Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Accoun to działa! Ba, nawet prostszy sposób znalazłem :). Trzeba na PS2 użyć Memory Card Annihilatora (program bodajże autorstwa Beriona), tam zrzucić sobie całą memorkę do pliku .mcr i później cwcheatpops wczytać do gry, a na końcu zapisać normalnie grę.

 

Pytanko, czy uda mi się w drugą stronę, by swobodnie save'y przerzucać między PS2 a PSP :D. Odpowiednie opcje już widzę, będę badać jutro.

 

Dożywotnie propsy dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort

Czy istnieje możliwość podlączenia dwóch memory stick pro duo w jedną?Posiadam karty san disk 32gb i 8gb i ciekawi mnie czy jest jakiś adapter czy coś który zrobiłby z tych kart jedną o pojemności 40gb...

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy model PlayStation Portable PSP-E1004 Street ma możliwość przerobienia by uruchamiać na nim homebrew? Jest jakiś eboot loader na ten model? Pytam, bo ostatni raz miałem do czynienia z modelem 3004, kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza

O to samo pytałem całkiem niedawno :). Tak, spokojnie prawie wszystko (z wyjątkiem może kilku pierdołowatych pluginów) ogarniesz. Ja sam ogarniam emu GBA, gram w FFT z PSX-a i do tego ładuję iso z karty. Przeróbka jest jeszcze prostsza niż zawsze, odpalasz po prostu program i tyle.

Odnośnik do komentarza

I to na każdej wersji systemu działa? Pamiętam kiedyś trzeba było mieć odpowiedni numer software, albo jakąś tam płytę główną w konsoli by użyć loadera czy ISO. Już tak to poszło do przodu, że wszędzie teraz działa?

Odnośnik do komentarza

Tak. Nowszych 2000 i 3k/GO/Street IIRC nie można przerobić na stałe (po pełnym restarcie trzeba uruchomić program jeszcze raz), ale jeśli wystarcza Ci 6.20 (brak PSN, co na Streecie nie jest zbytnim problemem ;)), to można mieć takie "pseudostałe" CFW - praktycznie autostartuje ten programik przy resecie konsolki. Tylko w tym przypadku trzeba się chyba bawić bardziej niż tylko przez plik z karty...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

A na 6.60 to wygląda tak, że po starcie odpalasz programik ręcznie i bach, masz CFW ;). Wszystkie wersje softu są złamane, aż do samego ostatecznego i ostatniego update'u, właśnie 6.60. Możesz bez obaw brać, każdą możliwą konsolkę przerobisz. Mało tego, chyba nawet downgrade'ować się da dowolnie, więc jak będziesz chciał mieć to 6.20 to chyba też się da.

Odnośnik do komentarza

Ale jaki jest sens w ogóle wyłączać konsolę, skoro ona na uśpieniu w ogóle nie spala baterii i może leżeć miesiąc?

Homebrew się czasami wiesza/crashuje. Zwłaszcza jak nie jest w wersji ostatecznej.

Jak ktoś testuje dużo różnego softu w developingu lub sam pisze, to może uznać, że odpalanie softu za każdym razem jest po prostu zbyt wkurzające.

Odnośnik do komentarza

ten super stardust nie jest tylko dla plusowiczow? swoja droga, jak mas na ps3 plusa i login x, to tym samym loginem loguj sie na psp. ja po zakupie uzywanej konsolki, pierwsze co bym zrobil to format.

Z innej beczki: jak to jest z tym youtube na psp? jest w oryginale czy tylko homebrew? nie mam psp od dawna, a typek w robocie chcialby miec yt w psp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy model PlayStation Portable PSP-E1004 Street ma gorszy ekran od modelów 2000 i 3000? Czy taki sam jak w 2000 lub 3000?

Oraz jaki CFW polecacie do tego modelu? Zależy mi na emulatorach NES i SNES, by działały.

I jeszcze, czy adapter z microSD na Memory Stick DUO sprawdzi się bez zarzutów z PSP?

 

Chciałbym sobie sprawić ponownie PSP. Kiedyś miałem model 1000, a potem zakupiłem 3000. Teraz wystarczy mi E1000, by pograć w gry z NES/SNES oraz zakupić kilka the best of PSP na dyskach UMD.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam dwie microSDHC po 8GB na podobnym adapterze i nie mam żadnych problemów z transferem, we wszystko gra się tak jak z UMD, a nawet lepiej, bo szybciej się ładują. Ale każdy adapter to mikrochip, także należy się liczyć z tym, że po jakimś tam czasie (krótszym lub dłuższym) taki adapterek może odmówić posłuszeństwa i zabrać ze sobą dane z kart. Najlepiej co jakiś czas zgrywać sobie sejwy na PC i problemu nie ma, można normalnie śmigać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...