Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Temat kreatyny wraca jak bumerang.

Na pewno się nie zgodzę, że to placebo, nie przy umiejętnym korzystaniu, no ale ta dyskusja z Jaczesem (i litwinem) już miała miejsce, więc powiem tylko coś od siebie : jak brać to tylko mono albo jabłczan, doświadczenie i jeden konkretny, fajny artykuł mnie przekonał do tego, że te wszystkie bajery kreatynowe to jest właśnie marketing, na dodatek o nie do końca pewnym wpływie na zdrowie (mam na myśli głównie wszystkie kosmiczne stacki i pompy), powstrzymałbym się od bajerów opartych na azocie na pewno. Ćwiczysz parę miechów ? Można brać mono, ale nie co 3 miesiące (bo potem nie dziwne, że nie ma różnicy w osiągach), tylko raz na 9-12 miechów. No chyba, że startując z siłownią już zakładasz, że dłużej niż 2 lata się nie pobawisz.

Mono zapewnia wszystko to, co potrzebne, w dobrej cenie. Oczywiście, że łapie się wodę, ale nie tylko. Nie zdarzyło mi się po cyklach na mono (a jadłem dwa razy w życiu dotąd, z dużymi odstępami czasu) dużo spaść na wadze, i cokolwiek spaść na sile, a skok w stosunku do okresu przed cyklem był całkiem spory. Oczywiście dla jednego zadowalający efekt będzie znaczył co innego, niż dla drugiego.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie to uns i kfd to syfy korzystające z popularności serwisu. Była nawet jakaś tam afera po badaniach. Ja bym w to nie inwestował

UNS syf? Afera po badaniach była po białku SFD gdzie na bezczela sypali soję (tańszą w produkcji). Teraz się niby poprawili, ale jak dla mnie to smród został. Z białkiem UNS nie miałem żadnego problemu, powiem więcej - lepsza rozpuszczalność niż C6 Hi Teca.

Ktoś tam białko SFD ostatnio chyba badał na forum kutlurystyka-online, ale nie ma podane składu tylko procentowy udział białka w produkcie. Na upartego i taki wynik łatwo podwyższyć tanią dosypką.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Jak ci nie przeszkadza w BioTech USA BCAA Liquid że mają troche wegli w porcji i zależy ci na kazdym groszu to mozesz je wziasc a jak nie to wez NUTREND BCAA Mega Strong mają troche wiecej w porcji aminokwasów

Edytowane przez Milo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłby ktoś chętny na aminki z 4+ nutrition? 300 kapsułek, z datą do 06/2014, nieotwierane. Po 59 zł + kw. Za dwa opakowania 110 zł + kw. W Krakowie bądź Warszawie odbiór.

EDIT: Jeszcze leży mi MusclePharm Recover, (85pln) i kilka opakowań mono HiTeca 500g za 32pln.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Mieszkam w UK ;d Nie bede supli z polski zamawial bo przesylka bedzie mnie kosztowac roznice a dwa to nie wiem czy zwrociles uwage to sa 2 pudla w cenie jednego a po trzecie to w ogole dalem ta strone tylko dlatego ze maja spory wybor nie koniecznie musze to tam kupic ;f

 

Pozatym polec mi konkretne pudelko czy mam po prostu kupic random na chybil trafil

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...