Skocz do zawartości

Linux na dysku PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo wszystko wolalbym jednak instrukcje w jezyku polskim :P kurcze probowalem juz z angielska ale cos widocznie robie zle i nie wiem co :( Wiec jesli ktos ma pomysl jak sprawic by na YDL 6.0 dzialal net bezprzewodowy to pisac

Z ory dzieki za wszystko :)

 

Jeśli używasz w routerze szyfrowania WPA-PSK to zapomnij o necie bezprzewodowym w YDL6.

Ja takiego właśnie używam i po prostu dla linuxa podłączyłam kablowo net do PS3.

Jakie masz szyfrowanie?

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie wiem jak za rękę można kogoś po prostej prowadzić... Masz język polski podczas instalacji, wszystko napisane jest jak dla kompletnego laika, jak jeszcze można wytłumaczyć? Klikasz 'dalej', aż nie zobaczysz pulpitu, geez, co jest z ludźmi ostatnio...?

Nie mówię, ja akurat się znam na tym co robię, ale bez przesady, próbowałeś chociaż zrobić to sam?

na stronie terrasoft masz po ang wszystko, wypadałoby też trochę łyknąć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

TERAZ MOJA WIELKA PROŚBA... POMÓZCIE MI SPEŁNIC "MARZENIE"...

Jako młody chłopak dorwałem się do Gameboya mojej kolezanki(ahhh jak ja cię kochałem Wink ). Na karcie było 5 hitów a w nim JAPOŃSKA STRATEGIA... grałem w nia do upadłego(bateri) aż w końcu musiałem zwrócić kartridż. Niestety mimo wielokrotnych prób nigdy mi się nie udało odnależć tej gry. Co więcej nie znałem nazwy bo w końcu była po japońsku...

Aż do WCZORAJ!

Gra nazywa się SUPER ROBOT WARS (1991r. wydania) oczywiście na GB. Jak się okzauje jest to popularna SERIA w Japonii. Wydawna na praktycznie wszytkie konsole. Ale ja chce najpierw dokończyć coś co zaczołem.

 

A oto podstawowe informacje, może ktos juz grał Wink

http://www.gamefaqs.com/portable/gameboy/image/581765.html

 

Problem jest taki ze za CHINY nie potrafie zainstalowac żadnego emulatora gameboy... zainstalowałem GNUBOY ale nie umim go uruchomić... znalazłem inne emulatory ale nie umiem ich zainstalować... chodzby XE

http://www.yellowdog-board.com/viewtopic.php?t=3171

gdzie jak postepuje wedługi poleceń to nie dostaje oczekiwanych efektów... LITOŚCI! niech ktoś mi wytłumaczy po chłopsku co mam zrobić?

 

inny emulator obsługujący GB - Mednafen

http://www.yellowdog-board.com/viewtopic.php?t=3549

Odnośnik do komentarza
TERAZ MOJA WIELKA PROŚBA... POMÓZCIE MI SPEŁNIC "MARZENIE"...

Jako młody chłopak dorwałem się do Gameboya mojej kolezanki(ahhh jak ja cię kochałem Wink ). Na karcie było 5 hitów a w nim JAPOŃSKA STRATEGIA... grałem w nia do upadłego(bateri) aż w końcu musiałem zwrócić kartridż. Niestety mimo wielokrotnych prób nigdy mi się nie udało odnależć tej gry. Co więcej nie znałem nazwy bo w końcu była po japońsku...

Aż do WCZORAJ!

Gra nazywa się SUPER ROBOT WARS (1991r. wydania) oczywiście na GB. Jak się okzauje jest to popularna SERIA w Japonii. Wydawna na praktycznie wszytkie konsole. Ale ja chce najpierw dokończyć coś co zaczołem.

 

A oto podstawowe informacje, może ktos juz grał Wink

http://www.gamefaqs.com/portable/gameboy/image/581765.html

 

Problem jest taki ze za CHINY nie potrafie zainstalowac żadnego emulatora gameboy... zainstalowałem GNUBOY ale nie umim go uruchomić... znalazłem inne emulatory ale nie umiem ich zainstalować... chodzby XE

http://www.yellowdog-board.com/viewtopic.php?t=3171

gdzie jak postepuje wedługi poleceń to nie dostaje oczekiwanych efektów... LITOŚCI! niech ktoś mi wytłumaczy po chłopsku co mam zrobić?

 

inny emulator obsługujący GB - Mednafen

http://www.yellowdog-board.com/viewtopic.php?t=3549

w gry z gameboya to imo znacznie lepiej sie gra na komorce :] bo ekranik idealny i mozna grac wszedzie jak na oryginalnym gameboyu :)

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko wolalbym jednak instrukcje w jezyku polskim :P kurcze probowalem juz z angielska ale cos widocznie robie zle i nie wiem co :( Wiec jesli ktos ma pomysl jak sprawic by na YDL 6.0 dzialal net bezprzewodowy to pisac

Z ory dzieki za wszystko :)

 

 

no przeciez ustawiasz na wirless i juz masz bezprzewodowo... :D

Odnośnik do komentarza

Mam problem plegajacy na tm, iz nie podzielilem partycji przed instalacja.

Odpalilm instalacje doszlo do momentu

kboot:

co bym ne nacisnol nic sie nie zieje, po enterze jest jak by detekcja urzaden i to wszystko, jak konsole odpale na nowo, laduje linuxa i tak w kolo, jak przywrocic konsole do normalnego stanu, bez wypinania dysku i formatowania go pod windowsem?

Odnośnik do komentarza

instalator pakietow deb mi nie podchodzi, zreszta niechec do debiana/debianowcow.

Wole RH:) fedora to syf, a Yellow Dog zawsze mnie interesowal ( nie mialem PPC, teraz mam - PS3, wiec testuje )

Ale i tak postawie gentoo po czasie.

Mozesz korzystac z alternatywy, w postaci pldowskiego poldka, czy yum ;) wszystko co sciaga pakiety rpm.

 

Pakiety deb? :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do ludzi którzy już mają zainstalowanego linuxa na ps3 i którzy próbowali puszczać filmy zrzucone z blueraya 720p i 1080p. Jak to chodzi? Da się oglądać? W chacie mam dosyć słaby komp do netu athlon xp 2200+ i 720p rwie mi niemiłosiernie, także ten temat mnie bardzo interesuje. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do ludzi którzy już mają zainstalowanego linuxa na ps3 i którzy próbowali puszczać filmy zrzucone z blueraya 720p i 1080p. Jak to chodzi? Da się oglądać? W chacie mam dosyć słaby komp do netu athlon xp 2200+ i 720p rwie mi niemiłosiernie, także ten temat mnie bardzo interesuje. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Przy zainstalowaniu odpowiednich kodeków nie ma problemu nawet z 1080p.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...