Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kumpel mi polecał MUTANT MASSa, MUTANT MASS przecież to już brzmi okrutnie:) i kiedy nagle przymierzam się do zakupu, to mówi, żebym tego nie brał, bo to jest dla tych co nie mają czasu zdrowo się odżywiać, że mi wyleje bebech, że muszę do tego biegać itp. A czy ktś z forumowiczów jadł to gów.no i może to polecić/odradzić?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Po co zreszta ciagle wszystko samemu robic?

Bo masz większą pewność co masz w środku.

 

Czy to znaczy ze kury tez mam sam hodowac i krowy?

Bije do tego ze jesli cos jest dobrej jakosci i sprawdzone to czasem zwyczajnie nie warto sie "babrac" i na sile samemu "produkowac".  Swoja droga zeby zrobic maslo tez trzeba miec odpowiedni mlynek, czy tam mikser ktory nie kazdy ma. I babrania tez troszke jest.

 

No zeby nie bylo ze sie nie zgadzam. Zgadzam, samemu lepiej i jezeli jest czas, chec i mozliwosci to jak najbardziej.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Niedawno kumpel mi polecał MUTANT MASSa, MUTANT MASS przecież to już brzmi okrutnie:) i kiedy nagle przymierzam się do zakupu, to mówi, żebym tego nie brał, bo to jest dla tych co nie mają czasu zdrowo się odżywiać, że mi wyleje bebech, że muszę do tego biegać itp. A czy ktś z forumowiczów jadł to gów.no i może to polecić/odradzić?

Kiedyś na początku bym polecił bo miał w sobie skrobię,nie rozpuszczał się nawet w ciepłej wodzie,robiły się gluty,teraz idzie go rozrobić w zimnej,co pozwala sugerować że są tam albo cukry proste albo malto.

 

 

Jeżeli uważasz że hodowanie kur i krów jest tak samo łatwe i zabiera mało czasu co zrobienie samemu masła z migdałów,to tez możesz.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Litwin nieogarze, napisalem w pierwszym poscie ciagle wszystko samemu robic? Odpowidasz co odpowiadasz. Wiec pytam sie o krowy ironizujac a ty ze teraz juz nie wszystko tylko to co latwo. Ogarnij sie no ku.rwa. Nie umiesz czegos zostawic bez tego ciaglego przyklepywania na wierzchu? Ty za ch.uj nie umiesz dystansu nabrac.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Litwin nieogarze, napisalem w pierwszym poscie ciagle wszystko samemu robic? Odpowidasz co odpowiadasz. Wiec pytam sie o krowy ironizujac a ty ze teraz juz nie wszystko tylko to co latwo. Ogarnij sie no ku.rwa. Nie umiesz czegos zostawic bez tego ciaglego przyklepywania na wierzchu? Ty za ch.uj nie umiesz dystansu nabrac.

Podałeś choojowy przykład to ci na niego odpowiedziałem,panie noszący leginsy na szelkach.

Odnośnik do komentarza

Niedawno kumpel mi polecał MUTANT MASSa, MUTANT MASS przecież to już brzmi okrutnie:) i kiedy nagle przymierzam się do zakupu, to mówi, żebym tego nie brał, bo to jest dla tych co nie mają czasu zdrowo się odżywiać, że mi wyleje bebech, że muszę do tego biegać itp. A czy ktś z forumowiczów jadł to gów.no i może to polecić/odradzić?

Grzybiarz mialem kiedys mutant massa, swoj droga od kanabisa i mi bardzo smakowal. Podlac mnie nie podlalo ale cos tam weszlo. Nie kupilem drugiego opakowania bo byl za drogi dla mnie i przeszedlem na tansze gainery UNS, ktore juz nie smakowaly tak dobrze. Masz problem z lapaniem masy to bierz go i pij obok zwyklego posilku. Ja bralem sniadanie do roboty a gainerem popijalem i wpadalo prawie 1500kcal. Zalezy jak sie bedziesz po nim czul, tj. Jak Twoj zoladek zareaguje i czy sie nie zbuntuje. W raziq czego bierz lacidofil na flore bakteryjna wtedy mina sraki i ewentualne skutki uboczne. Teraz juz biore tylko bialko bo wegle umiem juz sobie dostarczyc w naturalny sposob. A i nie pij gainera kosztem posilku. Chyba ze naprawde nie masz czasu. Najlepiej jak juz pisalem najpierw dajmy na to obiad a za godzine w pracy przykladowo walnij gainera. Potem za 2-3 godziny zarcie na przerwie.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od paru dni (nie licząc świąt ofcourse) jem całkowicie inaczej. Na przykład na śniadanie robię sobie mussli z mlekiem, do tego jakaś buła z serem białym i cebulą :), za jakiś czas sobie zjem dorsza, albo łososia wędzonego, na obiad ryż brązowy i cycki, na kolację ze 3 jajka, jakaś kanapka. Całość dojadam bananami. Mi tam takie żarcie odpowiada, ale trochę lipa, bo mam w zamrażalce pełno pierogów, bigosu, krokietów i innych takich. No i w sumie laska się wkurza, że zrobi np. zupę, to nie jem:)

Dodam, że takie żarcie sporo kosztuje, niby już nie jaram fajek, nie pije (no chyba że odświętnie), to teraz na żarcie wydaję.

---

Co do lacidofil, ogólnie muszę chyba jeść jakieś osłonki na żołądek, wątrobę. Niedawno miałem robioną gastroskopię i mam stan podrefluksowy, a tu kreta, czy jakiś MUTANT... :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Zamówiłem se dziś witaminy
http://allegro.pl/olimp-vita-min-multiple-sport-new-60-kaps-witaminy-i4768726055.html
"MC KAPSUŁKA VITA-PLEX® - SKONCENTROWANE WITAMINY Z KOMPLEXEM HEPA-PROST DETOX® UMOŻLIWIAJĄCYM REGENERACJĘ I OCHRONĘ WĄTROBY ORAZ PROSTATY "
Co kur.wa? Rozumiem, że chemia: gainery, kreta, nitro czy inne pierdoły, niszczą nerki, wątrobę, ale prostatę?
A zamówiłem, bo raz mi koleś mówił, żebym jakieś wpierdzielał, a dwa - odczuwam brak magnezu, no i w okresie zimowym witamina C wskazana;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...