Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o SONY KDL46X3500??

czy bedę miał dobry obraz z kablówki[nie rozpłaszczony ani bez tych czarnych pasów, jakość taka jak na crt minimum]

Ma służyć do grania na PS3, filmów BD, DVD, i telewizji oczywiście...

A jeśli macie lepszy model to proszę o podanie..firmy i nazwy i co jest w nim lepsze..

dzięki za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
no wlasnie (pipi)a tylko problem w tym ze w moim miescie nie maja modelu F86 :D wiec mozliwe ze bede musial wiesc du.pe do wawy

 

a znalazlem ten model na ich stronie tylko nie ma ceny, czy moze sie ktos zorientowac ile to tam koszsztuje LE40F86BD

 

------

edit znalazlem, cena na dzis 7000pln - 22% vatu (1540) = 5460 :D w sumie warto atakowac tylko szkoda ze nie ma w moim miescie to juz bym se kupil.

 

Wysokie te ceny maja. Z promocja jest 500 zl drozej niz w sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie dzis mozna kupic 1500 pln taniej niz u nich ale jak sie odejmie vat to juz wychodzi cena niemal taka sama, mi udalo sie znalesc ten model za 5380, taniej juz nie szukalem, przynajmniej w polsce, ale za to wysylka nieco drozsza niz w innych sklepach, jakby na to nie patrzec to ceny sa w necie dosc zblizone, a w mm wręcz odstrasza.

 

przyznam sie dosc ostro sie podjarałem ale i cen w mm nie znalem wystarczylo 10 telefonow i entuzjazm opadł :cierpienie: nic to jednak bowiem ja cierpliwie czekam do konca czerwca z zakupem w tej chwili odkladam regularnie szmal, kto wie moze zamiast 40' stac mnie bedzie juz i na 46 :slinotok:

 

na konsole mam

na amplituner mam

na glosniki kasa jest

 

tylko gier w ktore chce zagrac poki co jeszcze nie ma, dopiero koniec kwietnia, potem maj, czerwiec. jedyne co pozostaje to czekac i obserwowac ceny.

Odnośnik do komentarza

Ale nawet to 500 złotych więcej jestem w stanie przeboleć w zamian za to, że mogę na miejscu podpiąć sprzęt i wypatrzeć wszelkie niedoskonałości, np. bad pixele. Bo jakbym dostał taki TV z bad'ami i musiałbym czekać kolejny tydzień aż wróci to chyba by mnie coś trafiło... Napiszcie coś o tyhc 4 modelach podanych przeze mnie. F'kę zachwalacie, M'ka jest zachwalana na forum hdtv tak samo jak Tosia Z. Jedynie o Soniaku nie wiem praiwe nic :D Pomóżcie bo to do niedzieli tylko :D

Odnośnik do komentarza
Co sądzicie o SONY KDL46X3500??

czy bedę miał dobry obraz z kablówki[nie rozpłaszczony ani bez tych czarnych pasów, jakość taka jak na crt minimum]

Ma służyć do grania na PS3, filmów BD, DVD, i telewizji oczywiście...

A jeśli macie lepszy model to proszę o podanie..firmy i nazwy i co jest w nim lepsze..

dzięki za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!

 

Jeden z lepszych TV LCD, największa wada to głośna praca wentyla no i ta śmieszna gwara sony która niby jest...

Obraz z kablówki będziesz miał gorszy niż na CRT, jak będzie sygnał 4:3 to i czarne pasy będą lub zniekształcony obraz :D

Odnośnik do komentarza

Witam, chcę kupić telewizor LCD, mam przeznaczone na to 2500zł ale mam kompletny mętlik w głowie i nie wiem co wybrać :mellow: . Jedyna pewna rzecz to ta, że TV musi mieć 32 cale. W czerwcu podepnę do niego x360 więc chodzi tu też o gry. Doradzilibyście jakieś konkretne modele? Najchętniej Samsunga ale inne marki też proponujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Witam, chcę kupić telewizor LCD, mam przeznaczone na to 2500zł ale mam kompletny mętlik w głowie i nie wiem co wybrać :mellow: . Jedyna pewna rzecz to ta, że TV musi mieć 32 cale. W czerwcu podepnę do niego x360 więc chodzi tu też o gry. Doradzilibyście jakieś konkretne modele? Najchętniej Samsunga ale inne marki też proponujcie ;)

 

Sony Bravia 32S3000 i Samsung 32R81/82B, osobiscie chyba wolalbym ta Bravie, troche bardziej podoba mi sie obraz na tym TV ;)

Odnośnik do komentarza
Najtańszy TV Full HD, jakość mizerna. Kolory przejaskrawione, efekt halo nad postaciami

 

reszta w tym watku

 

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23830

 

 

 

Dziekuje za opinie.Ale przetestowałem ten tv kilku grach(mam taka możliwość bo brat pracuje w sklepie rtv) po odpaleniu DMC4 wyglądało to obłednie ale już gorzej było przy COD4 tzn, wydawało mi sie ze brakuje koloru czarnego,a przy scigałkach np: PG3 widziałem tzw,smużenie"-wczesniej tego nie widziałem a gram na xbox 360 na lcd monitor 19 filrmy asus vw191s(przyznam ze gra sie na tym monitorku lcd bdb) martwi mnie jedna sprawa- a mianowicie 50hz- mój ulubiony typ gry to bijatyki a te sa w 60hz :(

Odnośnik do komentarza

ja napiszę inaczej, za tydzień jade na przechadzkę po naszych świetnych polskich elo-sieciach-z-rtv w cleu zakupu LCD do X360 :P

 

konsolę mam bez wyjścia HDMI, kable tylko te ze 'standardowego' boxu

 

na co mam zwracac uwagę przy zakupie tv poza rozdziałką? wiecie tak żeby nie wtopić, nie mam za dużych srodków, ale chciałbym wiedzieć poniżej jakich parametrów kontrastu i czasu reakcji nie schodzić, no i oczywiście jakie wejścia ma miec z tyłu żeby 360 je tolerował? (naprawdę, nie znam się)

Odnośnik do komentarza

w07t3k troszkę nieporeczne rozwiązanie xD

 

napewno da się wymienić jakies parametry na które szczególnie musze zwrócić uwagę :P

 

no i napiszcie, bo powaznie nie wiem, jakie wejścia musu mieć ten tv ?

 

- a do wydania mam powiedzmy 1800 ale jak naprawde się podniecę to mogę i 2300 wydać xD ale wolałbym mniej, bo to i tka będiz eprzejściowy tiwik, na jakieś 3 latka, może 4, akurat na ta generację.

Byle różnica między nim a SD była wyraźna, to mi wystarczy

Odnośnik do komentarza

Ari

 

jeżeli masz xboxa 360 bez wyjścia HDMI to pozostaje ci komponent lub VGA i takie wejścia musi mieć TV.

 

Nie podałeś jaka wielkość cię interesuje, ale za taką kwote to

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/211303

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/166220

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/166222

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/182761_komentarze/

 

 

Na parametry nie patrz, wszystko to ściema. Z taką kwotą nie poszalejesz i wybór masz mocno ograniczony

Odnośnik do komentarza

Co do tego Samsunga Le40N87DB, jakoś tak sie złożyło że od tygodnia jestem jak na razie jego szczęśliwym posiadaczem, Xsa podpiąłem przez component z racji posiadania starszego modelu bez HDMI. Telewizor jak na razie spisuje sie bardzo dobrze, może nie jestem też jakimś super wyczulonym oglądaczem, ale obraz jak DLA MNIE to rewela. Grunt to dobre ustawienia , te standardowe są lekko mówiąc złe. Jednak po samodzielnej regulacji naprawdę telewizorek pokazuje na co go stać a ustawień jest cała masa.Wczoraj specjalnie odpalałem różne giery(DoA4, PGR3,VF5 i parę innych) chcąc dopatrzeć sie tego masakrystycznego smużenia ale jak na razie nie udało mi się to :blink:.Jedynym babolem jest funkcja movie plus, przez którą film wygląda jak teatr TV, ale na przykład filmy od SQUARESOFTU troszkę na jakości zyskują. Tyle mojego zdania i ze swej strony polecam TV.

Odnośnik do komentarza

Jak slysze.ze w necie cos bez vatu i tak kosztuje 150 zl mniej,to mnie skreca. Dolicz koszt przesylki i sranie sie z tym jak cos nie bedzie dzialac i zastanow sie czy nie warto doplacic te 150zl,juz pomijam prosty fakt,ze sklepy internetowe sa bezplatne w utrzymaniu,a ty obejrzec sprzetu nie mozesz,a martwy piksel,kolego,gwarancji nie podlega.Kupujac w sklepie dla idiotow lub saturnie masz 14 dni wymiana towaru bez podania zadnej przyczyny.BTW jak Cie stac to wzialbym Sony X 3500,najlepszy tv lcd na rynku imo.Pracuje akurat w Saturnie dorabiajac na studiach i wiem na co stac ten tv...KOSA.Pozniej bralbym philipsa( 7862D albo 9632 D,kolory miota) lub sharpa (xl2e albo hd1,ale to bardziej z racji opini,kt ore slyszalem niz z wlasnego przekonania do tej marki)

Edytowane przez M4sta
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Witajcie kochani!

Witam się tak patetycznie i wylewnie, ponieważ to mój pierwszy post na forum PSX Extreme... :nonie:

Jako adept grona konsolowej braci (cenię się tak "wysoko", gdyż miałem swego czasu obie pierwsze Grające Stacje) zamierzam (a raczej już zaplanowałem) zakupić PS3 40 Gb wprost z UK.

Do tego, oczywiście trza kupić HD.

I tu zaczeły się schodki... :nosze:

 

Co wybrać?! Po analizie stanu moich finansów, zapoznaniu się z uwagami innych i przegladnięciu niektórych ofert, doszedłem do wniosku, że optymalnym wyborem, będzie Samsung LE 26R32B.

Co o nim myślicie? Totalne głupstwo, czy też dobry wybór? Co radzicie? (Opcja zaczekaj i dołóż wypada w przedbiegach... :wink1: )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...