Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

A nie możesz zabierać ze sobą więcej żarcia po prostu ? Kurczaka z ryżem albo gotowane jajka bez trudu można zmieścić w plastikowym pojemniku. Ja tak robię, czasami biorę ze sobą bidon z białkiem. A jak nie masz czasu na jedzenie bo "patrzą", to się zawsze można przykitrać i szybko wszamać :)

Odnośnik do komentarza

Ide do roboty więc przymusowo musze skorzystać z zamienników żarcia :confused: Jakoś w gainery mi sie wierzyć nie chce a polecacie może jakiś dobry bulk? W sumie to synthe bym kupił ale mało ma tych węgli troche.

Up your mass,albo samemu zmielić sobie płatki i dosypać białka,zagryzając 2 tabsami omega 3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A nie możesz zabierać ze sobą więcej żarcia po prostu ? Kurczaka z ryżem albo gotowane jajka bez trudu można zmieścić w plastikowym pojemniku. Ja tak robię, czasami biorę ze sobą bidon z białkiem. A jak nie masz czasu na jedzenie bo "patrzą", to się zawsze można przykitrać i szybko wszamać :)

Nie mogę gdybym mógł to bym sie nie pytał o bulka c'nie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio trafiło mi się gratis kilka próbek Gaspariego super pump 250 i Dorian Yets Noxpump. Po pierwszy fajne pobudzenie, wytrzymałość, pomp taka jak zawsze. Ogólnie czułem się jak na kreatynie. Dziś wypiłem Doriana i zrobiłem trening życia pleców. Popa straszna, juz po pierwszy ćwiczeniu, wytrzymałość, skupienie, aż chciało się zostać dłużej na siłce, zero zamulania, w głowie tylko ciężary. Mam jeszcze 3 próbki tego, zdam relacja jak Dorian spisze się w inne dni. Dodam, że kawę pijam góra 2 razy w tygodniu (kiedyś bardzo często), a o nielegalnych środkach nawet nie wspominam. Jakiś czas temu kolega poczęstował shock therapy efekt słabiutki.

Odnośnik do komentarza

Panowie, sprawdzone, tanie i przede wszystkim dobre tanie białko, co polecacie?

 

WPC Protein Plus z SFD. 750 g za niecałe 40zeta. Smak wanilia, bardzo dobry, świetna rozpuszczalność. Dobry skład. O niebo lepsze od Ostrowi. Z tych trochę droższych, to Prolongatum Biogenixa (mieszanka) - 750g po 53 zeta lata.

Teraz wcinam Optimum Whey Gold (czekolada). Na razie, to dla mnie najlepsze szybko wchłanialne białko, do tego smakuje jak szejk z mc (z mlekiem) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...