Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenie na duży plus. Gra wygląda ładnie i na żywo zdecydowanie lepiej niż na streamach. Przez pewien czas działały wieże i muszę przyznać że ten aspekt wciąga, po zaliczeniu tej najszybciej się resetującej juz nie mogłem się doczekać nowego rozdania. Można tez utworzyć samemu losową wieżę przejść ją w jak najlepszym czasie i wysłać znajomym jako wyzwanie. Frakcje to na tą chwilę same statystyki, są dodatkowe opcje ale nie działają, ale wygląda na to że będziemy mieli z tego dużo radochy. Podoba mi się to że walki wczytują się bardzo szybko, a na rewanże praktycznie w ogóle się nie czeka. Dwa zgrzytnięcia to jednak ubogi sklad i mapy których po 2 dniach grania w ogóle nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Story Mode. Zajeło mi to jakieś 5-6godzin więc jak na bijatykę jest to co najmniej bardzo a bardzo dobrze.

Jedynym minusem jest to że nie wybierasz postaci tylko historia Tobie dobiera postać tak na 4y walki.

Ale jeśli komuś to się nie podoba, są jeszcze wierze w starym dobrym klasycznym stylu. Czyli np 10walk i pokaźna końcówka dla wybranej postaci. Sama gra jest pomieszaniem MK9 z JL. I muszę przyznać że lepiej mi się gra w MKX niż MK9.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W MK9 tak jeszcze mocno na DLC nie stawiali jak teraz. Niedawno ogrywałem sobie z ciekawości kompletną edycję ze Steama i wcale tak dużo nowości nie było. W MK X już widać, że będzie inaczej. Tylko teraz jest już czterech dodatkowych fighterów (z Predziem na czele).

 

W MK9 dodawali jakies areny ? Bo z tego co pamietam jak kiedys gralem to byly tylko postacie i skorki.

Odnośnik do komentarza

MK9 w platnych dlc dostal tylko 4 postacie przeciez i skorki, nic wiecej czy to w platnych czy bezplatnych sie nie pojawilo

MK10 na start dostaje 4 postacie w season pass, z czego ostatnia juz w czerwcu wychodzi wiec na bank bedzie cos jeszcze, te 13 aren tez jest podejrzane

 

Boon ogolnie pare razy juz wspominal, ze maja dlugo pielegnowac ta czesc - czy mialo to znaczyc lawine platnych dlc czy wzorem driveclub rozszerzanie zawartosci bezplatnymi patchami? czas pokaze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...