Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wygraliście <_< Szlag mnie trafia jak widzę, że NIC nie wypadło. Trapezy już mam, teraz zbieram sosik na waciki za 850k i idzie... nie idzie oO Pierwszego dnia miałam 9 Ingotów w jakieś 4h. Dziś tłukę też coś koło tego i mam 2. Masakra.

Ale nie o tym. Myślałam, że wymasterowanie postaci to wbicie 5lvl dla każdej profesji. Jednak nie bo pucharek nie wpadł. Co mi umknęło?^^

Odnośnik do komentarza

Dla każdego jest tak samo liczony.

 

Najlepsze materiały dające mnożnik dostępne w sklepie:

 

Sturdy Bone 80 GIL

Barbed Tail 80 GIL

Vibrant Ooze 80 GIL

Otherworldly Bone 150 GIL

Diabolic Tail 150 GIL

Transparent Ooze 150 GIL

 

Najlepsze materiały dające doświadczenie dostępne w sklepie:

 

Superconductor 400 EXP840 GIL

Chobham Armor 460 EXP1.000 GIL

Bomb Core 551 EXP1.200 GIL

Perfect Conductor 751 EXP1.600 GIL

Turboprop 768 EXP1.600 GIL

Supercharger 774 EXP1,600 GIL

Tesla Turbine 823 EXP1.800 GIL

Particle Accelerator 4.800 EXP10.000 GIL

Ultracompact Reactor 40,000 EXP50.000 GIL

 

Nie opłaca sie rozmontowywać broni, sam złom z nich wylatuje, chyba że Nirvane dla Vanille, wtedy masz trzy trapezy.

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko i w dużym uproszczeniu, bo czasu nie mam.

 

Jestem w piątym chapterze i dla mnie, weterana gier jRPG, ten nowy Final to jak strzał w pysk. W mojej opinii to jedna z największych pomyłek w historii tej serii. Jestem w chapterze piątym (druga płyta). Korytarze, światełka. Korytarze, światełka. Filmik. Parę walk, korytarze, światełka.

 

Czy dalej jest tak samo? Fabuła się rozkręci? Będą jakieś miasta? Bo jak nie, to pogonię tę grę. Niezwyczajnym zmuszać się do grania w coś, co w żadnym aspekcie nie jest dla mnie interesujące.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pomocy w ubiciu jednego pokemona (bossa) w chapterze 5. Jestem w stanie zbić mu życie do około połowy, potem padam trupem :confused: Lighting ma dość mało zaklęć, także nie jestem w stanie czasami atakować tym czarem, na które wrażliwy robi się boss.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-oj1xnXRclw

 

 

Mogę prosić o jakieś cenne rady?

 

EDIT: Ścierwo pokonane.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie, bo słyszałam, że po ukończeniu którejś tam misji w miejsce Adamów wskakują Long Lui. Pewnie szybciej się farmi na tych pierwszych więc jak zrobię upy broi (accessory już z głowy) to ruszę dalej z misjami. Wolę najpierw odbębić to co najgorsze. Czyli wisienka na torcie dopiero przede mną?xD W sumie ok, przyda się jakieś poruszenie po godzinach na GP 8)

 

Btw. Juventusek, nie popełniaj tego samego błędu co ja i nie upgradeuj najpierw samych acc (oprócz oczywiście tych co są potrzebne). Bronie są o wiele droższe jeśli idzie o sprzedaż, więc za sosik z nich można ulepszać kolejne. Mówię oczywiście o Treasure Hunter. Ja leciałam listą, i zamiast sobie to jakoś wypośrodkować to skupiłam się na akcesoriach a jak teraz patrze ile kosztują upy broni to na łeb dostaję... :woot:

Odnośnik do komentarza

Po misjach z okręgu chyba sie pojawiają Longi, w tresure hunta najepiej sie bawic na samym końcu.

Po uzbieraniu gotówki i przedmiotów bawiłem sie w to ponad 2h, po wizycie u robocika, trofik nie wpadł, wszystko z listy miałem(tak mi sie zdawało), potem zakupy podstawowych akcesoriów i kolejna wizyta, przegapiłem podstawowe akcesorium, bo dorwałem je od razu upgrade'owane, najbardziej przesrany i czasochłonny pucharek w grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...