Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Moje problemy z gardłem nie pozwalają zbytnio na bieganie, bo od razu łapię infekcję gardła.... :(

To przed i po przepłucz wodą utleniona,powinna wybić bakterie.

 

 

Ok, a jakąś konkretną firmę polecasz?

 

Nadtlenek wodoru to wszystko to samo.Dzisiaj 700 kcal na orbitreku,idę na mistrza jak Legia ;)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jestem ciekaw jak skuteczne jest "gaszenie" mikrobów w gardle, celem uniknięcia ogólnej infekcji dróg oddechowych. Akurat wody utlenionej w domu nie miałem, ale mam płyn bakteriobójczy do płukania jamy ustnej (Eludril) - niestety nie jest tak różowo. Zaczęło gardło drapać, więc płukałem je po kilka razy dziennie, ale tak czy siak w kolejne dni dochodziły następne symptomy (kaszel, katar, ból głowy).

Odnośnik do komentarza

 

Mnie brzuch się mocno wzmocnił, gdy zacząłem na drążku ćwiczyć. Nogi do drążka, albo do kąta prostego z przytrzymaniem.

 

Na drążku jeszcze fajna na brzuch jest "wycieraczka". Naprawdę fajnie wchodzi to ćwiczenie. 

 

 

 

Możemy wykonywać lżejszą wersję. Leżąc na plecach na materacu/podłodze unosimy proste nogi do góry tak, aby tworzyły kąt prosty do nas/podłogi i naprzemiennie opuszczamy je na boki. Im bliżej ziemi będą tym trudniej. No i fajnie, jak nie dotkniemy podłogi, tylko cały czas będziemy utrzymywać kulosy nad ziemią. 

 

 

Dzięki, to też ostatnio u kogoś podpatrzyłem i próbuję robić, na razie ledwie po 3-4 razy na stronę i trzymając się podchwytem, bo nie utrzymałbym się jak na filmie

Edytowane przez Pesior
Odnośnik do komentarza

Kurde właśnie klatka to moja najsłabsza partia. Płaskiej nie ćwiczę siłowo a skos idzie w ostatniej serii 2-4 razy 100kg . Ale 15 razy paczką to już konkret siła . A jak z podciąganiem ? Zauważyłem że dość spora liczba osób ma ogromne problemy z podciąganiem gdzie ja z obciążeniem uwielbiam wykonywać te ćwiczenie.

Odnośnik do komentarza

Kurde właśnie klatka to moja najsłabsza partia. Płaskiej nie ćwiczę siłowo a skos idzie w ostatniej serii 2-4 razy 100kg . Ale 15 razy paczką to już konkret siła . A jak z podciąganiem ? Zauważyłem że dość spora liczba osób ma ogromne problemy z podciąganiem gdzie ja z obciążeniem uwielbiam wykonywać te ćwiczenie.

 

Jak chcesz sobie wzmocnić klatę to polecam pompki na poręczach. Zauważyłem to po pewnym czasie na wyciskaniu. To działa, serio.

Odnośnik do komentarza

U mnie klata to samo, bieda fhói ;< na masie maksymalnie dawałem rade w płaskiej 95 machnąć z 5 razy... smutek. Inna sprawa, że z perspektywy czasu patrząc to słabą technike miałem. W nowym cyklu bedzie ponad 100, musi być.

Nogi litwin ciśnij, w tym cie roku dogonie - po 10 miesiącach siłki wbiłem 5x140 w ostatniej serii, to teraz będzie milion kg :D

 

Sobie redukcje wymyśliłem i teraz płacze za żarciem i progresem ;]]]

Odnośnik do komentarza

Ja za to nigdy nie opuszczam do pełnego wyprostu. Zjeżdżam jak najniżej ale utrzymując stałe napięcie mięśnia. Zresztą większość jak nie nawet wszystkie ćwiczenia wykonuje na stałym napięciu . Od samego patrzenia na ludzi którzy opuszczają się do prostych rąk to aż czuje ból w stawach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...