Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Po co iść do lekarza, jak jest forumik :potter:

 

Pytanko. Odkąd zaczęłam ćwiczyć, jest mi zimno. W domu mam 24 stopnie, a ja najchętniej bym chodziła w swetrze. Nie wiem jak to połączyć. Codziennie łykam magnez, żelazo i inne witaminki. Przeziębiona nie jestem. Jem 4-5 posiłków dziennie i jest to zdecydowanie więcej niż 1000 kcl xD Miał tak ktoś ?

Odnośnik do komentarza

Po co iść do lekarza, jak jest forumik :sorcerer:

 

Pytanko. Odkąd zaczęłam ćwiczyć, jest mi zimno. W domu mam 24 stopnie, a ja najchętniej bym chodziła w swetrze. Nie wiem jak to połączyć. Codziennie łykam magnez, żelazo i inne witaminki. Przeziębiona nie jestem. Jem 4-5 posiłków dziennie i jest to zdecydowanie więcej niż 1000 kcl xD Miał tak ktoś ?

Moja panna tak ma,ale to przez to że ma problemy z krążeniem.Spróbuj większe dawki kofeiny przed treningiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli lecą mięśnie większość poleciła by BCAA , które powinno pomóc ale napisz wpierw swoją dietę bo sam po sobie wiem że pewnie tutaj leży problem. BCAA to ja bym stosował przy wysokim deficycie albo bardzo niskim poziomie tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ogólnie wszystko w miarę pod kontrolą. Podejrzewam, że jednak i wody i fatu ze mnie zleciało już trochę więc jakoś mega mnie nie dziwi, że luźniejsza ciuchy są :P 

 

BCAA żrę, dietę mam dobrą wydaje mi się. W sensie ok - deficyt kalorii mam, więc musi spadać, staram się jednak możliwie to hamować :) Aktualnie stawiam na jakieś 14-15% tłuszczu, więc w uj za dużo. Zobaczymy.

 

I co ciekawe, mimo wszystko czuję się dobrze i ogólnie lustro mi mówi, że nie jest źle. Dlatego taki zdziwiony jestem, że luźniejsza ta koszulka.... Pewnie w praniu się rozciągnęła ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Up podpinam się , ostatnio nawet idąc miastem łapią mnie skurcze palców u stóp a w nocy skurcze łydek/dwugłowych uda i zwijanie się z bólu to norma. Próbowałem magnezy i witaminki ale nic nie daje może to wina nawodnienia.

Albo sodu,albo wapnia.Może za mało solisz,lub spożywasz za mało wapnia.Najlepiej nawadnia łyżka soli różowej z wodą mineralna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...