Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się kiedyś chyba pierdyknęli i wysłali za free Kreatyne Storma z Universala. Chciałem im nawet zapłacić, bo w koncu to zamówiłem, ale nie dawali znaku życia mailowo więc odpuściłem.

 

Teraz jadę redukcyjnie z ALR Hyperdrivem, BCAA plus L-Karnityne. Oczywiście dieta wysokobiałkowa, redukcja węgli i mam nadzieję że przez zimę uda mi się coś jeszcze zrzucić

Odnośnik do komentarza

Jadłem wczoraj nowy smak białka z sfd- truskawka-banan. Bardzo smaczne, ale podejrzewam, że mi się znudzi. I tak regularnie przeplatam smaki, albo sobie je mieszam, więc no problem.

 

CarboMax z activlabu smaczne... pomarańcza naprawdę niezła, ale zalatuje chemią jak się łyknie pod rząd więcej płynu. Do tej pory z węgli wygrywa CarboMax grejfrut i Carbo Olimpu- Ananas.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie dziś założyłem zamówienie.

 

Trec - carbo max 3000g

Trec - anabolic bcaa system 300 kaps. (2 opakowania)

Trec - mass XXL 3000g

Trec - night protein blend 750g

 

Zdecydowałem się na to małe opakowanie białka mimo, że jest gainer, przed snem zamiast sera białego, którym już rzygam, zrobię sobie białkowy buding.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mam pojecia. Jesli ktos jednak nie ma pojecia o jezyku polskim i wali takie byki w opisie to juz jest podejrzane :)

 

Swoja droga to moze mi ktos lopatologicznie wyjasnic po co komu 4-5k kcal dziennie? Srednie zapotrzebowanie to powiedzmy 2,5k. Do tego tak z 1k na treningu ale to tylko kilka razy w tygodniu. Na tym gainerze mamy z niego juz 3k dziennie. Do tego zwyle posilki i juz robi sie 5k. Po co az tyle? Przy masowaniu pisza o +300 ew +500 kcal dziennie.

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że dawki na opakowaniach to zazwyczaj gruba przesada.

 

No ale mimo wszystko, im większą masz masę, tym większe zapotrzebowanie kaloryczne na samo "używanie" mięśni. Możesz nie ćwiczyć nawet, ale nie chcąc mieć spadków, musisz utrzymać wysoką ilość kalorii. Oczywiście, wydaje mi się, że 5k to lekka przesada dla osoby, która chce dobić do, powiedzmy, 90-100 kg masy maksymalnie, ćwiczy z rok czy dwa. Jednak większe miśki muszą już sobie taką ilość zapewniać (że nie wspomnę o kulturystach).

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja to mam ledwo 70 kilo;p i tak w ciągu roku 10 kilo mi przybyło. Jakbym żarł takie 5000-6000 kalorii dziennie to bym się upasł a nie zbliżył to mojego ideału jakim jest Marky Mark

 

No a można to jesc np w mniejszych porcjach?

 

Jesli ktos jednak nie ma pojecia o jezyku polskim i wali takie byki w opisie to juz jest podejrzane

Wręcz przeciwnie. Ten, który pisał ten opis na pewno całe życie spędził na siłowni i nie miał czasu na szkołę, więc im wiecej błędów tym większa wiarygodność

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja to mam ledwo 70 kilo;p i tak w ciągu roku 10 kilo mi przybyło. Jakbym żarł takie 5000-6000 kalorii dziennie to bym się upasł a nie zbliżył to mojego ideału jakim jest Marky Mark

 

No a można to jesc np w mniejszych porcjach?

 

Jesli ktos jednak nie ma pojecia o jezyku polskim i wali takie byki w opisie to juz jest podejrzane

Wręcz przeciwnie. Ten, który pisał ten opis na pewno całe życie spędził na siłowni i nie miał czasu na szkołę, więc im wiecej błędów tym większa wiarygodność

 

 

Ale nie zaczaiłeś, że pytam o opinie dot. akurat produktu QuickMass, a nie ogólnie?

 

Najpierw pytasz czy można jeść w mniejszych dawkach GAINERA QuickMass, ja odpowiadam że gainera jada sie tyle i le brakuje w diecie składników odżywczych, a ty teraz piszesz ze pytasz sie o GAINERA QuickMass nie ogólnie. Nie zaczaiłeś że QuickMass to gainer?

poza tym nie ma sie czym podniecać zadokładasz trzy dychy i masz ponad 2 kilo więcej sprawdzonego mutant massa o podobnych wartościach odżywczych.Znając życie to jesli masz diete to jadłbyś ze 100g gainera dziennie

 

edit: zresztą jak nie chcesz sie zalać tylko powoli nabierać czystej masy (a z tego co wiem to o to ci chodzi) to nie kupuj żadnego gainera tylko dobre białko ewentualnie jakiegoś bulka

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakupilem niedawno Vitargo.Porownujac do carbo z olimpu to niebo i ziemia.Doslownie czuc powracajace sily podczas treningu czy podczas regenracji.Pije to w sumie tylko wlasnie na sam koniec juz i jestem mega zadowolony.Warte swojej ceny, polecam.Dodatkowo podczas plywania i kazdego innego stalego wysilku niezastapione zrodlo energii :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Vitargo to kibel z dobrym marketingiem, ale dobrze, ze placebo dziala xD

 

Chcecie dobrego gainera z prawdziwymi weglowodanami zlozonymi by yaczes?

1. Gotujecie kasze jaglana

2. dajecie 150g do blendera

3. dajacie oliwy z oliwek

4. izolat extensora 90% jedna miarka

Dziekuje dobranoc. Bez smaku, nijakie, ale chyba nie jestescie rozpieszczonymi gowniarzami moi drodzy konsolowcy? xD

Odnośnik do komentarza

Vitargo to kibel z dobrym marketingiem, ale dobrze, ze placebo dziala xD

 

Chcecie dobrego gainera z prawdziwymi weglowodanami zlozonymi by yaczes?

1. Gotujecie kasze jaglana

2. dajecie 150g do blendera

3. dajacie oliwy z oliwek

4. izolat extensora 90% jedna miarka

Dziekuje dobranoc. Bez smaku, nijakie, ale chyba nie jestescie rozpieszczonymi gowniarzami moi drodzy konsolowcy? xD

w czasach dobrej jakości carbo to możesz użyc jako pasza dla świń

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...