Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta gra bedzie kiedys fajna? Przez kilka godzin zdążyłem pojezdzic (?) autem po sznurku, ubić kilka potworów, zrobić fetch questa, złowić rybę i nakarmić kota. Serio, tu coś się w koncu wydarzy?

 

System walki mi nie leży kompletnie. Trzymam kółko, czasem blok i czekam na wygraną. Co oni zrobili z fajną serią :(

 

Wolałbym tryb turowy albo semiautomat jak w FF XIII :beksa: Ale nie slasher jak tu :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram dalej. Na pewno fajne są interakcje w teamie. Chłopaki żyją swoim zyciem, komentują otoczenie, każdy ma jakąś osobowość. To już nie FF VIII gdzie dwóch ludkow biegało za glownym bohaterem.

 

Side questy - przynieś żabę, zabij stwora. Meh. Chociaż niektóre mają wiecej fabuły, jak np. unlocking chocobosow.

 

Fabuły głównej juz nie pamietam. Że niby na swój ślub jadę? Czy już o co innego chodzi?

 

Poza znaną z serii muzyczką przy level up i ujezdzaniem żółtego ptactwa, to nie jest Final Fantasy. To jakaś nowa gierka japońska z open world, miks gatunkow i mechanizmów.

 

Pewnie skończę, ale serio chciałbym wiecej klasycznego Finala w Finalu :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Osom, nie znałem tego, dodane do backlogu. Na 2018...

 

Edit

Znajdz 5 żab... Od 20 minut probuje znalezc ostatnią. For real, Square? :[

 

Edit2

No dobra, 15h za mną. Dopiero chyba kończę 3 czapter więc fabuła wczesna jeszcze. Jeżdżę autkiem, słucham soundtracku z radia, pomagam ludziom w ich fetch questach, opanowalem nieco chaos walki. Chlopaki sobie dogadują, jest klimat bros' over hoes, kemping, gotowanie pizzy na ogniu (wtf).

 

Wstyd przyznac, ale... wkrecilem się. Wiem ze nigdy nie bede chcial przechodzic jej drugi raz od nowa (podobnie jak MGS V, brrr), więc wydoję z jednego podejścia ile da radę.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Red ktoś tutaj pisał, że to takie kino drogi jest. No i po Twoim opisie to wygląda na to, że się nie mylił.

 

Jak tam z walką w ogóle jest? Przyjemne to? Fajnie się nie wiem, leveluje czy zbiera loot czy coś?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro pozbywam się Finala, więc jeszcze chciałem powalczyć z Adamantoise. Zebrałem się w sobie, popcorn gotowy, ponoć tłucze się go 3h, najwyżej się nie wyśpię.

 

 

 

Zginął w minutę po trzeciej próbie rzucenia Alterny za pomocą pierścienia Lucii. WTF game.


Super design - press button to win.

Odnośnik do komentarza

Mnie tam natomiast gra podeszła obecnie 15h na liczniku i 9 rozdział . Chciałem nawet platyne nabić ale po +/- 30 zadaniach pobocznych zdałem sobie sprawę że psychicznie nie dam rady. System walki przywodzi mi na myśl Kingdom Hearts , nie jestem fanem serii Final Fantasy i jak do tej pory w pełni ukończyłem jedynie FFVII Crisis Core na psp więc nie jestem w stanie odnieść się do innych części FF ale gra napewno bije na głowe tragiczną część XIII do której zabierałem się kilkanaście razy ale nie byłem wstanie wytrzymać dłużej niż kilka godzin. 

Odnośnik do komentarza

Omg ta gra to jakaś kpina, recenzenci co dają takiemu crapowi, więcej niż 5 powinni się stuknąc w czoło. Gram niedługo i co mnie zaskoczyło to  absolutny brak fabuły. Na początku jakiś krótki filmik i idziesz z jakąś spedalona ekipą po pustyni. Tutaj się nic nie dzieje, są jakieś kretyńskie misje na zasadzie ubijania skorpionów albo robienia sadzonych dla gej ekipy. Ludzie wytłumaczcie mi o co chodzi, co zrobiono z tak piękna serią,.żałuję każdej złotówki za ten crap roku:(

Edytowane przez izon
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...