Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

 

Diety :D Tam kazdy jedzie na hormonach wzrostu, maja osobistych lekarzy i trenerow. Nie problem zrobic tak forme.

Uwielbiam ten poglad. Rozumiem, ze od lat obracasz sie w tamtym towarzystwie i znasz ich wszystkie sekreciki.

 

 

Ale w rok zrobić 26 kg i nie wyglądać przy tym grubo? Chociaż odpowiednia dieta, odpowiednie treningi i przy sylwetce z "Mechanika" efekty musiały być natychmiastowe skoro w rok odzyskał prawie 30 kg.

Odnośnik do komentarza

Przy takim zapleczu to ja nie rozumiem co to za problem. Gdy musiał zrobić swoje ciało do Batmana np. to nie robił w tym momencie pewnie nic. Żarcie, trening i reszta bajzlu. A ty musisz yebać na rodzinę, zajmować się masą innych rzeczy, głównie ważniejszych niż samo doskonalenie ciała, stąd efekty są jakie są. Gdybym poświęcił się temu na 100% to nie widze innego rezultatu. 

Odnośnik do komentarza

 

Diety :D Tam kazdy jedzie na hormonach wzrostu, maja osobistych lekarzy i trenerow. Nie problem zrobic tak forme.

Uwielbiam ten poglad. Rozumiem, ze od lat obracasz sie w tamtym towarzystwie i znasz ich wszystkie sekreciki.

 

Ale to przeciez nie sa zadne sekreciki, o tym mowi sie otwarcie.

Zreszta wystarczy spojrzec jak wygladaja miesiac po zakonczeniu zdjec :rolleyes:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Mam problem z dłońmi. W sensie, że przy podciąganiu czy każdym innym ćwiczeniu gdzie liczy się mocny chwyt dłonie siadają mi szybciej niż reszta ciała. Po 15 podciągnięciach np czuje moc na jeszcze kilka, ale dłonie (szczególnie palce) napierdalają tak mocno, że muszę odpuścić. Kiedyś było jeszcze gorzej, trochę się to poprawia, ale dalej wkur.wia. Jak zaradzić dłoniom pianisty? Są jakieś ćwiczenia stricte na dłonie? Ściskacze do łap coś dają? 

Odnośnik do komentarza

Panowie pomóżcie początkującemu. Chce zrzucic z 6 kg i z tego co wyczytalem dobrym wyborem bedzie trening FBW. Na  tej stronie -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7625 znalazlem pare rozpisanych treningow, tylko ze jest maly problem, w treningach dla poczatkujacy sa podciagania na drazku, a ja nie moge sie podniesc nawet 1 raz ;p. Czym mozna to zastąpić żeby nie zepsuć całego planu?

Odnośnik do komentarza

Panowie pomóżcie początkującemu. Chce zrzucic z 6 kg i z tego co wyczytalem dobrym wyborem bedzie trening FBW. Na  tej stronie -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7625 znalazlem pare rozpisanych treningow, tylko ze jest maly problem, w treningach dla poczatkujacy sa podciagania na drazku, a ja nie moge sie podniesc nawet 1 raz ;p. Czym mozna to zastąpić żeby nie zepsuć całego planu?

Rob sciaganie wyciagu z gory w szerokim chwycie.

 

Mam problem z dłońmi. W sensie, że przy podciąganiu czy każdym innym ćwiczeniu gdzie liczy się mocny chwyt dłonie siadają mi szybciej niż reszta ciała. Po 15 podciągnięciach np czuje moc na jeszcze kilka, ale dłonie (szczególnie palce) napierdalają tak mocno, że muszę odpuścić. Kiedyś było jeszcze gorzej, trochę się to poprawia, ale dalej wkur.wia. Jak zaradzić dłoniom pianisty? Są jakieś ćwiczenia stricte na dłonie? Ściskacze do łap coś dają?

 Jak masz mozliwosc to wieszaj sie na drazku i wis. Conajmniej po 30 sek na poczatku. Z czasem z pewnoscia chwyt ci sie poprawi.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście problemów z chwytem nie mam (strasznie długie palce :)) ale jeśli robisz MC to po ostatnim powtórzeniu ostatniej serii stój ze sztangą trzymaną w rękach jak najdłużej dasz rady. Ewentualnie jak kolega wyżej napisał wiszenie na drążku, przy czym ja bym dorzucił parę kilogramów (do plecaka albo sztangielka między nogi).

Odnośnik do komentarza

Też mi dłonie wysiadają, ale nie tak jak na początku jak zaczynałem podciąganie na drągu, powiem wręcz, że dzięki podciąganiu wzmocnił mi się znacząco chwyt. U mnie problemem jest wrażliwość dłoni na wszelaką chemię, więc łapy mam strasznie suche i często popękane (wewnętrzna strona prawej dłoni). Przy podciąganiu często muszę się zmuszać, by nie puścić z bólu. 

Plecak jako obciążenie daje radę, sztangielkę łapię stopami za zewnętrzne wystające końcówki gryfu, też fajnie się ćwiczy, bo nogi nie lecą do góry by pomóc przy spadku siły.

 

A jeżeli po 15 podciągnięciach masz jeszcze siłę to zrób po 12 przerwę 90s. i kolejną serię, i tak do oporu. Z każdą serią na pewno coraz mniej będziesz robił :)

 

Dzięki też za tip łączenia klatki i tricepsa, jakoś mi do głowy to nie przyszło właśnie ze względu na zmęczenie tego drugiego po robieniu klatki. Teraz mniejszy ciężar fajnie daje mi się we znaki.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

 

 

Diety :D Tam kazdy jedzie na hormonach wzrostu, maja osobistych lekarzy i trenerow. Nie problem zrobic tak forme.

Uwielbiam ten poglad. Rozumiem, ze od lat obracasz sie w tamtym towarzystwie i znasz ich wszystkie sekreciki.

 

 

Ale w rok zrobić 26 kg i nie wyglądać przy tym grubo? Chociaż odpowiednia dieta, odpowiednie treningi i przy sylwetce z "Mechanika" efekty musiały być natychmiastowe skoro w rok odzyskał prawie 30 kg.

 

 

Zaje.bisty jest pogląd laików którzy myslą że branie soków robi z ciebie hulka. Gwarantuje ci że ci na soku zapie.rdalają 10 razy ciężej na siłowni niż ty w najlepszym swoim treningu

Odnośnik do komentarza

Stąd się wziął "mit", że każdy kto ma coś w głowie to wie, że z tymi środkami trzeba jeść dwa razy lepiej i ćwiczyć 5 razy intensywniej, bo po prostu się to zmarnuje, jak M4c napisał.

Co i jak robią aktorzy, to nie wnikam, ale mimo wszystko osiągnąć takie efekty, jak to czasem w Hollywood bywa, w 3 miechy, to jednak poza sokiem wchodzą w grę codzienne, długie treningi.

Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanie

Jak ciwicze moje za(pipi)iste bajcepsy na sztandze/gryfie lamanym ( czymkolwiek na chwycie sztywnym ) to mnie tak cos w kosciach przedramienia lupie ze idzie sie czasami z bolu ze(pipi) technicznie robie cwiczenia poprawnie wiec nie o to chodzi i oczywiscie cwiczac hantlami na kablach czy waga ciala na linach problem nie wystepuje

 

Co bedzie przyczyna ? Czy jest to niski zakres mobilnosci nadgarstkow ? Problemy z stawami lokciowymi ? Forumku help plx

Odnośnik do komentarza

Uzywasz zbyt duzego ciezaru/zbyt duzo serii.

Kiedys to mialem i nie moglem nawet kierownica obracac tak mnie bolalo.

Rob mniejszym ciezarem, ale wolniej. Odpowiednie ustawienie dloni na sztandze lamanej tez pomoze (ja lapalem w miejscu, gdzie sztanga przechodzi w drugi chwyt).

Obecnie wole prosta, lamana nie wchodzi tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...