Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie odnośnie zakupu, ponieważ mam problem z wyborem wersji. Czytałem opinię o tym najnowszym modelu e1004 i z tego, co idzie wywnioskować, wychodzi na to, że to dosyć kiepski interes wydać na niego 350-400zł. Dlatego zastanawiam się nad używanym PSP w jakiejś starszej wersji, widziałem na allegro parę fajnych aukcji, tylko teraz z kolei nie wiem jaką wybrać. Czy opłaca się brać ten najstarszy model FAT? bo dużo osób go chwali, że jest masywny, wytrzymały itd. ale trochę lat już ma i pewnie jest ryzyko że niejednokrotnie w takim grzebano, że może się przycinać itp, ale to oczywiście zależy od aukcji i użytkowania. Bo nowy model naprawdę mi nie podchodzi i nie wiem teraz, czy szukać tego Fata gdzieś, czy może te nowsze trochę. Jak ktoś ogarnia te modele to niech łaskawie poleci, który najlepiej wybrać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemano, jestem zainteresowany kupnem Psp, na allegro, najwięcej widziałem modeli E3000, 3003 itd rozumiem ze te konsolki maja polączenie z netem? Czy na takiej konsoli odpale sobie np w kafejce Onet, albo forum psx extreme?

Do tego soft, co on tak właściwie daje i na co on pozwala (oprocz odpalania pirackich gier, to wiem ale na tym mi nie zalezy) ?

Odnośnik do komentarza

psp street nie ma wifi wiec nie posiedzisz na tym na necie ;) przegladarka psp jest mega lipna, nie wiem jak z nieoficjalnymi... Soft ogolnie rzecz biorac oficjalny polepsza (w teorii) stabilnosc sytemu, zabezpieczenia, rozne ficzery nikomu nie potrzebne (ale nowsze gry wymagaja nowszego softu) jesli chodzi o custom firmware, to mozesz na nim robic wiele rzeczy, bawic sie w ustawieniach psp, podkrecac procesor, uzywac wielu ciekawych aplikacji (chociazby wiele roznych emulatorow)... cos jeszcze chcesz wiedziec? jesli chcesz miec siec w psp to nie biez modeli "E" bo to tzw psp street ktory ma glosnik mono i nie ma wifi :) a 3k to "najnowszy" model PSP, lzejszy, lepszy ekran (teoretycznie) dluzej chyba bateria trzyma..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Od prawie miesiąca podchodzę do pewnego problemu związanego z moją już drugą konsolą. Podchodzę i się poddaje. Lecz tym razem postanowiłem napisać na tym (dodam że na innych nikt nie umiał mi pomoc). Otóż problem mój wygląda tak:

Mam PSP 1004 z softem 5.50 Gen-D3 (posiadałem i nakładkę prome 2 i 4 lecz ponownie mam czysty D3). Ściągałem mnóstwo popsloaderów do mojego softu lecz żaden nie działa!... Jak sie to objawia? W RM->plugins mam popsloader na enabled, co za tym idzie na karcie w folderze seplugins pops.txt również zakończony cyferką "1" czyli jak wiadomo enabled. Odpalam grę z psx niezależnie jaką i sytuacja wygląda tak samo. Trzymam R ciskam X... Trzymam, trzymam i po pierwszym obrazku czarny ekran(trzymam R nadal) i odpala sie gra sama. Ściągałem dużo popsloaderów jak mówiłem każdy niby był do 5.50Gen-D3 ale żaden nie chce ruszyć się bardziej niż w RM na enabled. Wcześniej miałem PSP 1003 z tym samym softem i wszystko było ok. Ktoś spotkał się z tym problemem? Kartę mam firmy Sony 4gb wczoraj nawet formatowałem z myślą iż może zadziała.

Edytowane przez Reaver1551
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Od prawie miesiąca podchodzę do pewnego problemu związanego z moją już drugą konsolą. Podchodzę i się poddaje. Lecz tym razem postanowiłem napisać na tym (dodam że na innych nikt nie umiał mi pomoc). Otóż problem mój wygląda tak:

Mam PSP 1004 z softem 5.50 Gen-D3 (posiadałem i nakładkę prome 2 i 4 lecz ponownie mam czysty D3). Ściągałem mnóstwo popsloaderów do mojego softu lecz żaden nie działa!... Jak sie to objawia? W RM->plugins mam popsloader na enabled, co za tym idzie na karcie w folderze seplugins pops.txt również zakończony cyferką "1" czyli jak wiadomo enabled. Odpalam grę z psx niezależnie jaką i sytuacja wygląda tak samo. Trzymam R ciskam X... Trzymam, trzymam i po pierwszym obrazku czarny ekran(trzymam R nadal) i odpala sie gra sama. Ściągałem dużo popsloaderów jak mówiłem każdy niby był do 5.50Gen-D3 ale żaden nie chce ruszyć się bardziej niż w RM na enabled. Wcześniej miałem PSP 1003 z tym samym softem i wszystko było ok. Ktoś spotkał się z tym problemem? Kartę mam firmy Sony 4gb wczoraj nawet formatowałem z myślą iż może zadziała.

 

Na tym sofcie mialem podobne problemy.

Odnośnik do komentarza

cze

kupilem uzywke psp od znajomego z przerobka

no i nie dzialal przycisk start, rozebralem konsolke, popatrzylem na ta listewke i okazala sie peknieta. Pewnie jakies styki pekly, ale nie o tym.

Po zlozeniu konsolki i uruchomieniu jej okazalo sie ze na calym ekranie wystepuja tzw. scanlines. Po rozebraniu i przeczyszczeniu wszystkiego co sie dalo, scanlines wystepuja tylko na ~90 procent wyswietlacza, na samym dole jest maly pasek normalnego obrazu. Jakies protipy? Zyebalem wyswietlacz? co jest nie halo? Zaznaczam ze wszystko jes tdobrze podlaczone jo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...