Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zakończeń jest 17 no pewnie, że

można nie zginąć Jaydenem (agentem FBI) podczas walki z Shelbym.

 

 

A

nie puknięcie Madison oczywiście, że coś zmienia przede wszystkim ma to wpływ na jedno z zakończeń. Nie zabicie dilera jest akurat bardziej marginalne bo w tym wypadku chodzi o próby i o dostanie kolejnych liter adresu.

 

 

A co z Madison miałeś za zakończenie?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie a jakbyś

nie przespał się z Madison to by nie zamieszkała z Ethanem I Shaunem pod warunkiem, że by przeżyła ;].

 

 

No to widze, ze nigdy nie zobacze wszystkicj zakonczen bo mi zycia nie starczy. ;( Przydalaby sie jakas strona z zakonczeniami i z wyborami, ktore zaowocowaly takim efektem koncowym.

 

Mówisz i masz: http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/

 

:whistling:

Odnośnik do komentarza

Wszystkie zakończenia można zobaczyć dosyć szybko. Wcale nie musisz gry 17 razy na różne sposoby przechodzić. Co do Fahrenheita, to grałam. W sumie tylko zaczęłam i nie skończyłam, bo gra nie była moja. Ostatnio zakupiłam własną kopię, żeby dokończyć. Po przejściu mogę zdać relację. Na razie jestem w stanie napisać tyle, że przyjęłam ją pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Nie będę ukrywał, że osobiście nieco się na HR zawiodłem. Spodziewałem się większej swobody, interakcji, bardziej kopiącej dupsko fabuły, ale wyszło podobnie jak w przypadku poprzedniej gry QD, czyli z niewykorzystanym w pełni potencjałem i po łebkach jeżeli chodzi o scenariusz. Czuję niedosyt, z lekką nutką niesmaku.

 

 

 

Aha

 

Fahrenheit>Heavy Rain

Odnośnik do komentarza

dla mnie zdecydowanie Heavy Rain>Fahrenheit.

 

A fabuła wg mnie kopie dupsko - dużo zapożyczeń z filmów, zaskakująca tożsamość zabójcy, mroczny klimat i świetna oprawa.

Jedyne czego nigdy nie wybaczę Sony w przypadku tego tytułu to nakaz implementacji Move zamiast wydawania dodatkowych epizodów rozszerzających wątki główne. QD mogłoby kiedyś przynajmniej scenariusze tych niezrealizowanych dlc umieścić w necie

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain>Fahrenheit.

dla mnie tak samo. moze nie jako gra ale jako "experience" bo w hr nie ma gameplayu ale fahrenheit troche przegiol ze swoim simon says i the power of bullshit. obie bardzo mi sie jednak podobaja do tego stopnia ze nie sprzedalem bo kiedys chetnie znowu zagram

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

A proszę bardzo to ostatni news odnośnie nowej produkcji:

 

http://www.ppe.pl/news-3180-Quantic_Dream_rozpoczyna_casting_do_nowej_gry.html

 

Ale pamiętam, że więcej ich było (choć trzeba brać pod uwagę, że również z kategorii plotki).

Btw boję się myśleć co dostaniemy za "nietuzinkową perełkę" skoro szukają 13-latki. Gra oczami dziecka molestowanego przez ojca? Nie no żartuję to by był za duży hardcore nawet jak na Cage.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieję, że będzie to EX (coś tam QD wspominało o multiplatformach) i nie z powodu, że jestem fanbojem lub kręci mnie np to że bigdady w to zagra lub nie itp. ale wiadomo od zawsze, że gra robiona na jeden system z założenie lepiej się prezentuje i powstaje w mniejszych bólach.

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym ciężko mi uwierzyć, że taki M$ pozwoliłby na taką grę jak HR.

 

Już nie przesadzajmy. Kasa to kasa.

 

W sensie? Właśnie przed wypuszczeniem HR nie było żadnej pewności czy gra się sprzeda czy zarobi (to nie był pewniak). To nie pewny fps, wyścigi czy coś w tym stylu to nie gra dla mas.

Wątpię żeby M$ wypuściłby takiego niepewnego exa. Ba jestem tego pewien, teraz może i tak patrząc na sukces HR ale przedtem wątpię.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...