Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie ma czegoś takiego jak efekty po gainerze

tak samo nie ma efektów po białku

 

 

to jakby na opakowaniu ryżu czy makronu dać foto jaczesa z podpisem: "Nieźle mnie porobiło, Polecam".

 

To żarcie w proszku.

 

Nie jadłem tego nigdy bo nie było potrzeby, ale z tych co ludzie polecają to PVL Mutant Mass z tańszych to np. UNS Mass Attacker.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie no, początkujący chudzielec nie jestem, zdecydowanie nie. Ale z przybraniem masy mam problemy. W temacie o odżywianiu kiedyś pisałem i faktycznie jak tak się zastanowiłem to kalorii może za mało dostarczam, chociaż kuraczaki, twarożki to w ilościach dużych. Staram się np na drugie śniadanie torebkę ryżu z jogurtem. No byle żreć, wszystko prawie co wpadnie w łapy :P

Odnośnik do komentarza

Z taką sztywną dietą to będę miał problem niestety, Nie zawsze mam czas i siłę, że sterczeć w kuchni i sobie całī czas robić żarcie, przygotowywać na następny dzień itd (z regularnym jedzeniem problemów by nie było). Dlatego właśnie, pomyślałem, że gainer jako dodatkowa porcja kalorii w ciągu dnia by się mógł sprawdzić, jak akurat nie mam jak porządnie zjeść.

 

Mówicie, że lepiej białko + owsiane niż gainer?

Odnośnik do komentarza

ja wpierdzielam na zmiane profi mass, gain boliic a teraz Gainatora z Olimpu. Jedynie w dni treningowe, w pracy kiedy nie moge zjeiść obiadu przed treningiem. Ale teraz mam zamiar odstawić takie proszki i przerzucić się wlasnie na zestaw o jakim tu mowa, czyli jakies białko + muslo-płatki ktore ostatnio namiętnie zjadam. Przyszlo mi teraz 3 kg i przypuszczam ze te węgle miały w tym swój udział ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Mass Attackera nie polecam bo ma białko ryżowe a poza tym dają do niego troche kreatyny, bierz uns mass shocker bez pierdół i białka roślinnego. Smak truskawka najlepszy. Pvl mutant mass zawsze ok jako gainer, ale uns tańszy i jego lepiej brac bo chodzi tylko o podbicie kcal c'nie?

Nie kojarzysz w jakim stosunku w tym gainerze jest WPC do ryżu? Z resztą, ryż to nie tragedia, na amatorskim poziomie oczywiście.

Za 85 zł około stoi 3.4kg, a na KFD wisi jeszcze 6.8kg za 140 zł. Czy to dużo za gainer z dość dobrymi węglami i 30% białka w składzie? Na pewno lepszy niż Mass Up Activlabu.

Odnośnik do komentarza

Zabawne, miałem zamiar kupić sobie jakieś białko do wzbogacenia diety, ale wlazłem w kalkulator kalorii i ustaliłem średnio zjadane posiłki, zdziwiłem się jak wyszło, że to co aktualnie pochłaniam pokrywa praktycznie w 100% moje zapotrzebowanie. Co więcej, białka wżeram więcej niż powinienem.

Podsumowując - oszczędności na zakupie niepotrzebnego suplementu.

 

miałem to w odżywianiu wrzucić, wyszło jak wyszło...

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...