Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O przypomniałeś mi, na coś trzeba kupon allegro 10zł zużyć. Właśnie kończę KFD premium "lody waniliowe", został mi tylko "banan + wanilia".

Co jeszcze jest warte polecenia pod kątem smaku? http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-wpc-80-700-bialko-serwatkowe-p-4077.html

W zasadzie tylko do miksu: owies + wrzątek + białko na śniadanie, bo sam napój z mlekiem rzadko piję.

Odnośnik do komentarza

Litwin poleca gameday tiger blood. Ja w sumie tez jesli szukasz dosc mocnej, bo ta dosc kopie musze powiedziec. Z tym ze (choc to moze byc zaleta, ktora bedzie kojarzyla sie ze starym jackiem hehe) mam pozniej dosc niefajne uczucie. Ciezko mi w ogole siegnac po jedzenie nawet do dwoch godzin po treningu. Jak masz szanse na mala probke to bym polecil. Superdrive od Gaspariego tez byla niczego sobie no i C4,Cellurar ktore ma chyba najlepszy smak ze wszystkich jakie pilem (przynajmniej pomarancza).

Odnośnik do komentarza

Polskie firmy maja odstępstwa 5% od składy,hamerykańskie i kanadyjskie 20%,faktycznie warto kupować z zagranicy.

 

Ja kupuje niemieckie które warto kupować i nie mają odstępstw od składu. 

 

Błąd. Zagraniczne mają półprodukty z Chin najczęściej a trzeba Polskę wspierać. :D

 

A polskie są z polskiego żyta zerżniętego o poranku. Przestań. 

W dodatku widziałem co sie robi na forum kfd z postami które źle sie wypowiadaja na temat ich suplementów. W kraju gdzie na wszystkim sie robi wały mam wierzyc że białko jest mega jakości. Jasne. Chcesz to kupuj , mnie nie przekonasz. 

Odnośnik do komentarza

Oho jak mała ciota sie zapieniła. A co taki krasnal w leginsach z metra cięty wie o męskości. Znawca wszystkiego. Sam promowałeś leszczu zagraniczne odżywki ale widocznie nikt tego syfu z fitmaxa nie chciał brac, sam byłeś zalany jak świnia i jaczes mial z ciebie beke. Hipokryta zakompleksiony


O kur.wa a polskie firmy złapanie na dosypywaniu soli drogowej do spożywczej i co lamusie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...