Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Super jak wszyscy zainteresowani już przeszli!  60fps to był jeden z powodów dla którego kupiłem Pro, niezłe cygany ten update miał być w grudniu 2016 jak mówili na początku.

Widzisz Fanek, jednak warto czasami zasypac sie grami - 60fpsow w FF, HDR do Hitmana xD

Odnośnik do komentarza

Świetne, pozytywne rozczarowanie. Aż sobie platynę strzelę :) Dziś ubiłem żółwia, niestety został mi grind w postaci wymaksowania łowienia ryb.

 

Da się to jakoś przyspieszyć? Nudne to jak cholera, próbuję robić questy od tego wędkarza, ale trzeciej ryby ni cholery nie jestem w stanie złowić. Szósty level w łowieniu ryb, jak się łowi zwykłasy, pasek bardzo słabo się napełnia.

Odnośnik do komentarza

Lol, jak można było wypuścić takiego patcha, który nie dość, że nie naprawia zje,banego po całości framepacingu na PS4 Pro w High to jeszcze psuje Lite Mode, który zamiast stabilnego 30fps teraz zapuszcza połowę klatek w 16ms, a połowę w 33ms O_o? To jest chyba pierwsza gra (i to raczej będzie rodzynek), którą lepiej ograć na PS4 niż na PS4 Pro, a nawet lepiej na X1 niż na PS4 Pro. Miałem zamiar kiedyśtam sobie sprawić, ale w tym momencie opcja na PS4 dla mnie odpada. Niech się ogarną i chociaż oddadzą zablokowany w 30fps lite mode.

 

K,urwa jak ja nie lubię czegoś takiego. Są gierki jak Horizon, gdzie sztywniutkie 30fps trzyma i jest naprawdę fajnie. Jest Nioh, który daje graczom pełną swobodę wyboru, tak naprawdę oferując coś w rodzaju ustawień z PC, gdzie możemy sobie wybrać między jakością obrazu a płynnością (i to jeszcze jest wybór między sztywnym 30 a 60fps, jest też movie mode dla masochistów, czyli dla każdego coś miłego). I jest jeszcze FFXV od SE, gdzie nie dość, że grzebią w grze już po premierze, to jeszcze dają do wyboru albo jeden zje,bany tryb, albo drugi zje,bany tryb xD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie dałem rady, To juz nie jest nawet blisko legendy Final Fantasy. Sprzedałem to w pizdu.

 

Grałem w każdego dużego Finala zaczynajac od 1, I o ile przy 12 myślałem ,ze jest źle, to potem dostałem jeszcze 13, i jego dwa rozszerzenia (troche lepsze niz 13) , a teraz 15. No nie (pipi)a. Nie tedy droga panowie. 100x lepiej bawiłem sie przy Ni no Kuni. Final Fantasy na PS3 i PS4 to dla mnie całkowita porażka.

 

X-2 , 15 - nie dałem rady ich skończyć. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dziki strzal, ze nikt nie ogral, bo wszyscy graja w dobre gry.

 

Swoja droga, to zdalem sobie ostatnio sprawe, ze z perspektywy kilku miesiecy ten FF to byl taki typowy sredniak. Gralo mi sie fajnie, zrobilem te 60h, ale jezusie nazarejski jakie to bylo niedorobione. Nie mam najminejszej ochoty na granie w te wszystkie epizody z dlc (w ogole sprzedawanie tego jako dlc to slaby zart).

Odnośnik do komentarza

Weź sobie obejrzyj lepiej w sieci - na cda jest w dobrej jakości. Ja wytrzymałem do połowy, potem zasnąłem i nie chce mi się wracać ;)

 

Natomiast sama gierka nie umywa się do legendarnych części FF, ale mi i tak grało się bardzo przyjemnie. Ta formuła kina drogi, stacje benzynowe itd. - w grach to coś nowego i to sprawiło, że trzasnąłem platynę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...