Skocz do zawartości

Co teraz męczysz na PSX`ie


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Tomb Raider 4 The Last Revelation ze starej gwardii był najtrudniejszy dla mnie i też najlepszy. W piątce już znowu obniżyli poziom albo grając w IV nabrałem wprawy. 

 

Druga generacja Tomb Raiderów z PS2 to praktycznie samograje na nowym silniku graficznym i już nie są tak samo wymagające jak pierwsze pięć gier z PSX'a. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie Tomb Raidery od 1 do Last Revelation na psx to świetne gry, którym pod względem klimatu chyba już nigdy żaden Tomb Raider nie dorówna. Pamiętacie tą niepowtarzalną atmosferę osamotnienia i tajemniczości?

 

menpyramid13.jpg

Pamiętam bardzo dobrze, każdą część w sumie. Frajda niesamowita i to bez dzisiejszych ułatwień ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze w tych pierwszych grach jest samotne rozkminianie lokacji. Wtedy nie było YT, a jedyne walk-through można czasami znaleźć w gazetach growych opisujących levele, no i te obrazki pokazujące gdzie skoczyć itp. 

 

No nic, ehhhhh wracam ogrywać Koloseum. 

Edytowane przez u55r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez taki krótki jak RE2? Chyba z 5h mi zajął. Za dzieciaka wydawał sie dłuzszy :)

 

Jak dla mnie krótszy. Za czasów PSX'a jak dobrze spiąłem dupę to poniżej 2h dał się przejść, gdzieś nawet mam stare foto z tym wyczynem. 

 

Za pierwszym przejściem jak się wyliczało szpulki do maszyny i naboje + zagadki to i 20 godzin dało radę przekroczyć. To były czasy. Daj dziś komuś grę w której można zrobić save tylko 15 razy.

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

Lol SH pękł w 3h. 

 

Kurde ale ta gra jest swietna, jak teraz jako dorosły ją przeszedłem to nie wiem czy nie stawiac jej na rowni z SH2. Naprawde genialny. 

 

Sprzedąłbym matke za remake pierwszej czesci. Tyle ze musieliby dorzucic drugie tyle gry zeby to jakos wyszło xD 

 

Esencja survival horror. Szkoda ze juz nie robia gier ktore trzymaja w napieciu cały czas. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Teraz wciskasz galke i podswietla wazne punkty plus te do celu :-/

Kiedys odpaliles TR i obsrany bo nie wiadomo gdzie isc. xD

 

Ostatnio z kumplem robimy retro wspominki. Polecial RE2 i granie bez trzymanki na luzie. Jakis mnie dorwal licker i leb sciety. Moja mina po tym jak sie kapnalem ze za pol sekundy nie ma sejwpointa to yeblismy gromkim smiechem xD no ale to bylo po Jacku Danielsie wiec mozna wybaczyc.

Odnośnik do komentarza

Ja na święta trochę pograłem z siorami. Kur.wa, kiedyś graliśmy wszyscy, a teraz tylko mi zostało. No, ale 30-letnia siora dalej pamiętała ciosy Leiem :)

gry.jpg

PS2 mam od roku, włączyłem jej Burnouta, to mówiła, że grafika nie taka ładna jak na "dwójce".

Czaję się na nówkę slimkę i specjalne urządzenie co pozwoli mi komfortowo grać na mojej plazmie, a nie że jeżdżę do rodziców i tam czasem pyknę.

Oprócz Burnouta pograliśmy w CTR - ta gra się nie starzeje, to wiadomo.

Na koniec włączyłem sobie niedocenionego pltaformera (w PE chyba 5+) - Ape Escape.

Grając w powyższe gry czułem zaje.bisty relaks, zero inwigilacji, online, friendów, trofeów, patchy. Tylko ja, konsola i gra :)

PS. Do kolekcji TOP10 PSXa, brakuje mi jeszcze pierwszego Odworlda i Crasha.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja na święta trochę pograłem z siorami. Kur.wa, kiedyś graliśmy wszyscy, a teraz tylko mi zostało. No, ale 30-letnia siora dalej pamiętała ciosy Leiem :)

gry.jpg

PS2 mam od roku, włączyłem jej Burnouta, to mówiła, że grafika nie taka ładna jak na "dwójce".

Czaję się na nówkę slimkę i specjalne urządzenie co pozwoli mi komfortowo grać na mojej plazmie, a nie że jeżdżę do rodziców i tam czasem pyknę.

Oprócz Burnouta pograliśmy w CTR - ta gra się nie starzeje, to wiadomo.

Na koniec włączyłem sobie niedocenionego pltaformera (w PE chyba 5+) - Ape Escape.

Grając w powyższe gry czułem zaje.bisty relaks, zero inwigilacji, online, friendów, trofeów, patchy. Tylko ja, konsola i gra :)

PS. Do kolekcji TOP10 PSXa, brakuje mi jeszcze pierwszego Odworlda i Crasha.

 

Dobrze powiedziane. Widzę, że Twoja pierwsza gra na PSXa obecna w zestawieniu i ta okładka od TTT :banderas: to było granie.

Odnośnik do komentarza

Niestety, to nie moja wersja z 1998 roku.

Oryginał miałem w platynie i sprzedałem za 10 złotych kumpeli, parę lat temu.

Potem chciałem to odkupić, to jej koleś zgubił, czy coś :/

No i kupiłem tą wersję z foty, faktycznie pudełko różni się od późniejszych - myślałem na początku, że jakiś wałek, ale faktycznie pierwsze gry z PSXa miały inne pudełka.

Za gierkę chyba dałem 20 złotych. Jeszcze ten Crash Bandicoot za mną chodzi, ale trochę szkoda wywalać mi ~200zł na gierkę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...