Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem nie masz czegoś ze ścięgnami?

Dwukrotnie miałem stany zapalne ścięgna od kciuka, podnieść nic nie mogłem, lekkie wręcz dotknięcie kciuka powodowało niesamowity ból całego przedramienia; najgorzej jak w nocy się przewróciłem, ból potrafił mnie wybudzić i wycisnąć łzy.

Pomogło usztywnienie w gipsie na 2-3 tygodnie i środki przeciwzapalne. Ponoć jedyna metoda walki z tym, inaczej nie zaleczysz.

Goń do ortopedy.

Odnośnik do komentarza

Andreal no jak bym mial problemy ze sciegnami to mial bym problem z innymi cwiczeniami a nie mam sztange moge lapac z gory bez problemu jak cwicze barki czy przedramie ale kiedy lapie ja od dolu to w tedy mam problem ... no nic (pipi)ac sztange moge cwiczyc hantlami waga ciala i na kablach wiec przezyje

Odnośnik do komentarza

Kumpel siłował się na rękę z drugim, od tego czasu strasznie go boli prawa ręka, konkretnie biceps. Nie może za bardzo ćwiczyć, ból jest największy przy odkładaniu sztangi przy wyciskaniu, nie może się podciągnąć na drążku, boli go również czasami wtedy, gdy nie ćwiczy. Ból jest tępy, przypomina jakby ukłucia, ciężko sprecyzować. Smaruje łapę voltarenem, nakłada opaskę, ale boli już ponad 1,5 tygodnia. Co powinien zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jak juz wspominalem mamy nowa silke.

Zainstalowali nam tasmy i liny. 

Teraz pol silowni nawala poziomki, swiece i inne kozackie cwiczonka.

Podciagania na dlugich tasmach jest milion razy lepsze niz podciaganie na drazku - wlaczaja sie miesnie stabilizujace, ktore normalnie przy podciaganiu w ogole nie pracuja. 

Ogolnie zajawka i DZIKA DZIKA BOMBA

Polecam na rutyne :)

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

oklepales go i chciales sie tym pochwalic 

Może nie że oklepałem chociaż troche lewych weszło,ale biedak po minucie powiedział że ma dość,a nie wspominam że troszku pomylił sobie dyscypliny bo to bardziej w jego wykonaniu wyglądało jak zapasy.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Pytanie jest podchwytliwe - nie bylo przecinkow, bo przecinki zastepowal (pipi)ami.

Wygralem?

 

A tak serio, to wiadomo, ze 90% koksow ma chvjowe wyniki i sa kiepscy.

No przeciez dlatego siegaja po koks.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Pytanie jest podchwytliwe - nie bylo przecinkow, bo przecinki zastepowal (pipi)ami.

Wygralem?

 

A tak serio, to wiadomo, ze 90% koksow ma chvjowe wyniki i sa kiepscy.

No przeciez dlatego siegaja po koks.

No powiem ci że gość był troszku niższy ode mnie,wyglądał jak by ważył ze 100kg spokojnie a okazało się że waży 80kg.... chociaż nie powiem bo nie był ulany czy coś tylko taki nawet wyrzeźbiony co prawda trochę był włosami porośnięty sporo wiec pewnie tesc mode on było,ale co jeszcze brał żeby tak wyglądać to nie wiem

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Chciałbym do wakacji zrzucić kilka kilo. No powiedzmy, że z 5. Długo już ćwiczę na siłowni, masa leci, ale tkanka tłuszczowa zawsze od kiedy pamiętam jest niezmienna. Od dzisiaj zacząłem dietę na redukcję: ograniczam słodycze, chleb, ziemniaki, alkohol etc.. Białka w postaci jajek, tuńczyka i mleka jem sporo. Robi się ciepło, więc kilka razy w tygodniu będę biegał z rana. Myślę, że z godzinę = 8km. Siłownię mam 4x w tygodniu, zazwyczaj z 1,5h na niej jestem, zawsze ćwiczę dwie partię i mocno daję w piz.dę na siłę. Dieta z moim treningiem się kłóci, więc jak zrobić, żeby schudnąć, ale łapa nie spadła z mięchem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...