Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Sklad w kazdej podobny ale juz ilosc skladnikow nie. Ja nie biore bo mi to niepotrzebne, raz na rok wezme dla lepszej pompy. Unikam gdzie jest duzo beta alaniny. Dziwnie sie po niej czuje, pieka mnie rece, morda itd

Kiedys dorian fajnie dzialal. Zalaczal sie berserk mode

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za info. Pasuje jednak. Cytrulinę w sumie kiedyś brałem i faktycznie nie czułem dużej różnicy, a jeśli od alaniny ma się "mrówki" to nie lubię tego uczucia. Źle mi się kojarzy ;)

Jebnę Dzika i będzie dobrze.

 

Widziałem też, że na amerykańskich jutubach mocno promują NMN, ale w Polsce raczej cicho o tym. Kojarzy ktoś ten specyfik? 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ciekawości kupiłem takiego energy shota, bo wpadł mi w oko w E.Leclerc i ja pierdziele, prawie mi pikawa po tym siadła XD Tu są niby dwie porcje po 30ml, powinno się pić po 10ml na raz (chociaż nie czaje jak miałbym to rozłożyć przed treningiem), wypiłem na raz jakieś 15ml i od razu poczułem jebnięcie, najpierw piszczenie w uszach, później mrowienie i przypływ energii, ale ogólnie dość nieswojo się po tym czułem. Wypiłem to ok 17 i miałem później problemy ze snem, także nie wiem czy polecam :D ale na jakieś zarwanie nocki by sie nadało idealnie

image.png.c4a12a02f892bc8e52cae80c822af600.png

Odnośnik do komentarza

Pilem. Tez wypilem na raz a potem przeczytalem ze to trzeba na trzy podzielic :dafuq: Prawie jak bundy ktory wypil plyn ktory trzeba bylo wcierac we wlosy.

 

Ale dla mnie meh, tam sa jakies spore dawki kofy ktora na mnie slabo dziala. Znaczy dziala za mocno. Tak jak na ciebie. Jak kiedys wypilem saszete doriana to bylo zupelnie inne dzialanie. Po prostu zalaczyl sie tryb supersayana we lbie. Kiedys to bylo! 

 

Pamietam jak na granicy kumpel z patrolu mnie kawa poczestowal, nie wiem ile on tam sypal ale centralnie na zegarku puls mi do 160 podskoczyl xd Ale jak juz pierdolniecie minelo to nawet fajnie dzialala :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kanabis napisał:

Pilem. Tez wypilem na raz a potem przeczytalem ze to trzeba na trzy podzielic :dafuq: Prawie jak bundy ktory wypil plyn ktory trzeba bylo wcierac we wlosy.

 

Ale dla mnie meh, tam sa jakies spore dawki kofy ktora na mnie slabo dziala. Znaczy dziala za mocno. Tak jak na ciebie. Jak kiedys wypilem saszete doriana to bylo zupelnie inne dzialanie. Po prostu zalaczyl sie tryb supersayana we lbie. Kiedys to bylo! 

 

Pamietam jak na granicy kumpel z patrolu mnie kawa poczestowal, nie wiem ile on tam sypal ale centralnie na zegarku puls mi do 160 podskoczyl xd Ale jak juz pierdolniecie minelo to nawet fajnie dzialala :)

no właśnie sęk w tym, że na mnie kofeina raczej słabo działa więc w połączeniu z resztą składników dopiero taki kop wjechał. Też sie nad tym zastanawiałem jak poczuje sie po tym ktoś, kto myślał, że to taki szocik na raz XD

W trakcie treningu też miałem tętno ok 30 wyższe niż zwykle przy tych samych ćwiczeniach :| 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...