Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie liczę na to, że ktoś będzie wiedział jak to zrobić ale może się mylę. Po wielu próbach uruchomienia którejkolwiek dwuwymiarowej części Mortal Komabt na emulatorze (snes, mame, psx - działają wolno, albo nie działają) dowiedziałem się o składance Midway Arcade Treasure Extended, która zawiera porty MK I, II i III z automatów (bardzo dobre porty co dziwne). Tylko mam taki problem, że chciałbym w trójce odblokować jedną postać - Smoke'a. Z tego co czytałem w wersji na psp można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy wymaga dwóch psp i dwóch kopii gry, wpisuje się kod versus dla dwóch graczy i smoke jest odblokowany. Problem w tym, że nawet jeśli miałbym taki komplet to stan gry się nie zapisuje i po wyłączeniu i włączeniu konsoli smoke'a znowu nie będzie. Zostaje więc drugi sposób - cwcheat i z tym wiąże się moje pytanie, ściągnąłem dwie wersje cwcheata i w każdej psp się crashuje bo włączeniu jakiejkolwiek gry (raz musiałem wyłączyć przyciskiem, a w drugim przypadku wyjąć baterię). Więc jaką wersję cwcheata mam ściągnąć? Mam psp-2000, soft 6.39 PRO-B8

Odnośnik do komentarza

Nie liczę na to, że ktoś będzie wiedział jak to zrobić ale może się mylę. Po wielu próbach uruchomienia którejkolwiek dwuwymiarowej części Mortal Komabt na emulatorze (snes, mame, psx - działają wolno, albo nie działają) dowiedziałem się o składance Midway Arcade Treasure Extended, która zawiera porty MK I, II i III z automatów (bardzo dobre porty co dziwne). Tylko mam taki problem, że chciałbym w trójce odblokować jedną postać - Smoke'a. Z tego co czytałem w wersji na psp można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy wymaga dwóch psp i dwóch kopii gry, wpisuje się kod versus dla dwóch graczy i smoke jest odblokowany. Problem w tym, że nawet jeśli miałbym taki komplet to stan gry się nie zapisuje i po wyłączeniu i włączeniu konsoli smoke'a znowu nie będzie. Zostaje więc drugi sposób - cwcheat i z tym wiąże się moje pytanie, ściągnąłem dwie wersje cwcheata i w każdej psp się crashuje bo włączeniu jakiejkolwiek gry (raz musiałem wyłączyć przyciskiem, a w drugim przypadku wyjąć baterię). Więc jaką wersję cwcheata mam ściągnąć? Mam psp-2000, soft 6.39 PRO-B8

zmień sobie CFW na 5.50 prome-4, bo na tym mi wszystkie mortale chodzą bez problemów, poza tym jest to lepszy CFW bez zbędnego srania się

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To raczej nie jest coś z softem, jeno sprzętem. Sprawdź czy nie wpadł tam jakiś czips. U kolesia tak było w dual shocku.

Musiałem podokręcać śrubki, alles jest ok :)

Teraz mam inne pytanie, wiadomo ze mam nie orginalny soft, na jaką moc ustawić działanie procesora (game i bodajże xbm) aby bateria nie żarła tyle energii a zaraz aby gry działały płynnie, bo chyba nie wszystkie gry wymagają maksymalnej predkości co nie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema, mam problem z analogiem psp, otóż zachowuje się on nienaturalnie, tj wychylam go do przodu a postać potrafi iść do tyłu, probowałem kalibracji w settingsach ale to pomaga na max 10 minut gry. Co jest nie tak?

 

Z czasem analog w PSP się wyrabia i potrafi szaleć sam z siebie. Ile lat ma konsolka? Moje 5letnie PSP też ma podobny problem z analogiem, ale jest to do opanowania. Najlepiej rozkręcić konsolkę i oczyścić okolice analoga z tłuszczu i syfu jak to nie pomoże ani kalibracja w settingach, to trzeba wymienić na nowy. Sam się do tego przymierzam. W moim przypadku analog ściągał w lewą stronę :P Najlepiej wymienić na nowy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, Panowie proszę o pomoc, przyniósł mi znajomy PSP e1004 z takim problemem - uruchamiała się ale ekran był biały ale po ściśnięciu konsolki wszystko było w porządku.Postanowiłem rozebrać ją i posprawdzać taśmy czy są dobrze podpięte.Taśmy były ok więc skręciłem ponownie konsolkę i tu pojawił się problem - przestała się uruchamiać.Nie zapalają się też diody (pod ładowarką też nie).Co może być przyczyną a w zasadzie jak sprzęt uratować.
Domyślam się że tematy pewnie się już pojawiały ale z racji napiętego harmonogramu dnia nie mam zbyt wiele czasu na wertowanie stron forum icon_curve.gif
Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, moje pytanie może okaże się banalne, lecz to moja pierwsza styczność z tym urządzeniem (kupiłem dziecku na prezent) i mam prośbę o podpowiedź w temacie czy jeżeli konsola psp nie ma polskiego menu i gra jest w polskiej wersji to czy gra będzie po polsku ? i czy jest możliwe jeżeli psp pochodzi z polskiej dystrybucji i nie ma polskiego menu ? czy można wgrać polskie menu ? z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej. Jak nazywa się wkrętak/śrubokręt do PSP200x ? PH o czy PH 0 i jakie musi mieć wymiary, bo nie mogę się w tym połapać. Widziałem kilka śrubokrętów na aukcjach PH o/0 ale mają różne wymiary mm i nie wiem co wziąć w sklepie stacjonarnym, bo nie chcę płacić milionów za przesyłkę. Mam zestaw śrubokręcików chińskich do precyzyjnej zabawy, tylko, że jeden z nich w miare pasuje, ale się ślizga po śrubach. Wydaje mi się dlatego, że jest ostro zakończony a nie płasko, if you know what I mean. Śrubki są w dobrym stanie konsolka nie była rozkręcana więcej niż 1 raz.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To na grach z płyty się wiesza? Na Twoim miejscu i gdybym miał możliwość to wziąłbym konsolkę na 3 dni testów i sformatował memorkę, potem wgrał inny CFW, albo przedtem sformatowałbym flash 1 i przeczyścił laser i tyle. Jakby dalej sie wieszało to bym podziękował :P nie mam pojęcia co to może być.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...