Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

to DAA to jest ten booster co powoduje alzheimera?

Mam nadzieję że tylko lepszą stójkę ;)

 

Jakim % rm operujesz w ćwiczeniach 5x5?

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj próbnie poszło.Skos w górę gryfem-50,60,70,80,90 kg na 5,skos w dół standardowe ruchy 12(65),10(75),8(85),6(95 kg) na 5 i barki żołnierskie 5 serii po 50 kg-tu miałem mały zapas,myślę że 55 kg dałbym radę.

Odnośnik do komentarza

Szukam cwiczeń na barki - takich, by nie obciążać kręgosłupa, czyli wersje z hantlami siedząc/stojąc czy ze sztangą chyba odpadają.. może jest jakaś maszyna, która by umożliwiła takie ćwiczenia?

 

 

dzieki Litwin, poczytalem jeszcze tutaj

 

http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

O (pipi) jakaś nowa moda wśród małolatów/dzieciarni jest że nie warto ćwiczyć bicepsa i tricepsa bo jak to piszą biceps i tak przy plecach wystarczająco rośnie a triceps przy klacie. O choy tu chodzi , zaraz się okaże że jestem jedyną osobą , która lubi skupić się na każdej partii z osobna.

Odnośnik do komentarza

No tak słyszałem już speców na forach że jak mam problem z bicepsem to żebym go nie ćwiczył w ogóle wtedy urośnie . No nie wiem z łydkami miałem ogromne kłopoty aż przez pół roku robiłem dzień w dzień przed każdym treningiem i w końcu ruszyły. Biceps też mimo że po 2 latach dobiłem do 42 to był paskudny i tłusty , dopiero jak wrzuciłem 2 raz w tygodniu bicepsa tylko tym razem na bardzo wysokim zakresie powtórzeń to ubił się i powstała ta przerwa między mięśniem krótkim a długim. Mój mózg nie jest w stanie ogarnąć słów internetowego speca by nie robić tricepsa bo pracuje wystarczająca przy klacie a biceps pracuj wystarczająco przy plecach. Wydaje mi się że w takim przypadku jest to kompletny brak wyczucia mięśnia , nigdy nie czułem skatowanego trica po klatce . No ale "biceps i triceps to nie są mięśnie anaboliczne " :D

Odnośnik do komentarza

Siłownia na której ćwiczę to niestety nie mordownia, ale przybytek głównie informatyków, którzy odchodzą od biurka i chcą się poruszać.

Dziś czekałem w kolejce do sprzętu, a nie chciałem robić za dużych przerw i stygnąć. Koleś jednak na skośnej ławeczce brał hantelki po ok 5kg i wyciskał nimi na klatkę tak z 30 powtórzeń, przez co czekałem po 3 minuty na swoją serię :/

Pytanie, czy taki trening w ogóle ma sens (ze strony ludków)? Machać dużo bardzo lekkim obciążeniem - ani to siła i masa, ani rzeźba czy kondycja (goście raczej dość chudzi, więc i tak nie mają z czego rzeźbić, jest tylko paru byczków).

Pytam informacyjnie, nie żebym się znał...
 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Nie, nie ma sensu. Robią tak bo nie mają pojecia o siłowni i myslą ze tak jest dobrze. 

 

Ty jako dobry kolega z ranga spartakusa na forum o gierkach powinienes im służyć radą i powiedzieć że tak sie nie robi i niech spie.rdala strugac pawiana do piaskownicy bo mi tu klata stygnie.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie ma sensu. Robią tak bo nie mają pojecia o siłowni i myslą ze tak jest dobrze. 

 

Ty jako dobry kolega z ranga spartakusa na forum o gierkach powinienes im służyć radą i powiedzieć że tak sie nie robi i niech spie.rdala strugac pawiana do piaskownicy bo mi tu klata stygnie.

Tam gdzie mogę, to doradzam :bro: Ale też nie łażę nad każdym z tutorialem, może tylko wtedy gdy widzę jak ktoś niszczy sobie plecy robiąc martwy ciąg w kombinacji z grzbietem kota.

 

Zdarzają się jednak cwaniaki, co we dwójkę cisną i pytam, czy mogę się przyłączyć, bo i tak zacznę się rozgrzewać ich aktualnym ciężarem, więc czasówek im nie rozwalę wchodząc pomiędzy serie. No ale słyszę "nooo.... jeszcze po dwie mamy, już nas dużo jest, zaraz kończymy".

 

Może się brzydzą kłaść na ławeczkę po koledze, który w porównaniu do nich się spocił :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...