Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 w jedynce jest Bring down the sky, a w dwójce wszystkie oprócz Arrival.

 

Na X360 w jedynce nic, a w dwójce kod na Cerberus Network (Zaeed: The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector weapon, and the Normandy Crash mission).

 

Do trójki nie dają żadnego DLC.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na PS3 w jedynce jest Bring down the sky, a w dwójce wszystkie oprócz Arrival.

 

Na X360 w jedynce nic, a w dwójce kod na Cerberus Network (Zaeed: The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector weapon, and the Normandy Crash mission).

 

Do trójki nie dają żadnego DLC.

Dzięki za output. Właśnie wersja na Xa beardziej mnie interere.
Odnośnik do komentarza

Instalacja gry na PS3 to straszna meczarnia. Calosc szla okolo 4h. Nie sciagalem nic w tym samym czasie...

W kazdym razie gra nie ma polskich napisow. Pogralem jakies 20min, zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada i nie meczyly mnie jakies spadki animacji czy loadingi dluzsze niz w wersji na X'a. Juz 1ka na X'a dogrywala sie tragicznie dlugo i nie byla wolna od wad. Ciesze sie, ze najlepsza czesc serii pojawila sie w koncu na PS3. Platyna obowiazkowa - z tego co pamietam to potrzeba minimum 3 przejsc wiec reszta gier na ten czas przestaje istniec.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie bylem w stanie wytrzymac z szukaniem trylogii zeby ograc pierwsza czesc na ps3 i sie zebralem w sobie. Wersja cyfrowa wyladowala na dysku czarnuli. GOSH! Co za gowniany port ;) Gadki w dialogach sie nie ucinaja, one czesto po prostu sie nie laduja, buttony potrafia sie "zawiesic" tzn chcesz wcisnac x zeby otworzyc drzwi i lipa, nic sie nie da zrobic do momentu az np. zrobisz zoom przy strzelaniu i go nie puscisz, dopiero wtedy zadziala x. Co dalej? Balans rozgrywki, gre ogralem wiele razy na pc i nie pamietam sytuacji jak teraz ze wpadajac w jakas wymiane ognia jestem w stanie przyjac rakiete od kogos tracac malo co z hp a pare sekund pozniej dostaje od tego samego typa rakiete i leze. Nie w(pipi)ialo by to tak bardziej gdyby nie to ze save'y zamrazaja cala rozgrywke na jakies 10 sekund, wiec odpowiednio rzadziej zapisuje sie stan gry. Tylko ze wtedy trzeba sie cofnac czasem z pol godziny wczesniej... WTF? Hakowanie obiektow? Rozumiem ze na x360 bylo tak samo z(pipi)one wciskanie buttonow jak w guitar hero, czy implementacja tego korytarzyka z pc az taka trudna byla? No i jazda Mako... Jak smigalem tym na pc myslalem zawsze: "omg, jak mozna z(pipi)ac tak prosta rzecz". Jazda w Mako na ps3 tworzyla mysl: "o fuck, nie wierze ze dalo sie to jeszcze bardziej z(pipi)ac" ;) Nie wspomne juz o topieniu sie pojazdu w otoczeniu i czekaniu az mechanika gry po kilkunastu sekundach wypluje bolida w powietrze ;)

 

Wiec info dla osob co czekaja az wyjdzie trylogia tylko po to by zaczac od pierwszej czesci: kupujcie na psn bo nie warto dawac wiecej niz 50 zl za pierwsza czesc. Naprawde nie poczujecie sie pokrzywdzeni ;)

 

Ale mimo calego narzekania musze napisac, ze fabula zabija i nakrecila mnie strasznie i wlasnie odpalam me2 dalej wczuwajac sie w klimat tego ZA(pipi)ISTEGO uniwersum :)

Edytowane przez BoryzPL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dostałem Mass Effect Trilogy na święta, ale niestety osoba, która kupiła ów zestaw jest laikiem i nie wiedziała, że nie kupuje się gier w wersji niemieckiej. W opisie aukcji stoi jak wół, że jest to wersja angielska, mimo iż na pudle widnieje 3xN. Rozmawiałem ze sprzedawcą, który przekonywał mnie, że prosta zmiana regionu w dashu konsoli powinna sprawić, iż pokarze się opcja pobrania łatki z językiem angielskim. Nic takiego nie miało miejsca. Czy ktoś miał podobnie? Nie wiem co robić prócz reklamowania towaru.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pudełkowa ma znaczek PEGI, ta na drugim filmiku amerykańskie znaczki. Wniosek nasuwa się sam ;) Mnie cholera bierze z tą Trylogią. Chciałem se to kupić normalnie w sklepie bez zamawiania z zagranicy. I lipa. Czy to w ogóle nie wyszło u nas, czy gracze wykupili cały nakład?

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że wersja na X360 działa jak gów,no? Po kilkudziesięciu godzinach spędzonych z Wii (SMG, Zelda TP) te chrupiące 20 fps aż rani oczy. Gdyby to jeszcze był stały framerate... Nawet podczas biegu po cytadeli gra gubi klatki. Starałem się jak mogłem, ale po niecałej godzinie gry po prostu musiałem wyłączyć konsolę.

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem spadków wydajności, ale ME2 odpalone po dłuższej przerwie (i po przejściu Uncharted) razi z oczy animacją, a  do sterowania też musiałem się na ponownie przyzwyczajać. Z ME1 może być jeszcze gorzej ;)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przyzwyczaisz się, ale auto-cover faktycznie jest z upy. Dobrze, że w kolejnych odsłonach to zmieniono.

Wszystko ok po za: ostatnia walka.

 

z moja druzyną moge sobie co najwyzej goscia posmyrac bo jest pedał niesmiertelny.

do tego wszystkie bronie sie zbugowaly i nie moge strzelac... moge tylko biegac i kopac cwela..

 

super! Gra, ktorej nie da sie skonczyc...

Odnośnik do komentarza

Zbugowały Ci się bronie? Nigdy nie słyszałem o podobnym przypadku. Grasz na PS3 czy na Xie?

ok dowiedziałem się, że gość ma taki skill co powoduje przegrzanie broni. I musialem biegac i kopać go w finałowej walce :D

 

przeładowałem gre i zauwazyłem, że moja druzyna zołnierzy, którrzy nie maja amunicji przebijacych tarcze moze go posmyrac i dłuuuuugo strzelalem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...