Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Umiejetnosci postaci w danej klasie to jedyny wyznacznik jej unikalności w tej grze - jeden ma lepsze czary supportera inny saboteura itd. Nie ma czegoś takiego jak "Vanille to Rav" - tutaj co chwilę zmienia się paradygmaty, aby zabić wszytsko co się rusza w tej grze;]. Ale Vanille jest dobra, ma Death - bardzo ważny czar jak chcesz zacząć zabijać zółwie, ale masz jeszcze za słabe na to postacie.

Odnośnik do komentarza

Kto co lubi, może polecisz jakieś fajne jRpg'i?

Ja miałem poustawiane na zwykłych mobków Com-Com-Rav, a dalej w kolejności Com-Rav-Rav, Sab-Syn-Syn, Sen-Syn-Med, Com-Sab-Syn, mój skład to Snow, Light i Vanille w większości walk to wystarczało, czasem trzeba było pozmieniać żeby ubic trudniejszych bossów z misji.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Lost Odyssey jest imo najlepszym jRPG na Xbox'a 360. Ten FF 13 to niezły policzek w ryj dla fanów serii. Nudna, mdła gra w konwencji bobslejowej.

Najpierw była fabuła, potem były filmiki. Następnie przypomniano sobie, że to ma być gra, więc zrobili rynny poprzetykane potworkami.

Ten Final polega na dobiegnięciu do waypointa, by odpalić:

 

- filmik

- walkę z bossem

- filmik i walkę z bossem

 

Ja zatrzymałem się na Barthandelusie pod koniec chaptera dziewiątego i na razie nie chce mi się grać dalej. Kiedyś może wrócę do tej gry.

Odnośnik do komentarza

a jeszcze jedno, podałeś SEN-SYN-SYN, i zabiłęś mi ćwieka, jak to działa czym atakujesz...?

 

PS. dla mnie FFXIII jest piękna grą z wciagającym systemem walk, ni kminie do końca fabuły, nie wiem kim do końca jest Fang i dlaczego w pewnym momencie ( przed walką z Bahamutem) się nam postawiła, ale gra jest przednia, to moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

Po misjach z okręgu chyba sie pojawiają Longi, w tresure hunta najepiej sie bawic na samym końcu.

Po uzbieraniu gotówki i przedmiotów bawiłem sie w to ponad 2h, po wizycie u robocika, trofik nie wpadł, wszystko z listy miałem(tak mi sie zdawało), potem zakupy podstawowych akcesoriów i kolejna wizyta, przegapiłem podstawowe akcesorium, bo dorwałem je od razu upgrade'owane, najbardziej przesrany i czasochłonny pucharek w grze.

 

Mój znajomy miał identyczną sytuacją z Platinum Bangle;) Moim zdaniem najlepiej jest porobić najpierw to co i tak się przydaje z acc, czyli +HP. +Str, +Mag itd a potem bronie, które można sprzedać, za kasę porobić resztę i nie męczyć się tak bardzo w farmienie. Mimo tego, że raczej wpadnie na 1oo% mam w głowie jakieś dziwne, niepewne coś, co każde mi go robić w pierwszej kolejności a potem już na wydechu zrobić sobie resztę. A to właśnie dlatego, jak sam mówisz, że to najbardziej przesrany pucharek w grze^^

Odnośnik do komentarza

Ja miałem 3 bronie na max'a dla 3 postaci, i potrzebne accesory, nic innego nie ruszałem.

Dopiero jak uznałem że mam wystarczająco kasy to sie za to zabrałem.

Przelazłem ostatniego Boss'a żeby odświeżyć sobie zakończenie przed XIII-2, i przerywniki od kwadratowych za czasów psx jak i ps3 nadal ryją beret, szkoda że XIII-2 będzie ich miało o wiele mniej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ile godzin masz natrzaskane i jakich pucharków Ci brakuje?

 

Ajj, sory, nie zauważyłam postu^^

Do końca zostały trofki związane z misjami, czyli:

 

->Xezat's Chalice

Adamant Will

Exorcist

Floraphobe

Natural Selector

Dorgann's Trophy

Galuf's Grail

L'Cie Paragon

->Master's Seal (i tutaj dziwnie się stało, bo wbiłam Crystarium na 100% i pucharek nie wskoczył)

I Treasure Hunter oczywiście. Na budziku 105h i totalny brak czasu na cokolwiek :confused:

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma akurat wiele wspólnego z FPSami xD

No tak bo się w obu gatunkach chodzi...

Kiedyś miałem taka sytuacje w Katowicach na giełdzie, chciałem kupić RE:CV na makarona pytam kolesia czemu tak drogo, a on że gra jest na 2 płytach.

Oglądam i widzę że język niemiecki to co nie biorę, kolo mówi co za różnica język jak w tej grze się i tak tylko chodzi.

Co tam RPG czy właśnie FPS jak się tylko w nich chodzi....haha

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...