Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Niepelnowartosciowe bialko dalej jest bialkiem niepelnowartosciowym.

Moim zdaniem nie zbudujesz dobrej sily i masy miesniowej bez miesa. Sam po sobie widzialem jak dzialalo na mnie miecho. Ale ze wzialem sie za wysilki aerobowe i silownia to dodatek wystarczy mi dziennie ze 100g miecha reszta bialka ktore jest i tak ponizej 2g/kgmc z straczkowych, nasion konopii, orzechow i innych jajek. Nie narzekam jak narazie. 

Odnośnik do komentarza

Mysle ze wszyscy ktorzy wlasnie jako glowny argument podaja ze polaczenie bialka niepelnowartosciowego z pelnowartosciowym skutkuje tym drugim jako calosc.

 

Oczywiscie zart, wiekszosc powtarza tylko to co zaslyszala na vege stronkach a nie wie nawet gdzie wystepuje bialko pelnowartosciowe w przypadku roslin jak nie przeczyta w necie. Beka wnusiu

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Białko konopii chyba tez? Moznaby tez laczyc produkty na zasadzie brakujacych aminokwasow w drugim produkcie ale to trzeba by znac dokladne aminiogramy produktow. Nie wiem pewnie jest jakas tabela w necie. 

Miałem raz białko konopne o smaku naturalnym,to co prawda nigdy ziemi z wodą nie piłem,ale tak może błoto smakować.Okrutne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.10.2019 o 10:26, kanabis napisał:

 

 

Oczywiscie zart, wiekszosc powtarza tylko to co zaslyszala na vege stronkach a nie wie nawet gdzie wystepuje bialko pelnowartosciowe w przypadku roslin jak nie przeczyta w necie. Beka wnusiu

@kanabisa Ty skąd się dowiedziałeś o pełnowartościowym białku roślinnym? Od szamana z Ostrołęki czy z książek, skoro znajdowanie takich informacji w necie jest gorsze?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Shen napisał:

Wzialem bialko z kfd na probe, bo mi sporo tego schodzi ostatnio, mleczny karmel za(pipi)isty w smaku i fajna rozpuszczalnosc, jeszcze kod na 5% znizki wjechal

 

https://sklep.kfd.pl/kfd-regular-wpc-80-3000-g-bialko-serwatkowe-instant-p-7087.html?search_query=bialko&results=90

 

Brałem mniejsze paki i ze sprawdzonych smaków mogę podać karmelowo-mleczny, kokosowy, ciasteczkowy i sztos jak dla mnie to śmietankowo-biszkoptowy. Solony karmel też dobry, ale przehajpowany.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.12.2019 o 10:38, mushabelly napisał:

Jakiś preparat na podbicie NO znacie? Miksowanie argininy z cytruliną i przeciwutleniaczami ze względów smakowych nie przejdzie ( to nie dla mnie ). 

Stosował ktoś może te skoncentrowane soki z buraka? beet shot czy jakoś tak. Czy lepszy zwykły sok?

Wyciśnij sok z 3 buraków,smaczny i sporo azotanów.Ja teraz mam przedtreningówkę na agmatynie,jakiejś zaawansowanej formie argininy,azotanach i vaso6-czyli wyciągu z zielonej herbaty,który zwiększa NO.O ile słabo czuję pompę to po tym aż boli.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Chodzi chyba o beta-alanine. Bardzo nieprzyjemne uczucie.

 

Chodzi również o niacynę. Istnieje nawet ostrzeżenie na zagranicznych supelkach, że może powodować flush niacynowy. :lapka:

Edytowane przez Jotrazydwa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...