Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy każdemu z typów (czy slicerów, czy daddym/l-sis/kamerom i turrent'om) zrobić 3-4 serie po 3-4 zdjęcia (aż nie będzie zysku) i więcej z cwiczeń z aparatem nie ma, więc to chyba nie za dużo bólu hmmm ? wychodzi 12-16 fotek na osobnika*5 typów splicerów + 12-16*3 (2typy B-Daddy+L-sis) +12-16*3 (turrent+alarmowe) = 12-16*11=

 

od 132 do 176 razy będziesz musiał sfotografować postacie, to są razem 2 pełne klisze, what's the deal ? jakikolwiek byłby to poziom i tak się zregenerujesz w vitachamber'ze więc nic nie tracisz. Szkoda że nie da się ich zapisywac na hdd, dobre tapety by wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Dobra, po prostu motyw z aparatem jest wepchniety na sile. Cos co przedluza czas gry, no i achievment do zaliczenia. Cykanie tych zdjec prowadzi tylko do bezsensownych zgonow bohatera.

Chyba sobie żartujesz. Zgonów? Jak ty to robiłeś? ;) I po raz kolejny powtarzam - to nie jest element wepchnięty na siłę bo robienie zdjęć daje zauważalne profity czyli zwiększenie zadawanych obrażeń danemu typowi wroga.

Odnośnik do komentarza

Przez VC moge wpasc w grupe Splicerow i ciachac im foty az do zgonu, nabijajac sobie damage i inne duperele. Jak jest ich kilku to latwo zginac z aparatem w dloniach, a szkoda uzywac med kitow. Nie lubie watkow kolekcjonerskich, a walenie zdjec takim jest. Geeez czepiacie sie byle (pipi) :twisted:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zawaliłem achiva z fotografowaniem Rosie, bo doszedłem do etapu, gdzie już same Bouncery są i nie wiem teraz, czy grać od nowa bo nie wiem czy jak będę chciał później zaliczyć tylko to, to czy zaliczy mi od razu acziv z całkowitym zbadaniem wszystkich grup przeciwników :/ Wiecie może jak to mogę jeszcze odratować, bo nie chce mi się od nowa zaczynać fotografować wszystkich :(

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Właśnie próbowałem tak od razu zrobić, wyszedłem w Medicall Pavillon, gdzie wcześniej były Rosie, ale teraz jest już Bouncer, spróbuje zobaczyć w Neptune's Bounty, jako pierwszy etap to było, to może będzie, ale nie wydaje mi się. A w późniejszym etapie,

jak mnie rozbroją, co w sierocińcu się wychodzi (tzn. teraz jak harvestuje dziewczynki to nie wiem, czy trafię do sierocińca)

to później nie ma czasem Rosie przez chwile? Tak mi się kojarzy.

 

@down

Dzięki XM16E1 i sorki za wcześniejszy brak spojlerów ^^

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zostały mi dwa acziwy do calaka. Jeden to Historian, gdzie muszę pozbierać wszystkie nagrania - to akurat wiem jak roziwązać, bo zwyczajnie się wrócę. Natomiast z drugim mam większy problem Tonic Collector. Czytałem że należy zabić 18 dziewczynek conajmniej żeby zyskac wszystkie toniki. Mam sejwa w Hephasteus i teraz nie wiem czy od tego momentu mi wystarczy, czy muszę zaczynać grę od nowa? Wiecie moze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...