Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak krupek pisze, chcę węgli a białka w symbolicznej formie. Mi o dziwo łatwiej dostarczyć białko, jak przeliczałem wszystko kalkulatorem żywności. Poza tym woreczek białka jeszcze mam do uzupełniania braków. Jako że mam jedną 15minutową przerwę to gainera bym pił w robocie właśnie godzine po niej. Łatwiej podejść do szafki, chlapnąć gainera w 2minuty niż na chama wpychać w 15 minut michę żarcia i jeszcze popić gainerem.

Jeśli chodzi o makaron to lubię, ale szybko robię się po nim głodny :P

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

To albo micha żarcia albo gainer ;) Węgle złożone z Up your mass sycą na dłużej,kiedyś dawałem tutaj przepis na domowy gainer:

 

-mielisz płatki owsiane z rodzynkami i orzechami w młynku od kawy na drobny mak,wsypujesz do szejkera,dodajesz białko i w sytuacji krytycznej zalewasz wodą/mlekiem.

 

Plugawy jak chcesz to podeślę ci trochę próbek Gaineratora,ma fajne proporcje węgle/białko i dobre jakościowo.

Odnośnik do komentarza

Robiłem kiedyś te domowe gainery i rzeczywiście były dobre, tylko że zamachałem się przy nich blenderem robiąc syf wokół a młynka nie mam, znaczy się mam, ale taki stary ręczny drewniany za bardzo kawą przesiąknięty xD

 

Możesz podesłać wyślę Ci na PW adres.

 

Jednak Ci nie wyślę, bo nie można do Ciebie PW posłać, nie ma ikonki XD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

A mi się lekko otworzył shaker w czasie mieszania. Wiecie, tak się wczułem, że zapomniałem chyba w pewnym momencie o trzymaniu palca na "korku". No i chlust, trochę polecaiło na lustro, podłogę i moje jeszcze nie tak wyćwiczone ciało:). Strasznie ciężko było domyć, niezły cukier tam siedzi :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ha, raz mi porządnie otworzył się shaker, to byly czasy jak z lekko ciepłym mlekiem go rozrabiałem. Ciśnienie było za duże i rozje.bało się wszystko w przedpokoju na stancji, dobrze, że współlokatorka była w robocie, bo lustro, jej szalik i czapka też oberwały XD najgorsze było to że to była ostatnia porcja i czekałem na dostawę :P

 

Litwin skasowałem już FB, więc nie mam xD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem od mamuśki, gdzie się zważyłem. Plus 2,5 kilo, z czego krete jem od 1ego grudnia 2014, a mutanta od 1ego stycznia 2015. No i do tego na co dzień dieta, gdzieś od połowy grudnia. 
Już myślałem, jakbym się wkurzył, gdyby nic się nie zmieniło, ale jednak:) Oczywiście to może się wahać, ale myślę, że jak dalej będę się tak starał, to uda mi się osiągnąć te 80 kilo:/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...