Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
Gość ragus

Kupiłem sobie po taniości PSP GO. Ogólnie bardzo fajny sprzęcik, ale mam jedno pytanie:

 

Jak kiedyś miałem PSP (3 lata temu), to pamiętam, że emulacja SNES'a zawsze była taka sobie. A to coś przycinało, a to pojawiały się błędy w grafice, a to dźwięk przymulał. Czy teraz jest tak samo? Ściągnąłem wczoraj SNES9x i po odpaleniu FFVI miałem dziwne błędy w grafice :(.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie kupić PSP Street, głównie dla klasyków z PSone. Warto ? Wiem, że nie ma ona Wifi i stereo, ale mnie to nie przeszkadza, bo gierki zrzucałbym sobie z PS3. Jak z jej awaryjnością i czy warto kupować używane ?

 

Jak ktos ma telefon z androidem (a coraz wiecej takich osobnikow) niech sie emu psxa zainteresuje. Ostatnio kumplowi pokazalem do czego moze sluzyc telefon oprocz dzwonienia i smsow + netu i szczeka mu opadla, hehehe. :)

Odnośnik do komentarza

PSP GO z Wlk. Brytanii będzie normalnie odpalać polskiego PSN i wszystko będzie normalnie, prawda? :)

 

Tak swoją drogą, nigdy tego nie miałem w ręku. Wygodnie się na tym gra ?

 

 

Jeszcze mam pytanie o PSP street, jak jest z jej awaryjnością ?

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

PSP GO z Wlk. Brytanii będzie normalnie odpalać polskiego PSN i wszystko będzie normalnie, prawda? :)

 

Tak swoją drogą, nigdy tego nie miałem w ręku. Wygodnie się na tym gra ?

 

 

Jeszcze mam pytanie o PSP street, jak jest z jej awaryjnością ?

 

Jeśli chodzi o streeta to bym się zastanowił nad kupnem ze względu na jakość wykonania i nieco gorsze parametry techniczne od slima czy fata.

 

Na PSP go gra się wygodnie, bynajmniej jak dla mnie,

Edytowane przez kasuro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość trenth

Hej, czy nie mając obecnie dostępu do PS3 będę mógł jakoś instalować gry na kartę PSP Street, która nie ma Wifi z poziomu PC? Pytam bo nigdy nie miałem PSP więc nie wiem dokońca jak to się odbywa.

 

EDIT: Chodzi oczywiście o grę którą zakupiłem na PS Store, FF VII

Edytowane przez trenth
Odnośnik do komentarza
Gość trenth

Powinno się dać przy pomocy oficjalnego programu od sony "Media Go" + kabel usb.

Tak da się, ściągnąłem już FFVII przez to całe mediaGO :) generalnie jestem mile zaskoczony cenami gier na psp :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie o dzwiek w PSP 1000. Czy ten glosniczek mono to jest faktycznie duza strata w jakosc dzwieku w stosunku do modelu 3000? Planuje kupic glownie pod stare PS classics (i kilka "nowosci") wiec nie wiem czy to stereo zrobi jakas roznice.

 

I drugie pytanie - czy do psp 1000 mozna podpiac sluchawki i czy wtedy dzwiek tez jest mono?

Odnośnik do komentarza
Gość niezdecydowany

Dzwiek mono ma wersja e1000, nie 1000. O strate jakosci sie nie martw, przy glosniczkach wielkosci najmniejszego paznokcia nie robi to praktycznie zadej roznicy.

 

Po podlaczeniu sluchawek masz dzwiek w stereo, i jest to jedyna opcja by uzyskac dobry dzwiek w PSP, czy to w modelu 3000 czy e1000.

Odnośnik do komentarza
Gość niezdecydowany

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wyswietlacz+psp

 

Czy trudno wymienic to nie wiem, poczytaj poradniki w necie/YT i sam ocen. Ale raczej nie, od wyswietlacza wychodzi jedna tasma i jeden kabelek, westia rozkrecenia i zlozenia wszystkiego z powrotem.

 

Moj znajomy mial niedawno ten sam problem, znalazl goscia ktory sprzedawal wyswietlacze i ten od razu mu go wymienil, zaplacil 150zl.

Edytowane przez niezdecydowany
Odnośnik do komentarza

Ech...koles w robocie prosil mnie abym mu ustawil jezyk w psp na angielski, bo mu syn na japonski przestawil. Dawno nie mialem w lapach Psp, ale jakos ustawilem. Faktycznie ekran tegoz, a Vity to niemala przepasc. Ale do rzeczy:

gosc mial soft. 6.30. na tym sofcie piraty by mu dzialaly ale bardziej chcial jezyk polski i youtube wiec zainstalowalem najnowszy soft 6.6 bodajze. no i ... ani nie ma polskiego ani youtube. i nie moze miec piratow. szit, myslalem ze sony wprowadzilo jezyk polski do psp. no i co z tym youtube? bedzie na sklepiku? jest tam duzo dem? jutro mu konto zaloze.

ps. sorry za male litery ale pisze z fona.

Odnośnik do komentarza

Supcio :). To teraz jeszcze jedno pytanko: da się przenieść save z PSX-a na PSP? Mam wszystko, co potrzebne, by zrzucić zawartość karty pamięci do pliku .mcr i odczytać go na komputerze, ale zastanawiam się co dalej. Nawet nie chodzi mi o to jak, bo to sobie ogarnę, tylko czy w ogóle się da później taką kartę pamięci na PSP wrzucić. Podejrzewam, że do tego samego ISO, co na konsolce teraz gram to jakoś się da, ale co z grami z PSN? Mam FFT kupione z PSN i do niego da się jakoś wsadzić save'a z PS1?

Odnośnik do komentarza

Coś takiego na szybko znalazłem: wololo.net/talk/viewtopic.php?f=17&t=3931

Wygląda na to, że jest z tym trochę pier.dolenia, nie zapisuje wtedy do sejwa na karcie, tylko trzeba najpierw zapisać do pamięci (jak normalnie), a potem to zapisać do pliku sejwa przez przez CwCheat...

(ale jak już mówiłem, nie szukałem jakoś specjalnie - możliwe, że gdzieś na forum będzie lepszy sposób)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.