Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie płacz wronnero

 

 

 

To daj mi znac jak to osiagniec, bo nie wyobrazam sobie redukcji bez spadkow w masie

 

Już daje znać badanie bf 14% przed cyklem na mase po cyklu 12% . Zadowolony?

 

mistrzowska genetyka. jakie badania robiłeś ?

 

 

Standardowe badanie u dietetyczki na poziom tkanki tłuszczowej i pomiar wody w organiźmie. 

W sumie myśle że to może byc spowodowane pamięcią mięśniową. Nie ćwiczyłem jakieś 4-5 miesiący , zero diety, spadek mięsa. A teraz przy pierwszym cyklu z odpowiednim treningiem i dietą mięsnie w przyspieszonym tępie powróciły do stanu sprzed pół roku a tłuszczu odłożyło sie minimalnie, i nie widze w tym nic nadzwyczajnego. Oczywiscie to tylko czasowe czary mary ze strony organizmu. No ale co taki wronnero moze o tym wiedziec jak robi redukcje przy 80kg wagi :)

Odnośnik do komentarza

 

To ja tez pokaże , może nie ma sie czym chwalic zbytnio ale efekt jest widoczny. Jak zaczynałem ćwiczyć (56) i po prawej sprzed 4 miesięcy, przed masowaniem. (76). Sory że czarno białe ale nie chce mi sie szukac innych a nowszych nie mam bo mi benqu sie rozdupcył. teraz jest 80kg i zaczynam bieganie.

37b5ddc108bd547fb35e583.1100x1100.jpg

 

 

 

 

hipokrytka XD

redukcja  12tygodniowa z 85,5 kg, gdzie aktualnie jest 80,5kg, potem 4 tyg budowania sily i 12 tyg budowania masy jakosciowej.

ale co taki kabanos moze o tym wiedziec jak dla niego progresem jest przejscie na to:

dscn0172kopia.jpg

 

 

z tego 

 

dsc03245u.jpg

 

 

rotfl

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Zdjęcie z 28.01.2010  xDDDDD Brawo zdobyłeś 20 kilogramów masy mięśniowej. Mistrz lol

 

I tak dla mnie zmiana obwodu ramienia z 32 do 38 to progres. Jeśli ty nie widzisz tu progresu to u ciebie tez go nie widać więc masz racje nie ma sie czym chwalić

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Może ktoś polecić jakąś fajną skakankę? Chce dorzucić do treningów aeroby, a skakanka zawsze najlepiej jakieś mi podchodziła. Przeglądam ten internet i sam nie wiem, z obciążeniem, bez, jump rope, speed rope, winylowa, z rzemieniem, rączki z pianką sranką. Może ktoś z doświadczenia coś fajnego jest w stanie polecić? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam ostatnio skurcze lydek, dosc czesto. Myslicie, ze to niedobor np. magnezu, czy ogolnie przemeczenie, czy jeszcze cos innego ? W sumie przemeczonym nie mam byc czym, jest sesja, wiec ze sportem mam stycznosc tylko 1-2 w razy w tygodniu. Od lipca zaczynam ostre treningi i nie chcialbym, zeby skurcze mi przeszkadzaly.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

joł, chodze na silke 3 razy na tydzien. napie.rdalam aeroby i chce dorzucic jakies machanie ciezarami.

 

ten fbw trening sie nada? jakies porady? jak naku.rwiac?

 

interesuje mnie redukcja + troche miesni zeby przyszlo.

 

 

nakurwiaj tak abyś wychodził z siłowni na czworaka.

 

tutaj zbyt dużej filozofii nie ma, najważniejsze jest to co jesz/wbijasz XD

 

 

fbw jest spoko, 

możesz też poczytać o treningu rippetoe, naprawdę dobry.

a, i nie da się redukować i masować. albo jedna albo drugie.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

A to jak wtedy dzialaja treningi typu cross fit ? Spala sie tluszcz, buduje miesnie, czy tylko ogolnie rozwija sprawnosc i sile ?

 

No bo jak to jest, ze np. zawodnicy nba przychodza po 4 miesiecznej przerwie, lepiej zbudowani, silniejsi i jeszcze bardziej skoczni, a przy tym z mniejsza iloscia tkanki tluszczowej ? Przeciez w tak krotkim czasie nie zdarzyliby zrobic masy i jeszcze redukcji.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

A to jak wtedy dzialaja treningi typu cross fit ? Spala sie tluszcz, buduje miesnie, czy tylko ogolnie rozwija sprawnosc i sile ?

 

No bo jak to jest, ze np. zawodnicy nba przychodza po 4 miesiecznej przerwie, lepiej zbudowani, silniejsi i jeszcze bardziej skoczni, a przy tym z mniejsza iloscia tkanki tluszczowej ? Przeciez w tak krotkim czasie nie zdarzyliby zrobic masy i jeszcze redukcji.

 

 

nie porównuj murzynów z nba, którzy mają praktycznie nieograniczony budżet na jedzenie, odżywki i towar o jakim możemy tylko śnić, do nas zwykłych śmiertelników.

do tego dochodzą trenerzy, dietetycy i lekarze sportowi.

Odnośnik do komentarza

 

A to jak wtedy dzialaja treningi typu cross fit ? Spala sie tluszcz, buduje miesnie, czy tylko ogolnie rozwija sprawnosc i sile ?

 

No bo jak to jest, ze np. zawodnicy nba przychodza po 4 miesiecznej przerwie, lepiej zbudowani, silniejsi i jeszcze bardziej skoczni, a przy tym z mniejsza iloscia tkanki tluszczowej ? Przeciez w tak krotkim czasie nie zdarzyliby zrobic masy i jeszcze redukcji.

 

 

nie porównuj murzynów z nba, którzy mają praktycznie nieograniczony budżet na jedzenie, odżywki i towar o jakim możemy tylko śnić, do nas zwykłych śmiertelników.

do tego dochodzą trenerzy, dietetycy i lekarze sportowi.

 

I do tego historie kilku pokoleń zakurwiajacych na plantacjach bawelny.

 

 

A to jak wtedy dzialaja treningi typu cross fit ? Spala sie tluszcz, buduje miesnie, czy tylko ogolnie rozwija sprawnosc i sile ?

 

Na pewno nie spala tluszczu. Zreszta zadne cwiczenie silowe, czy ksztaltujace nie jest na spalanie. Tylko wysilek aerobowy moze sie do tego przyczynic.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...