Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cwicze juz spory czas, klata rosnie, jest ok. 
Ale wygladem zaczyna przypominac taka jak ma John Cena 
Tzn taka okragla na dole klaty. 
Chcialbym swoja rozciagnac w boki, zeby wygladem przypominala bardziej cos takiego: 
 
 
Taka bardziej plaska i szersza niz okragla i wypukla. 
Jakimi cwiczeniami do tego dojsc ?

 

Zawsze po robieniu klaty rób stretching i powinno pomóc

Odnośnik do komentarza

Wronerro pooglądałem sobie kilka filmików o crossfit i pośród tej nachalnej amerykańskiej propagandy trafił mi się jeden filmik, gdzie fucktycznie pokazano czym ten crossfit jest. Był to mix - 800m biegiem, 40 podrygów na plecy i 70 pompek. Komentarze pod filmikiem wyśmiewały te podrygi, bądź ich broniły, przy czym merytoryki (jak to w necie bywa) się tam nie doszukałem. Próbowałeś może ćwiczyć tym systemem? Daje to jakieś efekty na plecy (zakwasy)? Pytam bo robię nachwytem w pierwszej serii tylko 15 podciągnięć a chciałbym chociaż ze 20 robić.

Odnośnik do komentarza

Bawilem sie w te podstawowe wersje tzn Barbary i Angie.

1 serie barbary tzn

20 podciagniec powyzej brody

30 pompek glebokich 

40 brzuchow z odchyleniem tulowia

50 glebokich przysiadow

robie w czasie 4 min 28s

potem jest troche gorzej, ale juz ostatnia serie zrobilem w 5;58 min

gdzie za pierwszym razem rozbilem sie prawie na 7 min :F

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wronerro pooglądałem sobie kilka filmików o crossfit i pośród tej nachalnej amerykańskiej propagandy trafił mi się jeden filmik, gdzie fucktycznie pokazano czym ten crossfit jest. Był to mix - 800m biegiem, 40 podrygów na plecy i 70 pompek. Komentarze pod filmikiem wyśmiewały te podrygi, bądź ich broniły, przy czym merytoryki (jak to w necie bywa) się tam nie doszukałem. Próbowałeś może ćwiczyć tym systemem? Daje to jakieś efekty na plecy (zakwasy)? Pytam bo robię nachwytem w pierwszej serii tylko 15 podciągnięć a chciałbym chociaż ze 20 robić.

Zrób sobie program Armstronga. Świetna sprawa, w 4 tygodnie z 8 podciągnięć zrobiłem 16 :)

>>Tu<< w oryginalnej, angielskiej wersji, a >>tutaj<< przetłumaczone.

Poniżej pokazane na YT:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...