Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

No nikt w "szanującej się diecie" nie wrzuca do menu pyz, bo notatniki ma zajęte już ryżem, piersią z kurczaka, tuńczykiem i twarogiem, tudzież owsianką. W żadnym wypadku nie neguję wartości tych dań, no ale normalny człowiek robi sobie jakąś odmianę czasami, i niekoniecznie to musi się wiązać od razu z gorszymi efektami. No ile można. Już pomijam to, że dieta na masę ma w sobie dużo elementów, które równie dobrze odnajdują się w diecie redukcyjnej u "przeciętnych" ludzi (ryż i owsianka są zawsze podawane jako zdrowsze i lepiej wpływające na zachowanie szczupłej sylwetki odpowiedniki ziemniaków i makaronu oraz płatków kukurydzianych przykładowo), chociażby dlatego, że często wpływają przyspieszająco na trawienie (co wcale takie super nie jest w przypadku niektórych osób).

Ludzie zapominają chyba, że robiąc masę nie potrzebujesz tylko białka, żeby budować te mięśnie, ale też bomby kalorycznej, żeby mieć na to w ogóle siły. Nie oznacza to, że trzeba się zapychać pączkami, ale też nie oznacza, że mamy rezygnować z połowy "normalnych" dań.

 

No i dowiem się w końcu, co jest takiego negatywnego w tych pyzach ? Idąc tym tropem, ćwicząc na siłce pasowałoby odrzucić wszystkie mączne dania.

Rozumiem cie, ogolny body building ma byc tez przyjemnoscia,a nie ciagla meka z dieta. Ale z drugiej strony szkoda zaprzepaszczac ciezkich treningow. I od razu mowie,ze rowniez nie neguje tych pyz,ale na pewno nie powinien to byc codzienny posilek.

Odnośnik do komentarza

Ale jesli ja jadam ryż , kurczaka i tuńczyka a potrzebny mi jest jeszcze jeden duży posiłek to chciałem spróbować pyz bo w jednej mojej porcji mają ok 20g białka i 60 węgli więc nie widziałem nic złego żeby troche na nich podjechać bo gainer narazie mi nie przechodzi. A mi na posturze kulturysty który ma klate herkulesa a mimo tego sześciopak jak bruce lee nie zależy, więc nie bede w cyklu na mase patrzył czy jem ryz brązowy czy biały bo dla mnie to pierdoły. ja narazie dąze do czegoś w ten deseń

 

tyson.jpg

Odnośnik do komentarza

Za jakas strona o jedzeniu:

 

Aviko Pyzy ziemniaczane z mięsem mrożone 500g, Cena ok 5 zl

 

Opis produktu

 

Pyzy ziemniaczane z mięsem są doskonałe w smaku i łatwe do przygotowania. To gotowe danie obiadowe, pyszne i sycące. Najlepiej smakują podane z roztopionym masłem i smażoną cebulką.

Składniki

 

Woda, skrobia ziemniaczana 13%, grysik ziemniaczany 9%, płatki ziemniaczane 9%, mięso wieprzowe 6,2%, mięso wołowe 4,4%, cebula, mąka pszenna, białka sojowe, sól, błonnik pszenny, przyprawy.

 

* Bez konserwantów

 

Wartości odżywcze

 

Białko

5,10

Węglowodany

29,90

Tłuszcz

2,30

Kcal

161,00

kJ

674,00

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

I co w tym złego ??

 

Macie (pipi)a bo się offtop robi. Jedno z nieco innego czasu niż 2 pozostałe:

 

75566042.jpg

 

99898962.jpg

 

71613903.jpg

 

Wiem że przy was, koksach mogę się schować ale nie zależy mi na rozmiarach tylko na rzeżbie. Ostatnio trochę zaniedbałem, ale od października znów biorę się za siebie. 69 kg + 180 cm. Może waga mała, ale zaje,biście się z nią czuje :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No gdyby ramiona byly wieksze to by byla fajna, sportowa sylwetka. A wracaj do pyz i robienia masy. Szczerze? Ja tez wpierdalam wtedy wszystko. McDonaldy, pizzehuty i inne sraki. Zwracam uwage tylko na to zeby bialka bylo duzo. No, ale ja sie i tak nie zatluszczam tak, ze wygladam jak grubas, wiec chyba moge.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...