Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)a Yaczes, dobre schaby :thumbsup: , trochę mięknę przy was (nie ta waga) :confused: . Zakładam, że trzaskasz dużo drążka na szeroko ?

Co do mojej łapy, to tak, jest 41 ( w zasadzie to 40 i 0,6 czasem 0,7 ale zaokrąglam :lol: ) ale napięta , przy moich wymiarach to nie jest znowu tak dużo, łapa to mój najsłabszy element. Znajomy z siłowni ma 194, 91 i na łapie 44 (Koń, Małpolud, Jego SZEROKOŚĆ) , ale grzeje od 15 roku życia , bez żadnych wspomagaczy (kiedyś był patyczakiem), niski fat i potwornie nabity.

Nie dałem fot bo zrezygnowałem na razie z kupna nowego aparatu , wrzucę po świętach.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Brakuje miesni, ale fajnie ze ta oponke zrzuciles, to wygladalo tragicznie. Teraz dietka, trening, rob mase MIESNIOWA i bedzie dobrze:)

 

Najlepsze jest to,że niby cały czas masuję. Niestety mam tragiczny gen,albo po prostu to jeszcze wina wieku, bo wiadomo,że nie urosnę teraz mocno. Ale powoli do przodu, nie spieszy mi się strasznie,a jak będę miał 18/20lat to myślę,że będzie to bardzo dobrze wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Brakuje miesni, ale fajnie ze ta oponke zrzuciles, to wygladalo tragicznie. Teraz dietka, trening, rob mase MIESNIOWA i bedzie dobrze:)

 

Najlepsze jest to,że niby cały czas masuję. Niestety mam tragiczny gen,albo po prostu to jeszcze wina wieku, bo wiadomo,że nie urosnę teraz mocno. Ale powoli do przodu, nie spieszy mi się strasznie,a jak będę miał 18/20lat to myślę,że będzie to bardzo dobrze wyglądać :)

A jaki wzrost? bo jak na taką wagę to słabiutko wyglądasz, mało mięśni.

Edytowane przez krzychu_419
Odnośnik do komentarza

Żałuję ze zgubiłem fotkę jak ważyłem 72 kg(ta z profilu),plecy miałem tak wycięte że szok,masa mała ale wygląd fajny :P

 

alj5l5.jpg

 

To nie ta fotka,robiona kamerą 1 mega pixel,ale i tak zarysy widać,później było lepiej(z zarysami :P )Polecam odsunąć się trochę od monitora przy oglądaniu,zdjęcie nabiera trochę ostrości.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...