Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

Warto ją wybrać jako grę na singla? ile czasu zajmuje jej przejście?

Gra to popłuczyny po System Shock ale na current geny najbardziej klimatyczny fps i śmiało może pretendować do miana najlepszego.

Dlatego warto zagrać. Co do przejścia gry to chyba nie zajmie więcej niż 15 godzin kiedy zbierasz po drodze dzienniki.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker
Warto ją wybrać jako grę na singla? ile czasu zajmuje jej przejście?

Myślę, żakurat ty nie powinieneś grać w ten tytuł. I tak go nie skumasz.

 

Rzekłem

 

dokladnie

nie wiem, dlaczego inni wysilali sie odpowiadajac mu

 

Odnośnik do komentarza

Adam to jest swojego rodzaju waluta za którą kupujesz plazmidy...

 

"Lepiej ratować czy zabijać?" - co za pytanie. Od ciebie zależy, czy wolisz ocalić biedną dziewczynkę czy wolisz zabić dziecko ale zgarnąć więcej Adama. Wybór należy do ciebie.

 

Z twoich wypowiedzi to mi się wydaję, że ta gra chyba nie jest dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Może ktoś tak na szybko napisać o co w tej gierce chodzi? Sorry, ale nie ma mczasu na orzegladanie całego tematu. Doiszedłem do mokmentu gdize miałem dwa wybory co zrobic z tą dziewczynką. Gdzioe kupuje "miejsca na nowe psi wepons"? Jakieśrady wskazówki co robic a czego nie? Pozdro.

A co to ten adam? Ta niebieska energia? Więcej w sensie, że uzupełni czy, że się powiększy. Lepiej ratować czy zabijać? Jest mozę gdzieś jakis tekst opisujacy co robić itp?

Sprzedaj Bioshocka, bo to nie dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gram w weekendy, gdy wracam z uczelni do domu. Graficznie jest fpyte, ale to co mnie urzeka to klimat i historia. Po prostu cudo, miod na serce. Pozycja nie jest jakos specjalnie trudna (Normal), walki z Duzymi Tatusiami moga tylko przysporzyc co nieco klopotow czasem. Nie podoba mi sie tylko motyw z aparatem, choc moze jakos to sie rozwinei potem, bo na razie jestem tuc po jego zdobyciu. Coz za tydzien 4 dniowy weekend, wypadaloby skonczyc. Narazie najlepsza rzecz jaka widzialem na tej generacji, a moze i nie tylko, grajac wieczorem na sluchawkach mozna poczuc dreszcz na plecach. I o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Wiem po co jest aparat. Ale cykanie zdjec splicerom i innym jakos mnie nie bawi. Zobaczymy potem.

Sens cykania zdjęć wytłumaczył ci Fisiu. Robisz zdjęcia danemu gatunkowi splicera i dzięki temu możesz poznać jego słabe strony. Wykorzystujesz ta wiedzę przy ich zabijaniu czyli dostajesz bonus do obrażeń zadawanych danemu gatunkowi. Research bonus dostajesz również za strzelanie fotek wieżyczkom ochronnym, tatusiom i małym siostrzyczkom, kamerom i latającym botom ochronnym.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Fajnie, ale przeciez napisalem, ze wiem o co chodzi, jak kamerka dziala... czytanie ze zrozumieniem chlopaki. Po prostu ten motyw wydaje mi sie byc wepchanym na sile.

Ale jak na siłę? Nie rozumiem jak aparat może być na siłę wepchniętym elementem. Pomoc z tego jest duża. A ponadto nikt nie każe graczowi tego uzywać. najwyżej siębędzie dłużej męczył z danym wrogiem i wywali na niego więcej nabojów.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...