Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

JJot za testosteron zapłaciłem 29zł. morfologia 9zł, cholesterol 9zł. Fajnie ze jedząc 7 jaj dziennie mam cholesterol w połowie normy :)

 

To znaczy ten poziom tescia nie jest spowodowany wiekiem bo mam 25 lat ale biore citabax który zaczłąem brac po rehabie i on wpływa tez negatywnie na libido co moze miec wlasnie zwiazek z obnizaniem tescia. W sumie widac to tez na forumku , kiedy ostatnio mialem z kims spine? A kiedys? :D

 

Kusi mnie zeby poprosic o cos zwiekszającego poziom tescia ale wydaje mi sie ze bedzie tak jak mowi jjot. Lekarz spojrzy na mnie, zobaczy ze cwicze to pomysli ze chce go w chu.ja zrobic i przepisze mi kur.wa żenszen

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info.

 

Jak masz poniżej 30-35 to IMO się nie martw chyba, że czujesz jakieś fizyczne symptomy niskiego teścia ale ty masz tyle lat, żeby wszystko przed tobą. Poziom testa może się różnić na przestrzeni miesięcy więc się nie martw na zapas. Powtórz badanie za parę miesięcy i porównaj. Albo idź do lekarza ale kto ci w Polsce przepisze propa na małą ilość teścia? Nie ma szans.

 

@Szarku - ile dziennie pompujesz w udo? I czy trener z siłowni mówił ci o dropach po cyklu na tylko testosteronie?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Wyglądam ok, progres jest takze zadnych negatywnych efektow nie ma. Ale bardziej chodzi mi o to czy np jakbym mial zamaist 2,5 to 8 to byłaby jakas róznica w przyrostach? Bo kompletnie sie na tym nie znam i nie wiem czy te 6ng/ml to jest jakas znacząca róznica czy tak naprawde gów.no znacząca. 

Odnośnik do komentarza

hmm

 

węgli spozywam ok 400-430

białka 160-170

tluszcze raz 90 raz 120

 

 

ok 3300-3500 kcal (ostatnio na poziomie 3000)

 

 

wiecej tluszczy mniej wegli?

zdarzalo mi sie wegle wieczorem tez jesc (by wyrownac bilans)

 

Litwin spojrzysz na to?

 

 

Kanabis, serio masz 25 lat? myslalem, zes starszy.

Co do poziomu tescia, pamietam jak poszedlem na badania kiedy bylem zmarnowany i wymeczony, tesc nisko wyszedl - moze to tez jest jakis czynnik.

Odnośnik do komentarza

No z tym wiadomo mam problem, ale bardziej chodzi mi o mase miesniową czy taki tesc nie sprzyja rozrostowi mięsa czy takie wahania nie maja wiekszego znaczenia u osób nie zażywających saa?

Ma wpływ,jak mało teścia to i zatrzymanie azotu(białka)niższe,możesz tracić mięcho na korzyść fatu,czyli feminizacja sylwetki(boczki,cyce).Ja bym kupił DAA jakiejś dobrej firmy,znacząco podbija teścia naturalnie,możesz iść po 2-3 tygodniach na nim zrobić badania to zobaczysz jak podskoczyło.

 

 

Banny ja nie jestem WK i wyznaję zasadę że nie ilość węgli musi się zgadzać tylko ich źródła,czyli jak najmniej przetworzone.

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info.

 

Jak masz poniżej 30-35 to IMO się nie martw chyba, że czujesz jakieś fizyczne symptomy niskiego teścia ale ty masz tyle lat, żeby wszystko przed tobą. Poziom testa może się różnić na przestrzeni miesięcy więc się nie martw na zapas. Powtórz badanie za parę miesięcy i porównaj. Albo idź do lekarza ale kto ci w Polsce przepisze propa na małą ilość teścia? Nie ma szans.

 

@Szarku - ile dziennie pompujesz w udo? I czy trener z siłowni mówił ci o dropach po cyklu na tylko testosteronie?

Pompuje w udo :D ? 250mg e3d leci. Spadki niby mają być znikome ale powątpiewam bo za dobrze się to obecnie prezentuje. Powoli już te żyły nie mają gdzie wyłazić , wpierw były 2-3 na udzie teraz już gałęzie się robią i łydka to samo . Najlepsze że to ładne cieniutkie żyłki a nie te grube paskudne żylaki. Zobaczymy co z tego będzie ale z tego co gadałem z osobą startującą obecnie(bardzo dobrze porobiony z tego co się orientuje w tym roku złoto mu wpadło) to nie schodził od 2 lat z cyklu , pewnie obawiają się chłopy spadków no i nie mają czasu na zastój cały czas trzeba rosnąć.

Odnośnik do komentarza

 

No z tym wiadomo mam problem, ale bardziej chodzi mi o mase miesniową czy taki tesc nie sprzyja rozrostowi mięsa czy takie wahania nie maja wiekszego znaczenia u osób nie zażywających saa?

Ma wpływ,jak mało teścia to i zatrzymanie azotu(białka)niższe,możesz tracić mięcho na korzyść fatu,czyli feminizacja sylwetki(boczki,cyce).Ja bym kupił DAA jakiejś dobrej firmy,znacząco podbija teścia naturalnie,możesz iść po 2-3 tygodniach na nim zrobić badania to zobaczysz jak podskoczyło.

 

 

Banny ja nie jestem WK i wyznaję zasadę że nie ilość węgli musi się zgadzać tylko ich źródła,czyli jak najmniej przetworzone.

 

Takie cos np?

http://www.trec.pl/daa-ultra-120-cap-blistry.html

Odnośnik do komentarza

 

No z tym wiadomo mam problem, ale bardziej chodzi mi o mase miesniową czy taki tesc nie sprzyja rozrostowi mięsa czy takie wahania nie maja wiekszego znaczenia u osób nie zażywających saa?

Ma wpływ,jak mało teścia to i zatrzymanie azotu(białka)niższe,możesz tracić mięcho na korzyść fatu,czyli feminizacja sylwetki(boczki,cyce).Ja bym kupił DAA jakiejś dobrej firmy,znacząco podbija teścia naturalnie,możesz iść po 2-3 tygodniach na nim zrobić badania to zobaczysz jak podskoczyło.

 

 

Banny ja nie jestem WK i wyznaję zasadę że nie ilość węgli musi się zgadzać tylko ich źródła,czyli jak najmniej przetworzone.

 

 

A te kindery? Tobie nie zaszkodziły.

Odnośnik do komentarza

No to chyba sam możesz ocenić po ostatnich fotkach.Co do DAA to ja miałem z Biogenixa ale tabletki po 1,6 grama to wymysł diabła,szczególnie ze DAA jest mega kwaśne,myślę ze te Trec-owe złe nie będą.

 

Dzieki litwinianka. Zamówiłem 150tabsów. Po zjedzeniu ich zrobie jeszcze raz badania na tescia zobaczymy czy troche pomogło.

Odnośnik do komentarza

Pytałem w kontekście tego, że Banny'emu napisałeś, że liczy się jakość węgli samemu jedząc batoniki. Chciałem po prostu dopytać jak to jest. Może bezpośrednio przed i po treningu dopuszczasz itp. Tobie nie zaszkodziły to nie było pytanie ;)

Dlatego odesłałem do fotek,źle nie jest ale podlałem się,mimo iż miałem rozpędzony metabolizm i przepalałem to ciężkimi treningami ;) Banny musi większa uwagę do rodzaju węgli przykład,gdyż dopiero chce coś zbudować z obecnej masy,a nie zaczyna z 69 kg jak ja ;)

Odnośnik do komentarza

OK, to żeby się upewnić (jestem chyba na podobnym etapie co Banny) - gdybyś zamiast Kinderów jadł brązowy ryż to byłoby lepiej, czy po prostu mniej węgli? Ja przyznam, że kiedyś próbowałem rosnąć 100% czysto to mi dupsko rozsadzało a i tak tłuszcz się pojawił. Teraz dużo więcej prostych węgli (głównie po treningu, ale nie tylko), ale bardziej kontroluję sumę kalorii każdego dnia i idzie do przodu, a przynajmniej na koniec dnia nie myślę o porannym sraniu.

Odnośnik do komentarza

Gdyby jadł zamiast kinderów przed treningiem ryz brązowy byłoby gorzej. Węgle z kinderka a węgle z ryżu brązowego to zupełnie co innego. Litwin jadł akurat kinderki strzelam bo mu smakowało ale chodziło tylko i wyłacznie o cukier a mianowicie szybkie dostarczenie organizmowi energii przed treningiem. On nie jadał tych kinderków poza okresem okołotreningowym.

Odnośnik do komentarza

Kindery to były pożyteczne z przyjemnym,smakowało mi i miałem ssanie na nie i dawało sporo węgli bez wydymania brzucha(w takiej samej ilości ryżu byłoby dużo błonnika)a z racji intensywnych treningów i tak to spalałem,zresztą już nie wyrabiałem z dostarczaniem kalorii,cały czas żarłem i wkurzało mnie to.Gdyby mnie było stać to dodawałbym więcej czarnego ryżu,bo jest mega zdrowy i super mi smakuje.Co do makaronu i pieczywa to jadam go górna 2 razy w tygodniu dla smaku,właśnie zaraz jadę bo bułki paluchy do lidla,są z pełnej mąki i w płatkach i nasionach,do tego ciasto mokre jak zakalec,uwielbiam takie pieczywo ;) Co do łądunku glikemicznego to jest on ważny ale ważniejszy jest ładunek glikemiczny,czyli nie ile i jak szybko się wchłania tylko ile tego jemy,bo 200 gr winogron złej roboty nie zrobi,ale już ponad 500 gram może ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...