Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

możecie napisać na pewno odpiszą. Mi odpisali na maila dotyczącego octowych laysów. Grzecznie odpowiedzieli, że na razie nie planują wprowadzać tego smaku na polski rynek. 

 

cheddar był raz, potem zniknął i został wprowadzony znowu tylko już na dużo krócej. 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Były w Piotrze i Pawle octowe Pringles, to wziąłem. Straszny zawód. Znaczy się całkiem smaczne, no ale...

 

Nasłuchałem się opinii, że mocne, ostre (?), kapiące octem i w ogóle nie da się ich jeść. Tuba weszła bez popitki, ale smak jakiś taki mało wyrazisty, aromatu brak (choć tuba fajnie capi octem), ogólnie strasznie suche. Jak na produkt, który albo się kocha, albo nienawidzi (podobno) - strasznie nijakie.

 

Werdykt: :gayos: /10, szkoda kasy.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

W biedronce oficjalnie od jutra, ale kupiłem już dziś top chipsy o smaku soli morskiej oraz oregano. Jadłem te pierwsze i całkiem spoko. Trochę mniej słone od zwykłych solonych. No i najmniej niezdrowe, bo w składzie tylko olej, ziemniaki i sól. Tylko, że sprzedawane w 300 g paczkach za 3,99. Zjadłem trochę, a reszta pewnie trafi do szafki ^^ 

Odnośnik do komentarza

 

Nabyłem octowe, ciekawy smak, wali octem i pali w usta. Trochę przypomina oryginalny brytyjski fish&chips (oczywiście bez fish :)) bo oni lubią takie połączenie. Na jeden raz styknie, ale raczej wracał nie będę.

gdzie kupiłeś?

W Almie (Rzeszów, ale jak byłem we Wro i Krk to też widziałem).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pringelsy dostępne pewnie już są i w innych sieciach.Delikatesy Centrum,Nasz Sklep,Spar.Smaki zależą co sobie zamówią.Można teraz na promocję utrafić.Np w Auchan były po 6,50.

Próbowałem też śmietanowo-cebulowe i paprykowe.Mi smakowały-zwłaszcza te paprykowe.Aczkolwiek jedną tubę paprykowych miałem jakąś zwietrzałą czy coś.Chipsy były takie bez wyraźnego smaku.Druga paczka była bardzo dobra.

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

top chipsy - pieczona kaczka z zurawina

 

kupilem ostatnio i jestem ogromnie zaskoczony, bo mnie zrobiono w chuja. chipsy wcale nie smakowaly jak pieczona kaczka z zurawina, a jak zupka chinska vifon. tak jakby sie wsypalo do paczki przyprawe z vifona. jak ktos lubi ten smak to moze brac. w innym przypadku stanowczo odradzam.

Odnośnik do komentarza

O smaku soli i octu jabłkowego z Tesco - całkiem zjadliwe. Tylko to pretensjonalne opakowanie z przeintelektualizowanym opisem bym wyrzucił. Przecież to są, (pipi), pyry z posypką. 6,99 zł za 150 g.

 

IDShot_540x540.jpg

6/10

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...