Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzacie w błąd. W Mass Effect Character Importer wyraźnie i na zielono jest napisane: "Valid Mission Complete Files", więc to co napisałem w swoim pierwszym poście jest prawdą.

 

Tak, sejvy próbuję wczytać z prawidłowego nośnika, ba, nawet zrobiłem kopię na obydwa po nieudanych próbach...

Edytowane przez Bandi
Odnośnik do komentarza

Bez sensu:

 

http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_li=&p_sid=-dNrfNUj&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9MTEsMTEmcF9wcm9kcz0xMzc4LDc4MTksNzgyMCZwX2NhdHM9MCZwX3B2PTMuNzgyMCZwX2N2PSZwX3BhZ2U9MQ**&p_faqid=24131&p_iid=0&p_created=&p_prod=&p_cat=&p_cv=&p_pv=&p_prods=&p_cats=&prod_lvl1=&prod_lvl2=&prod_lvl3=&cat_lvl1=&cat_lvl2=&cat_lvl3=&p_hidden_prods=&p_search_text=&p_new_search=&p_accessibility=0&p_page=&p_lva=24131&nextlink=

 

Make sure the game save data is on your hard drive, not an MU. You can double check to make sure your game save data is present on the hard drive by loading the original game and making sure the New Game + option is available.

 

Przeniosłem na dysk ale nie przeniosłem profilu XboX Live, dzisiaj wieczorem będę próbował.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie: czy każde wydanie jedynki Mass Effect w wersji Classic powinno zawierać bonusową płytę DVD z dodatkiem DLC i materiałami? Jeśli mam ustawiony język i region na Polskę w dashboardzie to taka wersja będzie mieć polskie napisy? Bo chcę sobie kupić ME Classic tylko niektóre sklepy piszą o języku polskim i drugiej płycie dvd a niektóre nie :) A wszystkie sprzedają to samo, czyli ME Classic.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Mam 59 level, gram na Insanity. Jeszcze trochę mi zostało do końca, więc mam pytanie: może mi Ktoś napisać, gdzie dostać najlepszą broń? Chodzi mi głownie o jakiś porządny karabin szturmowy. Mam osprzęt widma, ale chodzi mi o konkretną nazwę pukawki ;) Może mi Ktoś podać lokację i konkretną, polską nazwę? Najlepiej każdą broń w każdej klasie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jestem w trakcie pierwszego przejscia gry i musze powiedzec, ze mimo bugow o ktorych tyle sie naczytalem nie mam zastrzezen co do samegj gry. Nie przepadam za action rpg - do tej pory jedynie Threads of Fate dobrych pare lat temu mi podszedl. Jestem rowniez po niedawnym przejsciu Dragon Age: Origins i zawiodlem sie strasznie. Do Mass Effect przygotowalem sie psychicznie (czytaj nakrecilem) i nie ma porownania do DA. Gierka zaskoczyla mnie pozytywnie. Gram okolo 15h, staram sie wykonywac kazda misje poboczna za wyjatkiem zbieractwa i nie nudzilem sie nawet przez sekunde. Jestem swiezo po pokonaniu Benezji i nie moge doczekac sie dalszego rozwoju fabuly. Do tej pory tylko raz jakis bug dal o sobie znac w trakcie gry. Na samym starcie walki z Benezja Shepard dostal strzala i nie moglem sie ruszac. Myslalem, ze ten brzydal (Matka Benezja) mnie unieruchomila, ale biorac pod uwage to, ze facjata Sheparda sie nienaturalnie rozciagnela to bylo to niemozliwe. Odczekalem pare minut ale glowa Sheparda sie nienaturalnie rozciagala - moze zginal na jakas chorobe na ktora tylko ja sie natknalem ;) ale nie to na bank bug. W kazdym razie po wczytaniu save'a wszystko juz dzialalo poprawnie. Biorac pod uwage, ze po tej misji (byla to moja pierwsza niepoboczna misja poza Cytadela) juz mam 15h na liczniku to pewnie standardowo dobije do 40-50h.

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze ten brzydal (Matka Benezja) mnie unieruchomila, ale biorac pod uwage to, ze facjata Sheparda sie nienaturalnie rozciagnela to bylo to niemozliwe.

 

:blink: Wszystkie asari są piękne!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

 

Biorac pod uwage, ze po tej misji (byla to moja pierwsza niepoboczna misja poza Cytadela) juz mam 15h na liczniku to pewnie standardowo dobije do 40-50h.

 

Na tyle się nie nastawiaj, z czasem zaczyna brakować sidequestów, a i główny wątek nie jest zbyt rozciągnięty. Niby zależy to od Twojego tempa gry, ale raczej przed trzydziestką skończysz, za to będzie to efektowne 30 h 8)

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze ten brzydal (Matka Benezja) mnie unieruchomila, ale biorac pod uwage to, ze facjata Sheparda sie nienaturalnie rozciagnela to bylo to niemozliwe.

 

:blink: Wszystkie asari są piękne!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

no moze poza ta jedna

 

Biorac pod uwage, ze po tej misji (byla to moja pierwsza niepoboczna misja poza Cytadela) juz mam 15h na liczniku to pewnie standardowo dobije do 40-50h.

 

Na tyle się nie nastawiaj, z czasem zaczyna brakować sidequestów, a i główny wątek nie jest zbyt rozciągnięty. Niby zależy to od Twojego tempa gry, ale raczej przed trzydziestką skończysz, za to będzie to efektowne 30 h 8)

raczej staram sie weszyc w kazdym kacie i obejsc kazdy metr kwadratowy wiec moze i bedzie to 40h, ale okaze sie jak skoncze

Odnośnik do komentarza

Hmm, przejście zajęło mi 22h z haczykiem (wg. licznika, wraz z Bring Down the Sky), zaliczyłem wszystkie zadania poboczne (tez zbierackie również). Fakt, kodeks przejechałem po łebkach (to nie znaczy, że nie czytałem), ale żeby dojechać do 60h musiałbym chyba na chiński i z powrotem to tłumaczyć...

Chyba, że mowa o podwójnym przejściu gry.

Odnośnik do komentarza

Hmm, przejście zajęło mi 22h z haczykiem (wg. licznika, wraz z Bring Down the Sky), zaliczyłem wszystkie zadania poboczne (tez zbierackie również). Fakt, kodeks przejechałem po łebkach (to nie znaczy, że nie czytałem), ale żeby dojechać do 60h musiałbym chyba na chiński i z powrotem to tłumaczyć...

Chyba, że mowa o podwójnym przejściu gry.

O pojedyńczym. Pewnie skipowałeś dialogi. Ja tam nie będę dochodził dlaczego niektórzy piszą, że przeszli CAŁĄ dosłownie CAŁĄ grę w 30h ale nie czytanie dialgów i nie czytanie kodeksu to najczęściej pojawiające się "grzechy".

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Hmm, przejście zajęło mi 22h z haczykiem (wg. licznika, wraz z Bring Down the Sky), zaliczyłem wszystkie zadania poboczne (tez zbierackie również). Fakt, kodeks przejechałem po łebkach (to nie znaczy, że nie czytałem), ale żeby dojechać do 60h musiałbym chyba na chiński i z powrotem to tłumaczyć...

Chyba, że mowa o podwójnym przejściu gry.

O pojedyńczym. Pewnie skipowałeś dialogi. Ja tam nie będę dochodził dlaczego niektórzy piszą, że przeszli CAŁĄ dosłownie CAŁĄ grę w 30h ale nie czytanie dialgów i nie czytanie kodeksu to najczęściej pojawiające się "grzechy".

 

No i zadziwię ciebie, dialogów nie pomijałem , od zawsze gram z napisami, a że oko szybsze jest od odsłuchiwania całej kwestii...

W kodeksie przeczyałem to, co mnie najbardziej interesowało, resztę (jak napisałem) czytałem wyrywkowo, co ciekawe - w kodeksie nie zostawiłem też żadnej kwestii nie odkrytej. po prostu dość szybko czytam, ot co. Poza tym miałem też czas i na zwiedzanie i wyszukiwanie co ciekawszego ekwipunku.

Mass Effect cholernie mi się podobał, także grę dosłownie chłonąłem, a że z czasem u mnie i tak kiepsko, więc nie bawiłem się w dreptanie w kółko, a po prostu grałem.

 

W komputerowe rpg gram od ...nastu lat i pomijanie rozmów, czy przerywników jest dla mnie jak adaptacja filmowa Czerwonego Października, czyli totalnie bez sensu...

 

Jak konsolę ponownie wezmę na przejście "dwójki", spróbuję nagrać ekran questów przed zakończeniem gry jako dowód na całe jej przejście.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

No widzisz a ja znam ludzi co 60h na jednym podejściu robili. Mnie 100% oblizanie wszystkiego co gra daje zajęło 48h. Wylądowanie na każdej planecie, przeczytanie każdego wpisu jaki udało mi się znaleźć, zrobienie każdego zadania w grze (ponad 50) plus znalezienie każdego surowca, artefaktu itp. To jest pełne przejście gry. I ono nie zajmuje 22 godzin.

Odnośnik do komentarza

Artefakty na pewno były na 100%, surowce również, zadania policzę....

 

Aż dzisiaj zajadę do braciszka i odpalę ME :D

 

Zaznaczam, że NIE WYKONAŁEM wszystkich osiągnięć, bo same z siebie osiągnięcia dla mnie nie istnieją i istnieć nie będą...

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

za pierwszym razem gierkę zrobiłem w jakies 30h (nie bawiłem się w zbieranie surowców i odwiedzanie każdej planety) przed premierą dwójki nie miałem save'a z jedynki wiec na prędkości przeszedłem jedynkę zajęło mi to koło 8h. tylko główny wątek :rolleyes: no i na najniższym poziomie trudności.

Odnośnik do komentarza

No widzisz a ja znam ludzi co 60h na jednym podejściu robili. Mnie 100% oblizanie wszystkiego co gra daje zajęło 48h. Wylądowanie na każdej planecie, przeczytanie każdego wpisu jaki udało mi się znaleźć, zrobienie każdego zadania w grze (ponad 50) plus znalezienie każdego surowca, artefaktu itp. To jest pełne przejście gry. I ono nie zajmuje 22 godzin.

 

Nie mam pojęcia, co w ME można robić przez 60h, chyba, że się nie pauzuje jak się odchodzi na obiadek albo jeździ windami w tą i z powrotem 8). Ja zrobiłem wszystkie questy, przeczytałem encyklopedię od dechy do dechy, zaliczyłem misje zbierackie i oba DLC w 32h za pierwszym podejściem na najwyższym dostępnym poziomie trudności. To nie KotOR na co najmniej 40h, co nie znaczy, że ME jest gorszy, po prostu krótszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...