Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jest moc razem z betka, aakg i czyms tam jeszcze 

W takim miksie jesteś w stanie stwierdzić że ta moc jest po kreatynie?

 

 

Najbardziej ja czuc w szejkerze wiec wydaje mi sie, ze to po niej jest ta moc.

 

Śmiechłem :D

Przypomnialo mi sie jak wlasnie kreta zawsze wchodzi miedzy zeby itd

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wchodze tu za często bo ostatni raz proszki jadłem nie pamiętam kiedy, a tu fajty odchodzą. szkoda, że się spóźniłem

 

 

 

No to jak na tą wiosne wrzucimy fotki zobaczymy ile przez rok zrobilem ja a ile ty sensei. Bez spin czysty spartakus.

 

:yao:

 

Ty też wrzucisz ? Jak rok temu?

 

:kaz:

 

 

Szarku akurat wziąłem teraz saszetke tego napalma ale mowisz ze to tez kupa. A sa jeszcze jakies warte uwagi preworkouty na naszym rynku? Tylko dostepne a nie jakies które trzeba zamawiac na kolumbijskim ebayu ;)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ja wrzucałem fotkę z 2 lata temu w wakacje (teraz w wakacje miną 2 lata). Jak dla mnie, bez szału jeżeli chodzi o postęp, nie wiem no. A teraz jeszcze zalany tłuszczem koszmarnie, dużo gorzej niż na tamtych fotach. Będzie zdjęcia jak będzie sens je robić :P 

 

Jakie suple na redukcji warto zarzucić? I nie mówcie mi vistrol, jak ostatnio jeden typ na siłce ;]

Odnośnik do komentarza

zastanawiam się nad przed treningówką, co polecacie? Próbowałem  m.in. nox pump, hot blood i nie działało to na mnie. Dziś spróbowałem Saw, ćwiczyło się dobrze, ale byłem wyspany i zregenerowany i poza szybszym biciem serca raczej nic nie zaobserwowałem. Mesomorph działał, ale czułem się jak nafukany i straszliwy zjazd, ból głowy i złe samopoczucie.  Coś pomiędzy?

Odnośnik do komentarza

Przedtreningówka?

 

 

Pimp BLAST - 1 serving = 10g:

Pump that Bitch! 8250mg:

GPLC 2000mg
Citrulline Di-Malate 2000mg
Agmamaxx 1000mg
Beta Alanine 1000mg
ALC 1000mg
N-acetyl L-tyrosine 1000mg
L-norvaline 250mg

Fire Ignition 270mg:

Caffeine Anhydrous 150mg
FETA-MAXX (kompleks methyl-stymulantow) 100mg
Methyl Hordenine 20mg

Electro-Hydro-Vit System 800mg:

Sulbutiamine, Magnesium, Potassium, Sodium Ascorbate (vit C), Niacin USP, vit B12

Flavoring 680mg: Cherry Natural Flavor, Lime Natural Flavor, Sucralose, Natural Red Color (red beet powder)

 

 

159 zł. :cool:

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...