Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

@maciucha - twoj cyrk, twoje malpy. Ty szukasz drogi na skroty. Znam to. Mialem przez to mase problemow a nerwica i niski prog na stres zostaly do dzis. Z perspektywy czasu jak stymulanty to… Nigdy bedac zmeczonym i NIE DO NAUKI. Wiem, ze nie jestem w twojej sytuacji i co ja glupek ze srednim wiem o prawdziwej nauce ale na swiecie zyje masa ludzi co nie wali po nosie i w koncu daje rade. Przemysl to i jak cos nie mow, ze nie ostrzegalem ale tego nie zauwazysz od razu.

Odnośnik do komentarza

@maciucha - twoj cyrk, twoje malpy. Ty szukasz drogi na skroty. Znam to. Mialem przez to mase problemow a nerwica i niski prog na stres zostaly do dzis. Z perspektywy czasu jak stymulanty to… Nigdy bedac zmeczonym i NIE DO NAUKI. Wiem, ze nie jestem w twojej sytuacji i co ja glupek ze srednim wiem o prawdziwej nauce ale na swiecie zyje masa ludzi co nie wali po nosie i w koncu daje rade. Przemysl to i jak cos nie mow, ze nie ostrzegalem ale tego nie zauwazysz od razu.

jeśli 2 lata jeżdżenia na korki w weekendy (w tym roku 2x8h) plus regularny zapjerdziel w tygodniu nazywasz drogą na skróty to pozdrawiam ;)

nie szukam żadnego twardego towaru, bo wiem że by mnie to zniszczyło nawet prędzej niż później

Odnośnik do komentarza

Moja była na prawie potrafiła brać efedrynę by się uczyć całą noc. Uważała, że to ekstremalne, ale jedyne wyjście.

Ile brała w mg?Bo tussipect ma 15 mg na tabletkę i dawkowanie wykrztuśne to 2 razy dziennie po 2 tabletki,czyli jak brała do 50 mg(co jest już sporą ilością na raz)to aż takie złe nie jest.Efka działa trochę jak geranium,aktywizuje korę nadnerczy do większego wydzielania adrenaliny,lepiej wykorzystuje glikogen.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem kilka i najbardziej mi podchodzi Pajarito (zaje.bista jest wersja z mieta na lato. Najlepiej parzyc w tykwie moim zdaniem, ma to swoj klimat i tykwa nadaje trochę smaku. Ale spróbuj na poczatek normalnie w szklance, jak ci zasmakuje to kup tykwe. Na allegro jest tego wpiz.dziec. A no i bez bombilli (tej rurki przez ktora sie pije) raczej sie nie obedzie, bo filtruje ten susz

Edytowane przez mikro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...