Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ty no, to true story jest. Jeszcze jak w wawie bylem wbijam do spolem, na nowolipiu i patrze babeczka na kasie przy wejsciu siedzi. Mowie dzien dobry i sie usmiecham a ona na bezczela do jakiejs tam drugiej kutwy na zapleczu "Marys ho no, chyba jakis zlodziej przyszedl" powaga. Albo bylem z dupa w jakims salonie prasowym. Moja poszla do kasy a ja sobie przegladam magazyny o perkusji i tak spojrzalem w kierunku kasy za laska i spokalo sie moje spojrzenie ze sprzedawca. Poogladalem jeszcze chwile i wrocila laseczka i mi mowi ze typ do kumpeli kazal isc mnie obserwowac bo jakis oszust chyba. Hehe, musze miec chyba jakas zakazana morde albo ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Troche prawdy jest, dzisiaj jak byłem u lekarza przepusciłem jednego janusza w kolejce bo niby miał na późniejsza godzine niż ja wizyte ale przyszedł pierwszy a mi sie nie spieszyło. Jego słowa zamiast "dziękuje" albo "jaki miły  przystojny młody cżłowiek" to były "ale dlaczego pan?"

Odnośnik do komentarza

@loco

ja do wszystkich ekspedientek, niezależnie od wieku, zawsze zarzucam szarmanckie dzień dobry i umiarkowany uśmiech i się co najwyżej przy wydawaniu reszty im ręce trzęsą, ale nikt mnie jeszcze nigdy nie brał za złodzieja/obserwował.

w takich sytuacjach jak opisałeś z tą gazetą można zawsze ośmieszyc tą drugą osobę i widząc że się na nas patrzy 'schowac' pod koszulke/bluze z tyłu i jak debil sie patrzec w sufit i gwizdac   :sorcerer:  (tylko wtedy musisz miec pewnosc ze ten ktoś cie cały czas obserwuje, bo jak nagle zobaczy cie w takiej sytuacji to zaraz dostaniesz komplet pytań z którego zakładu dla ludzi z dodatkowym chromosomem uciekłeś :D)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Pamietam ze wtedy moja panna cos tam powiedziala kolesiowi ze jest ze mna, no ale stare dzieje.

 

Wracajac do odzywiania. Mam kolesia teraz pod opieka, 59 lat, wazy 110 chce 100. Nie chce sie meczyc, pocic itd bo cisnienie i w ogole. Ma (pipi)owa diete, na pytanie czy zyczy sobie nutrition advice mowi ze nie. BYl na diecie atkinsona, teraz ktos mu wcisnal jakas diete non combine. Cos w stylu ze nie laczysz jednego makro z innym. Skad ludzie takie pomysly maja to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza

BYl na diecie atkinsona, teraz ktos mu wcisnal jakas diete non combine. Cos w stylu ze nie laczysz jednego makro z innym. Skad ludzie takie pomysly maja to ja nie wiem.

W szkole od najmłodszych lat powinien być przedmiot 'dietetyka' czy jakaś 'nauka o żywności'. Człowiek dopiero po osiągnięciu pełnoletności zaczął się interesować co i ile zjadał, a od roku dopiero liczę makrosy i kilokalorie w apce mobilnej oraz ważę posiłki.

 

Jak czasem na jakimś forum 'prozdrowotnym' znajduję tematy typu "ile schudnę na diecie 500 kalorii????" to opadają cyce z ludzkiej niewiedzy.

Odnośnik do komentarza

 

BYl na diecie atkinsona, teraz ktos mu wcisnal jakas diete non combine. Cos w stylu ze nie laczysz jednego makro z innym. Skad ludzie takie pomysly maja to ja nie wiem.

 

W szkole od najmłodszych lat powinien być przedmiot 'dietetyka' czy jakaś 'nauka o żywności'. Człowiek dopiero po osiągnięciu pełnoletności zaczął się interesować co i ile zjadał, a od roku dopiero liczę makrosy i kilokalorie w apce mobilnej oraz ważę posiłki.

Jak czasem na jakimś forum 'prozdrowotnym' znajduję tematy typu "ile schudnę na diecie 500 kalorii????" to opadają cyce z ludzkiej niewiedzy.

Wez na pw podeslij jakies stronki gdzie sprawdze i latwo policze co jem i z jakich stron/programow warto czerpac.

Odnośnik do komentarza

Wracając do supli pobudzających/pomagających w koncentracji.

Z tego rhodiola byłem średnio zadowolony i kupiłem sobie wczoraj preparat o nazwie 'Sesja'. W składzie żeń szeń, kofeina, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego i liści Brahmi, do stosowania 2 razy dziennie. Biorę tabletke i po 15 minutach jestem monter, polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza

Nie chciałem wszystkiego zarzucac od razu, bo nie wiedziałem jak mój organizm reaguje na poszczególne specyfiki.

Teraz ładuje rano Rhodiola (różeniec + witaminy B) + omega 3,6,9, gdzieś koło 12 'Sesja' i w okolicach 17 znowu 'Sesja' i czuje sie zaje.biście.

 

Oczywiście nie zamierzam tak jechac w nieskończonosc, tylko jeszcze 2 miesiące ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Samemu robić gainera i pić na wodzie.Zmielić sobie płatki owsiane,rodzynki,orzechy w młynku od kawy na proch,kupić sobie białko i samemu mieszać.

 

sorry, że dopiero teraz o tym piszę, jakoś wypało z głowy, a chcę na dniach coś zamówić, 

pisząc  o białku, mas zna myśli takie zwykłe jak to:

 

http://allegro.pl/medal-jakosc-roku-2012-wpc-80-lowickie-zip-i4048199501.html

 

wpc łowickie, czy coś innego? Powiedzmy, że moge na to przeznaczyć z 120 zł, póki co ;) 

 

Oczywiście to jako dodatek i uzupełnienie diety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...