Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Zwroc uwage na to zeby byl tani hehe. Mam identyczny z allegro juz 6-7lat i jedyne co to te czarne pianki popekaly i zeszly. Chyba ze szukasz drazka z bajerami to szukaj dalej, ale wg mnie na takim mozna zrobic wszystko. Jak sie po paru latach taki drazek odrywa od futryny to odchodzi razem z farba i zostaja slady.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Forumku, pomóżcie.

 

Sprawa wygląda tak. Mam ponad 180 wzrostu, ważę 70 kg i jestem suchoklatesem. Niby ćwiczę tam raz na jakiś czas, ostatnio robię pompki na aplikacji na androidzie i doszedłem do 60 pompek i mi się znudziło bo po prostu jestem suchoklatesem :D

 

Nie wiem czy to jakaś genetyka czy coś, nie jestem jakąś szczapą ale po prostu jestem chudy w tułowiu i mam chude rączki. W przeciwieństwie do nóg, które mam nieproporcjonalnie grube. To pewnie sprawa diety, bo jem sporo chipsów itp, ale no bez przesady, mięsa nie unikam, a ciągle tłuszczu nie przybywa w górnych partiach.

 

Tracę motywację nawet do pompek, bo co, zrobię sporo pompek, popodciągam się na drążku i co, żyła mi na ręce większa wyjdzie, potem zniknie, a ręka nadal chuda.

 

Polećcie mi co mam robić, bo trzeba w końcu zmienić swój wygląd. Czego więcej żreć, jakie ćwiczenia wykonywać itp. Dysponuję tylko drążkiem, hantlem 6 kg (ale jest tak dla mnie lekki że prawie go nie używam) :D

 

Zastanawiałem się gdzie to umieścić ale forumkowym pakerom jestem w stanie zaufać

Odnośnik do komentarza

Pompki i podciąganie się to nie jest głupia sprawa, obczaj sobie treningi domatorskie, mnóstwo jest ćwiczeń do wykonywania w domu. Wzmocnisz się i wtedy uderzysz na siłownię.

 

Efektów nie będzie, jeśli nie zaczniesz lepiej jeść. Chipsy i colę odstaw, raz w tygodniu sobie to jedz. Jedz więcej mięsa, ryb, jajek, chudego twarogu, ryżu, kasz, makaronu, orzechów. Jedz 4-5 razy dziennie. To są podstawy podstaw, bardzo ogólne, ale od tego trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza

Jak startujesz na zawody jakieś na dniach to musisz zacisnąć zęby i napjerdalać ale innaczej jaki jest tego sens. Trening to ma być przyjemność sam wychodzę z założenia że jak mam gorszy dzień, jestem osłabiony czy też poleci krew to nie idę i tyle. Kiedyś byłem narwany polazłem mimo krwi z nosa na trening i skończyło się że nie mogłem tego zatamować przez kilka godzin. Nie warto się forsować i tyle.

Odnośnik do komentarza

elllo

 

chciałbym kupić gumę do ćwiczeń (jako dodatek do podciągania)

 

http://allegro.pl/guma-treningowa-trx-crossfit-5-10kg-fitness-red-i5195049770.html

 

tylko nie rozumiem jak to jest z tym oporem - im większy tym mniej pomaga?

 

 

Podciaganie to dla mnie najlepsze ćwiczenie, tylko w ostatnich seriach przydałoby mi sie coś takiego by zwiększyc ilośc powtorzen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...