Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca zrozumiałem o co chodzi w Twoim ostatnim poście. Możliwe, że śpiący jestem :P Jak konsola naładuje się do pełna, to dioda gaśnie. Jeśli 2h trzyma na wysokiej głośności i na maksymalnej jasności ekranu to niestety ale tak to wygląda. Granie na słuchawkach i dostosowywanie jasności ekranu to jedyne co może przedłużyć żywotność. Jak ją wyłączasz to pamiętaj, że przytrzymanie przycisku power przez 3-5s powoduje wyłączenie konsoli. Przesunięcie suwaka i puszczenie to tryb uśpienia.

Odnośnik do komentarza

co się dziwić to stara konsola,ale klasyk zawsze chciałem ją mieć :) kiedyś grałem u chłopaka mojej siostry w gta na dysku UMD :D

w tam tych czasach nie było telefonów z androidem,psp był luksusowym multimedialnym centrum rozrywki :)

trochę mi poluzowały przyciski r1 i l1 ale dlatego że uderzyłem w umywalkę,w łazience 

Edytowane przez Azarath
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Streetów jest wysyp na olx i innych ogłoszeniówkach. Mam takiego i w sumie obleci, choć miej na uwadze, że jest wykonany gorzej niż "normalne" PSP i trochę skrzypi. Ciężko też dorwać do niego baterię. Niemniej, zdecydowanie bardziej pasuje mi matowa obudowa w e1004 niż błyszcząca. Głośnik mono olewam, bo i tak odpalam na słuchawkach. Ograłem trochę tytułów z psx i jest galante.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
W dniu 21.11.2018 o 23:47, Paolo de Vesir napisał:

Widzę że jest problem z dostępnością kart Memory Stick PRO Duo w polskim internecie. Czy w takim razie warto zainteresować się adapterami microSD na MSPD? Działa to w ogóle?

 

Działa, bierz śmiało. Mam jakiś taki adapter i randomową kardę micro - nie zauważyłem różnicy w czasie ładowania względem MSPD.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam, zmagam się z pewnym problemem, który wystąpił niedawno w mojej konsoli PSP3003. Po wyczyszczeniu wnętrzności mojego PSP i złożeniu go w całość okazało się, że na wyświetlaczu pojawiły się kolorowe poziome paski i ciemniejsze, pionowe, pojawiające się w różnych miejscach wyświetlacza, w zależności od lokalizacji jasnych elementów, na przykład ikon menu. Dodatkowo, na białym tle widoczne są barwy podstawowe układające się w charakterystyczne poziome pasy. Wyświetlacz migocze, jakby Raczej nie naruszyłem wyświetlacza, choć nigdy nie można być pewnym. Czy naruszyłem w trakcie operacji jakiś układ albo taśmę sygnałową wyświetlacza? Czy ktoś pokusiłby się o diagnozę?

Załączam filmik dla podglądu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jak usuniesz samo konto i zalogujesz się na swoje to gier nie usunie, ale i tak nie zagrasz bo nie będziesz miał licencji na nie.

Tak jak koledzy piszą, CFW i lecisz. To nie tylko gierki, ale też możesz podkręcić procka przez co wszystko lepiej pracuje, ale bateria też szybciej pada. Nie wiem czy akurat na PSP GO to można robić, piszę na bazie podstawowego PSP.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Suavek napisał:

Gry są zainstalowane, ale rozumiem, że nie jesteś zalogowany na poprzedniego właściciela? Myślę, że skoro działają, to logowanie na swoim koncie nie usunie dostępu do tych gier.

 

Co nie zmienia faktu, że i tak na Twoim miejscu zainteresowałbym się CFW.

Zalogowałem się na swoim koncie i gierki dalej śmigają :banderas: A jest tego trochę (Gran Turismo, Assasyn, Secret Agent Clank czy Vice City Stories). Z CFW na pewno będę się bawił, ale na razie chce skończyć Chinatown Wars :kaz:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...