Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam mieszane uczucia.Z jednej strony mam wrazenie ze fabula z "takimi" postaciami moze byc ciekawa.Z drugiej odnosze wrazenie ze seria FF podaza w zlym kierunku...

Co do grafiki nie wywolala u mnie zadnych emocji jak narazie,gra wyglada ok.Najbardziej boli mnie muzyka ktora uslyszalem w trailerze,nijak mi sie podobala i odstaje od tej z porzadnych finali.

 

Zanim mnie zjedziecie i zbesztacie,przypominam ze wyglaszam tylko swoje zdanie,jakos teskni mi sie za tokiem w ktorym podazaly starsze finale.

Odnośnik do komentarza

hehe jakze odmienne mam zdanie od Twojego co do muzyki. Wlasnie przed chwila ogladajac ten trailer sobie pomyslalem.. Jak to jest ze Square potrafi zrobic zawsze tak cudowny, wpadajacy w ucho i charakterystyczny dla serii soundtrack. Oprocz tego wlasnie mysle ze XIII pojdzie w dobrym kierunku.. po tym co narazie zobaczylem to bedzie takie klimatyczne skrzyzowanie VII i X - dla mnie bomba:D

Odnośnik do komentarza

Ja mam mieszane uczucia-z jednej strony bajeczna oprawa AV(prócz słabszych teksturek i mniej plastycznych włosów praktycznie gameplay wygląda jak render) i niespotykane w serii epickie walki(tak jak ktoś wspominał jakby nonstop używali limitów) a z drugiej strony mam wielkie obawy by w praniu FFXIII nie był mixem pawer rangers,dragon ball i star warsów :/

 

Pozostaje czekać na demo :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie pięknie, wszyscy są podekscytowani, bo na tą dawkę urywków z gry właściwiej czekaliśmy już zdecydowanie za długo, ale jak emocje trochę opadną, to nie wierzę, że po wszelkich superlatywach nikt nie skomentuje tego:

OrangeDude.jpg

Serio Nomura? Pół-Wakka, pół-goryl z pomarańczową fryzurą Paula Phoenixa i zatwardzeniem wymalowanym na twarzy?

 

P.S. świetna animacja.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Maksymalnie mi się kojarzy ten FF XIII, dzięki temu trailerowi, z FFVII - ruch oporu,miejscówka przypomina mocno most z Midgar - pierwszej lokacji z FFVII,no i ten skorpion-robot.

Ale to dobrze,klimat mi pasuje,postacie też(aczkolwiek wielka ruda nigga małpa to imho porażka),zobaczymy jak to się będzie dalej rozwijać :)

Odnośnik do komentarza

Dalej obstaję przy tym że ten koleś nie będzie w druzynie a będzie tylko jakimś przelotnym kumplem Snowa, którego zobaczymy kilka razy podczas całej gry.

 

Z drugiej strony każde postaci, które były lepiej wykonane (a ta postać jest) niż NPC pełniły jakaś większa rolę w całej grze. Obym się mylił.

 

Ciekawe jak ów koleś się nazywa. Wedge? ;p

Odnośnik do komentarza

Wakka&Barret na bank będzie grywalny - podczas urywków z walk jak spauzujemy obraz widać go w teamie obok Snow.Teraz tylko trzeba trzymać kciuki by był postacią epizodyczną w walkach jak np kumple Zidane z FFIX ,a nie był pełnoprawnym członkiem drużyny.Grywalna zresztą też będzie ta nowa laseczka-też ją tam widać.

 

Co do designu postaci to wg mnie całkowicie on leży,nawet Snow wg mnie jest nijaki.Jedynie nie mogę wyjść z podziwu co do designu i wyglądu laseczek- Lighting i ta druga zgrabna ruda laseczka są świetne-jedne z najładniejszych kobiecych postaci w serii(ruda dodatkowo na plus za podobieństwo do Rikku :) )

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Gra nie powoduje opad uszczenki ale prezentuje się KAPITALNIE Cool Wszystko ostre ,śliczna kolorystyka ,duże lokacje z odjechanym "dizajnem" przy tym bardzo dynamiczna (widac lekkie chrupnięcia) Zapowiada się hicior którego uciągnie X360 Cool który wygląda mega przyzwoicie.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Świetny trailer z wyśmienitą oprawą audio. Dotychczas starałem się nie wpadać w hype na tą część bo wiedziałem, że jeszcze długo sobie w nią nie zagram ale po tym trailerze już się wprost nie mogę doczekać i chyba bardziej będę śledził nowości na temat tej części ^_^

Co do tego Final'a to oczekuję porządnej i dopracowanej fabuły z dobrze nakreślonymi postaciami, którymi kierują jakieś konkretne cele/postanowienia, nie chcę widzieć kolejnej Penelo z FFXII. I najważniejsze oby nie wróciła żadna wariacja na temat systemu gambit z FFXII bo to była jedna z największych wad tamtej części.

 

Ten goryl z pomarańczową fryzurą to jedyny mankament tego trailera,ale jakoś da się go przeżyć. Reszta głównych postaci ma bardzo dobry design, choć ustępują temu z FF versus XIII.

Odnośnik do komentarza

To już wiem jak mój team będzie wyglądał....lighting, ruda, laseczka obok snowa huehuehuahuahua xD

 

Trailer ciekawy, nareszcie pokazali silnik i gameplay, tylko żal dupę ściska, że z JP kiepsko u mnie i nie ma szans, żebym zrozumiał fabułę grając na wersji JP bo za dużo tekstów i hiragany ;p Na szczęście ps3 jest region free, a wersja US wyjdzie pewnie wcześniej niż EU.....

 

Druga dupa to to, że BR w JP jest już w innm regionie jak DVD, więc nie opłaca sie ściągać filmu dla samego dema :/

Odnośnik do komentarza

Widziałem trailer w 1080 i cóż, rendery zryły mi banie ale sam gameplay już nie bardzo, owszem jest ładnie ale po Killzone 2 nic mnie już chyba nie zaskoczy. Animacja postaci wydaję mi się słabiutka, i ogólnie grafa troszkę za słaba jak na FF(dziesiątka swego czasu mną pozamiatała grafą, i nie tylko). Liczę, że to tylko złudzenie, i gra w zaoferuje mi to co stare Finale(miód, miód, miód!!!), zresztą nie ma co oceniać poziomu graficznego gry po 1 krótkim trailerze.

Odnośnik do komentarza

jak można mieć odmienne zdania bo wg mnie animacja postaci i mimika i cała grafika jest świetna.Szkoda,że nie ma dynamicznych cieni(ehhh Killzone2) i animka na trailerze spada w momencie pojawienia się robota pająka i piruetu Lighting.Zdecydowanie najładniejszy jrpg na tej generacji.Ciekaw jestem jak będą się prezentować tekstury,detale otoczenia i summony.

 

Ale i tak najważniejsza jest fabuła i system ,mam nadzieję ,ze z kiczem w tej części nie przesadzą bo na prawdę się tego boje i nie trawię :(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze Summony beda potezne, ze bedzie sie je oplacalo przyzwac ( FF 7 i 8 ) a nie obejzec animacje i zapomniec (FF 12)

Ze fabula bedzie wciagala od poczatku do konca, bedzie pokrecona ale jednoczesnie spojna i dorosla.

 

Ze Trophy za 100 % bedzie tylko wtedy gdy pokonasz najtrudniejszych bosow niefabularnych, zbierzesz wszsytkie najlepsze bronie i armory ( Weapony, czy innne Pennant, Yazmat itd)

ze naprawde wymasterujesz gre mna 100%

 

Mam nadzieje ze system rozwoju postaci bedzie klarowny, (moze byc gambit z 12 ale tak zrobiony aby nie wszyscy mogli miec to samo ) bo w 12 na odpowiednim poziomie kazdy mial te same umiejetnosci,

 

Chce aby wieksze znaczenie mialy czary nadajace status, zeby gra nie opierala sie tylko na klepaniu X i waleniu atakiem fizycznym, Chce zeby do kazdego potwora trzeba bylo podejsc inaczej taktycznie (no moze potwora to za duzo ale napewno do bossa)

 

Chce duzo zadan pobocznych, chce duzo dangeonow z arcy trudnymi potworami,

 

Wtedy bede zadowolony, Poniewaz to jest FINAL FANTASY a od tego wymagam ogromnie duzo. ta nazwa ZOBOWIAZUJE DO WYDANIA HITU, a nie (pipi) pokroju FF X-2

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...