Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Takie swinie sa wlasnie dobre do tłuczenia bo latwo trafic. Zmeczy sie po minucie to potem mozesz sobie potłuc roznymi sposobami. U mnie na treningu (czy gdziekolwiek, gdzie sie trenuje sporty walki) tacy sa zamiast workow treningowych. Fajne echo jest jak zapakujesz takiemu highkicka na schaby.

 

Wole sylwetki chociazby z takiego spartakusa <gejuch>

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Z mariusza w jego kategorii wagowej, to by zrobili pojemniki na metke. Ci z lzejszych tez, nie zdziwilbym sie, gdyby taki GSP go stlukl.  Burneika w MMA to juz w ogole smiech. Ale to raczej wina polskich gal takich jak niedawno mma attack. Bylem na tym bo dostalem bilet za free, ale czasu szkoda. Teraz czekam na walke Wojewódzkiego z Małyszem.

 

Nie mowie ze napakowana masywna sylwetka to minus w sztukach walki, bo taki owerim czy inne lesnary to małe nie są. Mowie tylko, ze to rzadko idzie w parze, bo albo gosciu trenuje wydolnosciowo, albo koksuje w piwnicy, rzucając stówami i wychodzi z niego czołg. Nieczesto to i to na raz. A nie jeden raz widzielm, jak czołg dostaje w(pipi) od plażowej wydepilowanej panny. Smieszne to jest, jak te pandy po dobrym cepie sie kładą i zwijają w taki kokonik. Te łyse głowy pełne goryczy. Zreszta, jesli pamietacie Toriego, to pamietacie tez jego historie z karkami i co sie z nimi dzieje, gdy taki pierwszy raz przychodzi na dobry trening z dobrymi ogarnietymi "kabanosami" i mysli ze swoim wygladem wzbudzi taki sam strach jak pod remizą. To zdziwienie <3

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

to trochę głupie co napisałeś. trochę tak, jak byś powiedział - piłka nożna mnie nie kręci, po prostu lubię sobie z chłopakami pokopać.

A co ma piernik do wiatraka właściwie?

To co napisałeś jest jak najbardziej możliwe.

Mogę pograć w piłkę i się nią w ogóle nie interesować (i faktycznie piłka mnie w ogóle nie interesuje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie od czasu do czasu za nią pobiegać - chociaż sam już nie pamiętam kiedy to robiłem :))

Czy lubiąc grę w siatkę czy pływanie muszę od razu orientować się w wynikach kadry?

 

Ćwiczę tylko dla siebie i dla swojego zdrowia, od czasu do czasu poczytam w internetach o odżywianiu, ćwiczeniach, ale to nie znaczy, że mam zaraz zachwalać filmy/zdjęcia ze spoconymi kafarami. Nie chciałbym za nic tak wyglądać, to po prostu nie dla mnie. Jak coś mi nie pasuje, to nie pasuje - proste.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

to trochę głupie co napisałeś. trochę tak, jak byś powiedział - piłka nożna mnie nie kręci, po prostu lubię sobie z chłopakami pokopać.

A co ma piernik do wiatraka właściwie?

To co napisałeś jest jak najbardziej możliwe.

Mogę pograć w piłkę i się nią w ogóle nie interesować (i faktycznie piłka mnie w ogóle nie interesuje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie od czasu do czasu za nią pobiegać - chociaż sam już nie pamiętam kiedy to robiłem :))

Czy lubiąc grę w siatkę czy pływanie muszę od razu orientować się w wynikach kadry?

 

Ćwiczę tylko dla siebie i dla swojego zdrowia, od czasu do czasu poczytam w internetach o odżywianiu, ćwiczeniach, ale to nie znaczy, że mam zaraz zachwalać filmy/zdjęcia ze spoconymi kafarami. Nie chciałbym za nic tak wyglądać, to po prostu nie dla mnie. Jak coś mi nie pasuje, to nie pasuje - proste.

 

 

po pierwsze, to kulturystyka nie ogranicza się do bycia spoconym kafarem i podniecania się wynikami z mr. olimpia. jest to znacznie szerszy termin, można sobie sprawdzić w wikipedji, czy czymś tam. po drugie, to nieważne, czy dążysz do formy na zawody, czy trenujesz 5 razy w tygodniu, czy raz, z dietą, czy bez. jeżeli coś tam sobie ćwiczysz pod kątem sylwetki i zaglądasz coś w internet, to tak, interesujesz się kulturystyką. pomiędzy jestem pasjonatem, a mam to w du.pie, są jeszcze inne postawy. albo nie wiem, może najpierw ustalmy, jak rozumiemy określenie "interesować się".

Odnośnik do komentarza

haha jaka spina schaba kazuba kulturysty xD

 

racja jest jak dupa kazdy ma swoją. Ja np nie chciałbym wyglądac jak ten atuan bo dla mnie to za duzo jednak i nie podoba sie to dupom. Wole jakąś sylwetke Tysona albo Haye . Ale kazdy ma swój ideał do którego dąży i na tym powinien sie skupic a nie za wszelka cene uargumentowac to że to tak wygląda idealny paker i koniec bo to bez sensu. 

 

Tak samo jak te czołgi od yetiego tak i metrusy z bf8% z mh włożyli w swój wygląd kupe, czasu, treningu i wyrzeczeń i obie sylwetki sa godne szacunku bo wy siedząc na (pipi)e i napinając sie na forumku tego nie osiągniecie napewno.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie za mało iksde. Proponuję edycję obydwu postów, bo teraz to wygląda jakbyś się tłumaczył.

no tak wygląda, bo się tłumaczę 

 

W ogole kaszub jestes chuyowy, mowiac komus jak powinna wyglada jego wymarzona sylwetka, a jak nie.

pokaż mi, gdzie ja mówię komuś, jak ma wyglądać jego wymarzone sylwetka, to się spróbuję z tego wytłumaczyć. uwielbiam się tłumaczyć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...