Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

większość robi to w ten sposób. ja przenoszę nogi do przodu na ugiętych kolanach, dzięki czemu przemieszczam środek ciężkości i lepiej utrzymuje napięcie w klatce w końcowej fazie prostowania łokci. tylko robie tak kiedy nie używam obciążenia, czyli po wyciskaniach. chodź zależy. jak robie to jako pierwsze, to podwieszam 40kg. jak po wyciskaniu np. 4 serie, to daje 20kg. jak wyciskań było więcej (np płasko i skos dodatni), to już wystarczy sam ciężar ciała.

Odnośnik do komentarza

Ja juz tego nie robie, bark sobie przez to rozwalilem ;/

A te pompki od traktora to IMO tylko na dopompowanie.

nie tylko na dopompowanie. ręce blisko siebie, plecy prosto przylegają do miejsca oparcia, schodzisz możliwie jak najniżej (nie śpiesząc się) z zatrzymaniem. jak dalej za lekko to ciężar na nogi. zawsze można to zrobić po wyciskaniach, francuzie itp.  

 

spojrzałem na filmik. koleś sobie ułatwia życie głównie przez to, że biodra ma za daleko od punktu wsparcia (robi plecami kołyskę). można schodzić niżej cofając nawet biodra pod ławkę. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

A ja ostanio wrocilem do poręczy. Wczesniej robilem ale przerwalem bo nie chcialem juz dolu klatki rozwijać ;] i przeszaedlem na wlasciwie tylko na gore i srodek. Ale skusiła mnie od prowortu od poręczy idea "własny cięzar dzifffko" i takie o. Nawet nie jest tak źle jjak myslalem.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ciekawości przeglądałem zmiany sylwetki u Bale'a i sam nie wiem jak ten gość to znosił. W przeciągu 12 miesięcy potrafił zrzucił 26 kg, i odwrotnie, praktycznie przez podobny okres odzyskał masę mięśniową. Genetykę też ma niezłą. Oczywiście wiadomo, że musiał mieć niezłe i pewnie kosztowne diety.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...