Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

No Kazubiuszu zrobię wszystko by w końcu zmierzyć się z moją zmorą. Nawet nie wiesz jak się źle czułem sam ze sobą jak za małolata kuzyn miał drążek w drzwiach i jechał po 10 razy a ja raz i prawie srałem. Dla mnie to będzie epicka walka z demonami dzieciństwa. Jestem gotów! Żona też żeby pomagać. Dzięki za porady!

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam. Jako ze ostatnio trenowałem realnie 10 lat temu to zrobił sie ze mnie dosc okragły człowiek. Dlatego teraz moje pytanie. Ktos poleci jakis w warszawie "trening personalny" lub cos co mi pomoze zrzucic z 15 kilo pewnie. Siłke w okolicach mokotowa?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam. Jako ze ostatnio trenowałem realnie 10 lat temu to zrobił sie ze mnie dosc okragły człowiek. Dlatego teraz moje pytanie. Ktos poleci jakis w warszawie "trening personalny" lub cos co mi pomoze zrzucic z 15 kilo pewnie. Siłke w okolicach mokotowa?

Ile chcesz hajsow na to przeznaczyc?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

przymierzam się do zrobienia pierwszej w życiu redukcji, która nie skończy się po tygodniu. Planuję zacząć od 3000 kcal, po tygodniu zaobserwować jak się waga zmieni, po czym dodać/odjąć 200 kcal. 0,5kg na tydzień to będzie dobry wynik, czy za mało? Jakie witaminy stosować? Jeszcze miesiąc siedzę w domu, tutaj nie ma mowy o żadnym BCAA, bo mama myśli, że to sterydy. Czy mogę BCAA dorzucić, powiedzmy, po miesiącu redukowania, czy lepiej zaczekać i rozpocząć redukcję za miesiąc? Czy samo BCAA jest niezbędne na redukcji? Waham się nad rozkładem BTW. Nie wiem, czy nie spróbuję od ucięcia znacznie węgli, kosztem tłuszczu, co myślicie? Aha, gdzie najlepiej wg was liczyć kalorie? Myfitnesspal, potrenigu, coś innego?

 

Odnośnik do komentarza

Nie tnij od razu węgli mocno bo głód na słodycze ciebie dopadnie i będziesz miał mało energii,te kalorie co chcesz ciąć to tnij właśnie z węgli,czyli ok. 50 gram węgli co 1-2 tygodnie.Bcaa się przydaje,szczególnie później jak masz mało mocy,a z witamin kup Multiple Sport,dobrze wchłanialne witaminy.

Odnośnik do komentarza

Panowie fizjoterapeuci i inne koksy - jaka jest naturalna pozycja neutralna dla barku, tzn. najbardziej rozluźniająca? Po tym upadku z roweru staram się znaleźć jakąś komfortową pozycję, ale:

 

- leżenie na plecach (gdy chcę spać) na dłuższą metę naciąga mi to ramię, przez co zaczyna boleć

- leżenie na boku podobnie

- siedzenie przy kompie z łokciami na stole, też.
- luźne zwisanie ręki w dół też naciąga bolący mięsień.

Chyba najlepiej byłoby podwiesić rękę w powietrzu lekko do góry, bo ulgę sprawia przytrzymywanie bezwładnej prawej ręki drugą łapą ;f

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Pany chciałbym zamienić swój niesmiertelny zestaw cwiczeń który jest nakooorwiany regularnie 2,3x w tygodniu , mianowicie:

 

 

Pompusie

3x szeroko, 3x nogi w górze , 3x wąsko,       25 kazda seria

4x unoszenie talerza odwrotnym uchwytem  25

4x odwrotne pompki                                     35, 35, 35,35

4x bicepski róznymi uchwytami                     40, 40, 40, 40 (po 20 na łape)

Odnośnik do komentarza

Dobra, potrzebuje pomocy, a właściwie nie ja tylko mój braciak.
Krótko - jest je.b.anym grubasem i postanowił wziąć się za siebie. Niestety, nie idzie mu to zbyt dobrze mimo tego że powoli zaczął zmieniać nawyki żywieniowe, jeździć przed pracą ostro na rowerze waga stała mocno w miejscu i znowu nic nie robi.
Snorlax, lat 20, waży 103kg przy wzroście 183 więc jest źle, do tego siedząca praca w godzinach 8:30-18:00, w domu jest 19 i już ciężko o zmuszanie się żeby pójść na siłownie dlatego najlepiej jakby mógł robić to w domu. Mimo że ma motywacje do schudnięcia będe musiał stac nad nim z batem żeby go trochę motywować bo samemu u niego ciężko a chce go ogarnąć (sam też chce), a teraz jeszcze MGSV to już w ogóle tylko praca, dupa i granie.

Foty:

11997040_490646231096396_690070909_n.jpg

2rz5gzs.jpg

 

Ja się nie znam na redukcjach ani na dietach bo jestem pier.dolonym ideałem i bez tego wyglądam jak atleta dlatego zwracam się do Was z prośba o małą pomoc (Litwin, Szarku i Loco liczę na Waszą wiedzę). Co tam - bieganie? Co ma żreć?  Czasem go zabieram na drążek i mimo swojej wagi te 5-7 razy się podciąga, ale oczywiście nie da rady zrobić całego programu treningowego dlatego co ja mogę mojemu kochanemu grubaskowi za ćwiczenia polecić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...