Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

W radiu glosza swietna cene MKX na XO i PS4 w MM za... 259zl :I

 

Reklamują edycje limitowaną ze steelbookiem i kodem na Goro.

 

 

Oni tam mają burdel. Zwykła edycja jest droższa od limitowanej, pomijam, że obie mają ceny z kosmosu. Oczywiście mojego zamówienia nie można było zrealizować bo się zapasy w nocy wyczerpały ;)

Odnośnik do komentarza

Wow. Tyle moge napisac po 2h grania i choc sam nie przepadam za specjalnie za bijatykami, to nowy Mortal na pierwszy rzut oka wydaje sie byc rewelacyjny ! Miod wylewa sie z ekranu, system jest latwy do opanowania, fatale wygladaja za(pipi)iscie - zapowiada sie kawal dobrej gry!

Odnośnik do komentarza

ooo super izi :)

 

mi tez sie rewelacyjnie ta czesc podoba, tak samo mocno jak swego czasu mk9, tutaj jednak czuje, ze z uwagi na te 3 style do kazdej postaci nauka tej gry zajmie mi o wiele wiele wiecej czasu

 

mi na szczescie nic przykrego, odpukac, z mkx sie nie dzieje, calosc wyglada swietnie, smiga super plynnie, loadingi sa krociutkie, sam miod po prostu

Odnośnik do komentarza

Słabo :) Wizualnie wydaje się działać płynnie,ale przy inpucie jest lag jak s(pipi)ysyn.

 

Serio niech capcom zacznie sprzedawać swój kod sieciowy, bo tylko u nich da się pograć w bitki online bez laga.

Jest jeszcze KI ale to śmiga w chmurze. 

Ale to fakt. Jest to strasznie irytujące gdy próbujesz przytrzymać kogoś w powietrzu ale opóźnienie Tobie na to nie pozwala :/ 

Zdarzyło mi się tylko raz trafić na kogoś z super łączem ale no właśnie... zbiłem jego za bardzo i uciekł : (

Odnośnik do komentarza

Jakie to online jest obesrane to ja nawet nie. Jak próbowałem robić jakieś combosy to zawsze w dupe dostawałem,a jak postanowiłem nawalać jakiegoś prostego chain 2-3 hity spam to się wygrywało :/

 

G.ówno obesrane.

 

Ci netherrealm to są niezłe kasztany, by zrobić grę nastawioną na multi z lagującym kodem i region lockiem.

Odnośnik do komentarza

Jakie to online jest obesrane to ja nawet nie. Jak próbowałem robić jakieś combosy to zawsze w dupe dostawałem,a jak postanowiłem nawalać jakiegoś prostego chain 2-3 hity spam to się wygrywało :/

 

G.ówno obesrane.

 

Ci netherrealm to są niezłe kasztany, by zrobić grę nastawioną na multi z lagującym kodem i region lockiem.

Na chwile obecną to rankingowych nie ma sensu nawet tykać ponieważ jest tragedia z dobieraniem gracza z dobrym łączem. Polecam pokoje. Tam przynajmniej widzisz że ktoś ma 3zielone i jakoś da się jeszcze coś tam zrobić.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze problem z polaczneiami wynika w sporej czesci z tego ze na gre rzucilo sie sporo Januszy z internetami wifi i innymi takimi wynalazkami, licze ze w ciagu kilku dni sie sytuacja troche unormuje, chociaz z drugiej strony za niemozliwosc wyszukiwania przeciwnika po jakosci lacza to ktos powinien zostac dyscyplinarnie wypier.dolony z NRS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...