Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

http://facet.onet.pl...22,artykul.html

 

Niewiele wiadomo o dokładnych rozmiarach rynku sterydów, o tożsamości dostawców i ich metodach działania poza tym, że jest to handel globalny, nieuregulowany i nieprzejmujący się granicami państwowymi i celnymi. A popyt na te środki jest zatrważający. Cóż w tym dziwnego? Dziś każdy mężczyzna marzy o muskulaturze, jak z reklamy.

 

W ostatnich latach liczba osób przyjmujących sterydy wzrosła do tego stopnia, że wspomniany punkt wymiany strzykawek musiał przystosować się do wspierania ich w ten sam sposób co narkomanów. W ciągu ostatniej dekady średni wiek miłośników bicepsów obniżył się z trzydziestu- do dwudziestu kilku lat.

 

nie wiedziałem, gdzie to wkleić

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

jw

 

wystarczy pojechać na wiejską dyskotekę same dobre chłopaki 43+ w łapie.

 

choj, że wyglądają jak govno a sprawnością fizyczną nie różnią się od ludzi na rencie no ale łapa jest i koszulka się opina.

 

wszystko jest dla ludzi, kto chce niech bierze ale z głową.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kto poleci jakies ekonomicze BCAA? Te Aminostary to straszny shit? Pewnie tak sporo rozdają za pół darmo. Kiedyś chyba coś z tego miałem, ale nie jestem pewien jak było ze skutecznością.

 

Olimpa też nie są złe Xplode Bcaa .Aminostara kiedyś brałem też nie sa takie złe tylko po prostu trzeba wiecej ich brać żeby były jakieś efekty bo mają małą dawkę w capsułce

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, ale na 45kg. Poczytałem trochę opinii na zagranicznych forach, podobno rewelacja. Jak będzie bardziej popularna w naszym kraju, to może się skusze.

 

Chciałem ci PW wysłać,ale nie można to masz tutaj:

 

 

http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/creatine.html

 

 

Idzie ją dostać w Polsce a masz w niej con cret i azotan kreatyny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://facet.onet.pl...22,artykul.html

 

Niewiele wiadomo o dokładnych rozmiarach rynku sterydów, o tożsamości dostawców i ich metodach działania poza tym, że jest to handel globalny, nieuregulowany i nieprzejmujący się granicami państwowymi i celnymi. A popyt na te środki jest zatrważający. Cóż w tym dziwnego? Dziś każdy mężczyzna marzy o muskulaturze, jak z reklamy.

 

W ostatnich latach liczba osób przyjmujących sterydy wzrosła do tego stopnia, że wspomniany punkt wymiany strzykawek musiał przystosować się do wspierania ich w ten sam sposób co narkomanów. W ciągu ostatniej dekady średni wiek miłośników bicepsów obniżył się z trzydziestu- do dwudziestu kilku lat.

 

nie wiedziałem, gdzie to wkleić

tv ładnie pierze mózgi ludziom<ok>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W połowie września ewentualnie początkiem października chcę rozpocząć swój pierwszy cykl. Początkiem roku akademickiego dopnę swoją dietę na guzik dlatego w tym momencie nie chcę rozpoczynać cyklu bez odpowiedniej diety.

Z supli:

UNS Mono 500g - w DT: 5g rano, 5g przed czy po treningu? W DNT 5g rano.

UNS Econo białko 1800g i 2kg Carbo celem uzupełnienia ewentualnych braków diecie i w nocy przed snem.

Witaminy

 

Czy warto coś jeszcze dorzucić? Jakiś NO booster / AAKG? Nie chcę podczas pierwszych cykli podchodzić do przedtreningówek, wystarcza mi kawa póki co.

 

W połowie grudnia drugi cykl chciałbym zrobić podobny, tylko dorzucić CM3 do mono.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

W połowie września ewentualnie początkiem października chcę rozpocząć swój pierwszy cykl. Początkiem roku akademickiego dopnę swoją dietę na guzik dlatego w tym momencie nie chcę rozpoczynać cyklu bez odpowiedniej diety.

Z supli:

UNS Mono 500g - w DT: 5g rano, 5g przed czy po treningu? W DNT 5g rano.

UNS Econo białko 1800g i 2kg Carbo celem uzupełnienia ewentualnych braków diecie i w nocy przed snem.

Witaminy

 

Czy warto coś jeszcze dorzucić? Jakiś NO booster / AAKG? Nie chcę podczas pierwszych cykli podchodzić do przedtreningówek, wystarcza mi kawa póki co.

 

W połowie grudnia drugi cykl chciałbym zrobić podobny, tylko dorzucić CM3 do mono.

Kreatynę po treningu, dorzuć jeszcze BCAA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...