Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Starh napisał:

Panowie polećcie jakiś dobry spalacz i bcaa (nic hardcorowego - coś na początek). Ogólnie po treningu brakuje paliwa, a nawet czasami w czasie mam "odcięcie prądu" i brakuje siły, żeby wszystko dokończyć ;/

Z góry dzięki :)!

Kawa rozpuszczalna z cola. Wykreca morde ale daje kopa. 

Sklad podobny co w tanich spalaczach. A chyba wydawac na jakies lepsze stowe nie masz zamiaru bo to bez sensu dopiero zaczynajac przygode z silownia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, krupek napisał:

Jeśli dieta dopięta a na treningu nie ma siły to akurat BCAA może pomóc.

Wchodzę naładowany, wszystko idzie pięknie, nie powiem pełne skupienie, bo wryłem sobie w głowię, że się uda i basta... ale odcina siłe w pewnym momencie - nawet nie mam mocy chodzić.

 

UP

Tyle, że Cola jest słodka - nie lubię słodkiego, nawet herbaty na słodzę. Serio nie lubię tak słodkiego aż tak, że batony energetyczne mi wykrzywiają gębę.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Starh napisał:

 

 

UP

Tyle, że Cola jest słodka - nie lubię słodkiego, nawet herbaty na słodzę. Serio nie lubię tak słodkiego aż tak, że batony energetyczne mi wykrzywiają gębę.

Gwarantuje ze cola z dwiema lyzkami stolowymi kawy rozpuszcalnej nie ma za wiele wspolnego ze slodkoscia

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bez l-karnityny nie zachodzi spalanie fatu,to ona transportuje go do wnętrza mitochondrium,czyli komórki gdzie to co zjesz jest spalane na energię ATP.Tylko trzeba pamiętać że tłuszcz pali się w obecności tlenu,także branie l-karnityny i ćwiczenie w tętnie powyżej 130 jest bez sensu bo wtedy pali się cukier i mięśnie.No i sensowna dawka to jakieś 6 gram na 40 min przed wysiłkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...