Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Oho skonczyly sie argumenty o guvnianym tlg wiec plynnie przechodzimy do gier tworzonych zupelnie w inny sposob odbioru. Tani chwyt

Kurfa a ten obrazek ktory wrzucilem pewnie jest bez zadnego polotu ot copypasta fotorealistyczna wenecji xD

 

Pokazalem ci czlowieku ze cos moze zaje,biscie wygladac a nie jak guvno rozmazane i zarowno prezentowac piekny kunszt. Da sie? Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Serio? W sensie ze trico jest nierealistycznie zrobiony albo te ruiny ktore wrzuciles sa zrobione w technice cell shadingowej? O czym ty bredzisz. Bo indianiec jest w komiksowej grafice to wrzucamy do tego samego wora co journey czy limbo? Ty czytasz co piszesz?

 

Serio jesli masz zamiar pisac cos co mija sie z rzeczywistoscia to idz do tematu o tlg tam takich swirow nie brakuje.

Sam sobie zaprzeczasz nawet na grafice ktora wrzuciles tylko indianiec jest robiony w surrealistycznym tonie. Reszta identycznie na tej samej zasadzie co final. Z tym ze mniej szczegolowo, mniej ostro i ogolnie wszystko mniej.

Dla mniej zorientowanych tak wyglada journey

 

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/22/ed/96/22ed9661fb7fa1bb59f0b57753f5d6b3.jpg

 

A tak last guardian

 

http://assets1.ignimgs.com/thumbs/userUploaded/2016/5/27/bringingtricothumbreplacement-1464303742526_large.jpg

 

 

ZNAJDZ 5 SZCZEGOLOW

Odnośnik do komentarza

Jezu, nie. xD Nie, nie chodzi o żadne cell shaderingi. Styl TLG, t.j. poprzednich tytułów Uedy traktuje o postaciach w fantastycznych, zapomnianych krainach.

 

Mają wyraźny wspólny mianownik, składający się z onirycznej atmosfery, charakterystycznej oprawy, uzyskanej m.in. dzięki wypranym kolorom i otaczającej zapomniane ruiny mgły, czy w końcu protagonisty i jego relacji z wyjętymi rodem ze snów istotami.

 

Podobny "flow" masz właśnie w ICO lajkach jak np. Brothers, czy Journey, a niedługo również w zrzynce SOTC, w postaci Pray For Gods.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Uff, właśnie skończyłem A Menace Sleeps in Castlemark Tower (Adamantoise to przy tym bajka dla każuali). Ludzie narzekający na niski poziom trudności mają oczywiście rację, bo to jeden z najłatwiejszych fajnali, ale ten jeden dungeon chociaż trochę ratuje sytuację. Oby nadchodzące dlc dorzuciły coś sensownego w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Mi juz tylko do platynki zbrakuje wymasterowac skill survivalu. Jakies protipy czy mam po prostu biegac i tyle?

Adamantoise i tak nie byl trudny tylko czasochlonny.

 

To juz imo ciezsze te psy co regenerowaly sobie zycie czy ayakashi z 110lvl.

 

Albo daemonwall ze wzgledu na okreslony czas w ktorym trzeba go ubic.

Odnośnik do komentarza

bardzo smutny ten twoj post, chociaz gdzies tam iskrzy we mnie, ze Square wyda ta edycje na ktorestamlecie serii z wszystkimi czesciami od jedynki po dziewiatke. Byloby fajnie moc wrocic do tych staroci z palaca w galy grafika ale na starych dobrych zasadach. Sam nie wiem co myslec o tych mieszanych opiniach, ale juz dawno postanowilem, ze poczekam z kupnem jak gra bedzie za pol darmo

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru tego gunwa kupować, wolę wrócić do części z psxa ale to wszystko na co stać fajnale. X mi się nie podobał, nigdy nie skończyłem XII tak samo. XIII nie ruszyłem. Tak samo będzie tutaj. Lepiej już wg mnie zagrać w coś od Atlusa, triAce, Monolithu, albo od biedy level-5. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości wymieńcie jakie gry z atlusa i niekoniecznie z ich wyszły na obecną generację jeśli już mówimy o jrpg (przybliżone systemowo do walk turowych lub czymkolwiek podobne), bo to, że FF XV od dawna nie jest w tym gatunku to było wiadome po paru recenzjach i bitew jakie reprezentuje ten biedny system trzymania guzików.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

bitew jakie reprezentuje ten biedny system trzymania guzików.

Trzymania jednego guzika.

 

Co do karnawalu czyli darmowego dlc wlasnie z zona ogralismy robiac wszystko w jeden wieczor.

Sa mini gierki i subquesty jeden taki denerwujacy co trzeba znalesc 15 malych choco. I jeden glowny quest ktorego jak sie skonczy dostaje sie jakies mega specjalne jajko. Same przedmioty z festiwalu przenosza sie do wlasciwej gry.

Fajnie sie pozytywnie gralo.

1212ad5e152f777400b35a9b21735b82.jpg

A na pamiatke dostaje sie taka pieczatke na save'a.

4e8a34b7e80c47d8721c68e7579d5b70.jpg

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...